Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 323230 razy)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1260 dnia: 12.08.2017, 22:38 »
Od siebie, nie broniąc jeśli się da! Jedna z niewielu zanęt krajowych (Epidemia), która dała mi ryby  na komercji. Na PZW, nie kosztowałem.
Arek

Offline toms2m

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 760
  • Reputacja: 132
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1261 dnia: 12.08.2017, 22:46 »
U mnie Epidemia dumblesy się sprawdziły. Ale kupiłem 2 opakowania i różne konsystencje przynęty, dlatego nie dziwię się jak czytam tutaj, że jednym się rozpada przy gumce, a ktoś inny przebija je pushstopem i nic się nie dzieje :D

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 257
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1262 dnia: 12.08.2017, 22:49 »
Niewiem ale ja w tym roku 80 % czasu spedzam na pzw i epidemia robi robote a wyniki same sie bronia....

Maciek, a w jakim rejonie Polski łowisz?

Południe Polski.
Maciek

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1263 dnia: 12.08.2017, 22:58 »
U mnie Epidemia dumblesy się sprawdziły. Ale kupiłem 2 opakowania i różne konsystencje przynęty, dlatego nie dziwię się jak czytam tutaj, że jednym się rozpada przy gumce, a ktoś inny przebija je pushstopem i nic się nie dzieje :D

Coś z tą konsystencją jest na rzeczy bo u mnie rozłażą się jak luźne gacie ;D 
Piotr

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1264 dnia: 13.08.2017, 17:21 »
A co z innymi przynętami jak ambrozja, buba hybryda i tam inne których nie pamiętam ale było ich wszystkich chyba sześć zapachów. Co możecie powiedzieć? Proszę tylko nie piszcie mi o wynikach na komercji
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Tomek81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1265 dnia: 13.08.2017, 18:25 »
Na PZW w mazowieckim niestety żadna przynęta mi się nie sprawdza. Na nic nie chcą brać ;)
Tomek

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1266 dnia: 13.08.2017, 18:57 »
A co z innymi przynętami jak ambrozja,buba hybryda i tam inne których nie pamiętam ale było ich wszystkich chyba sześć zapachów. Co możecie powiedzieć ? Proszę tylko nie piszcie mi o wynikach na komercji

Jurek, ten wyrób jest jakby dedykowany do komercyjnych wód, więc ja osobiście nie ryzykowałbym używania go na wodach dzikich - czyt PZW, choć przyznam, że sam próbowałem, ale efektów żadnych nie było, a robak na haku bije każda przynętę dumbelsową na głowę na takich wodach.
Mnie najbardziej zastanawia fakt, że są osoby, które mają wyniki na te przynęty i takie, które wogóle icjh nie mają, brakuje mi tych osób w środku. Nic bym nie mówił, gdyby ryba na nic nie brała, bo tak czasami jest, ale skoro mam na haku FB, a na drugiej wędne SB i rzucam dwa metry od siebie, to raczej trudno mówić o przypadku, że SB działa, a FB nie?
Robert

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1267 dnia: 13.08.2017, 19:12 »
Robert ja na komercji nie wędkuję ale muszę przyznać że przynęty te na wodzie PZW na której wędkuję są ok. Szczególnie sprawdza mi się ambrozja. Leszcze i karpie.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1268 dnia: 13.08.2017, 20:29 »
Robert ja na komercji nie wędkuję ale muszę przyznać że przynęty te na wodzie PZW na której wędkuję są. ok. Szczególnie sprawdza mi się ambrozja. Leszcze i karpie.

Jurek, to zazdroszczę, że masz w wodach PZW karpie, bo w Wielkopolsce, w okolicach Poznania, to same ukleje i płotki, pozostałe wody, sa administrowane przez GR i tam niestety FB nie działa. Nie jestem jakimś utalentowanym wędkarzem, dlatego zawsze porównuję z innymi przynętami, więc jeśli mam efekty na inne, a FB bez efektów, to mogę wyciągać takie wnioski. Zawsze powtarzam i podkreślam, że u mnie FB nie działa, a nie piszę, że są do bani, bo nic na nie nie złapałem. Jest wiele aspektów, które mają wpływ na skuteczność przynęt, łącznie z umiejętnościami łowiącego, co kiedyś udowodnił mi kolega, który siedząc obok mnie miał brania na tą samą przynętę, na którą ja nie mogłem nic złowić.
Jeszcze się nie poddaję i nadal będę próbować wyrobów FB, ale każda próbaa utwierdza mnie w przekonaniu, że nie jest to produkt dla mnie. I celowo nie piszę, że działaa mi przynętaa innej firmy, aby ktoś nie pomyślał, że zachwalam jej produkty.
Zawsze chętnie wspieram Polskie firmy, ale bez przesady, jeśli coś mi się nie sprawdza, to mówię o tym otwarcie i głośno. 
Robert

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1269 dnia: 14.08.2017, 09:32 »
Robert ja na komercji nie wędkuję ale muszę przyznać że przynęty te na wodzie PZW na której wędkuję są. ok. Szczególnie sprawdza mi się ambrozja. Leszcze i karpie.

Jurek, to zazdroszczę, że masz w wodach PZW karpie, bo w Wielkopolsce, w okolicach Poznania, to same ukleje i płotki, pozostałe wody, sa addministrowane przez GR i tam niestety FB nie działa. Nie jestem jakimś utalentowwanym wędkarzem, dlatego zawsze porównuję z innymi przynętami, więc jeśli mam efekty na inne, a FB bez efektów, to mogę wycciągać takie wnioski. Zawsze powtarzam i podkreślam, że u mnie FB nie działa, a nie piszę, że są do bani, bo nic na nie nie złapałem. Jest wiele aspektów, któe mają wpływ na skuteczność przynęt, łącznie z umiejęetnościami łowiącego, co kiedyś udowodnił mi kolega, który siedząc obok mnie miał brania na tą samą przynętęę, na którą ja nie mogłem nic złowić.
Jeszcze się nie poddaję i nadal będę próbować wyrobów FB, ale każda próbaa utwierdza mnie w przekonaniu, że nie jest to produkt dla mnie. I celowo nie piszę, że działaa mi przynętaa innej firmy, aby ktoś nie pomyślał, że zachwalam jej produkty.
Zawsze chętnie wspieram Polskie firmy, ale bez przesady, jeśli ccośś mi się nie sprawdza, to mówię o tym otwarcie i głośno.

W ubiegłym sezonie złowiłem dwa karpie ponad 60 cm, w tym roku też parę sztuk jednak żaden z karpi nie miał powyżej 50 cm. Do tego leszcze i leszczyki też żaden powyżej 50 cm ale z roku na rok coraz gorzej chociaż w okręgu gdzie wędkuje nie ma rybaków. Tak jak widzisz żadne rewelacja.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 550
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1270 dnia: 17.08.2017, 12:45 »

Tutaj dobry test Epidemii i produktów pochodnych.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline toms2m

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 760
  • Reputacja: 132
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1271 dnia: 17.08.2017, 13:12 »
Podobno od 2 tygodni jest jakiś szał na epidemie na Śląsku, że nie idzie jej nigdzie kupić ;D Dzisiaj byłem w sklepie i chciałem zakupić jeszcze jedną paczkę do testów to podobno przez 3 miesiące leżało na półce i nikt się tym nie interesował, aż nagle cała dostawa zniknęła w ciągu tygodnia.

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1272 dnia: 17.08.2017, 14:21 »
Podobno od 2 tygodni jest jakiś szał na epidemie na Śląsku, że nie idzie jej nigdzie kupić ;D Dzisiaj byłem w sklepie i chciałem zakupić jeszcze jedną paczkę do testów to podobno przez 3 miesiące leżało na półce i nikt się tym nie interesował, aż nagle cała dostawa zniknęła w ciągu tygodnia.

Może to jakaś marketingowa ściema :'(
Pozdrawiam Seba

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1273 dnia: 17.08.2017, 14:44 »
To pewnie jakiś SiGowicz wszystko wykupił. Przyznać się, który to? :P
Marcin

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1274 dnia: 17.08.2017, 17:29 »
Pewnie Maciek :P
Piotr