NAD WODĄ > Łowiska

Staw Szczodre należący do koła Wir - Wrocław

(1/3) > >>

LB:
Heja,
mam pytanie czy ktoś wędkował lub coś słyszał na temat stawy w miejscowości Szczodre pod Wrocławiem. Są tam dwa stawy - jedno PZW (na zdjęciu to na dole) oraz należące do koła Wir gdzie trzeba opłacać dodatkowe składki (to na górze). Interesuje mnie to drugie. Jeśli ktoś coś to proszę o info :)

michalryby:
Witaj, na tą chwilę oba stawy są wyłączone z wędkowania. A to za sprawą rewitalizacji parku w Szczodrym. Nie wiadomo kiedy spowrotem będzie można tam wędkować

LB:
uuu to kiepsko :( W zeszłym roku sporo wędkowałem na polarowskim i właśnie chciałem się zainteresować tym drugim a tu taka niespodzianka. A na przyszłość masz jakieś info odnośnie tego stawu koła Wir?
ps. Ciekawe czy ta rewitalizacja powstrzyma wszystkich od wędkowania :D jak tam wędkowałem to nigdy nie spotkałem się z żadną kontrolą :)

michalryby:
Jestem członkiem tego koła. Ogólnie fajna woda położona w pięknej okolicy. Jedynym minusem jest jej wypłycanie się na jesień i oczywiście miesiarze :thumbdown:
Rewitalizacja jest na dużą skalę nad czym mozna ubolewać bo zapewne przyciągnie to sporo turystów i niedzielnych wędkarzy, którzy zapewne nie będą dbać o wody i do siaty będzie leciało wszystko co uda się złowić. Mam nadzieję że staw o który pytasz dalej zostanie w kole wir (chodź nie jest to oczywiste z tego co słyszałem) i trzeba będzie za niego dodatkowo płacić. Bo gdyby coś się zmieniło i trafił by w ręce PZW to było by po pięknej wodzie

michalryby:
A co do kontroli na tą chwilę kiedy stawy są wyłączone z wędkowania to odziwo kontrolę są dość częste i kilku kłusoli dostało dwie stówki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej