Autor Wątek: Polubienie posta  (Przeczytany 2323 razy)

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Polubienie posta
« dnia: 12.01.2015, 17:38 »
Mam nastepny pomysl dla forum (juz mniej kontrowersyjny jak mi sie wydaje :P) - pod indiwidualnymi postami dac mozliwosc polubienia posta (ewentualnie jeszcze dodac nie lubie) - cos jak w yt

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Polubienie posta
« Odpowiedź #1 dnia: 12.01.2015, 20:33 »
Mam nastepny pomysl dla forum (juz mniej kontrowersyjny jak mi sie wydaje :P) - pod indiwidualnymi postami dac mozliwosc polubienia posta (ewentualnie jeszcze dodac nie lubie) - cos jak w yt
Jest to możliwe do zrobienia. Myśleliśmy już o tym. Trzeba by zainstalować odpowiednie wtyczki.
Póki starałem się za wiele ich nie instalować, bo wiadomo, że czym ich więcej, tym później większe problemy z aktualizacją i kompatybilnością w przyszłości.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Polubienie posta
« Odpowiedź #2 dnia: 12.01.2015, 20:36 »
Ja myślę, że to urwało by merytorykę wypowiedzi. Łatwiej kliknąć w łapkę, niż się sensownie wypowiedzieć. Poza tym nie róbmy z forum facebook'a.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Polubienie posta
« Odpowiedź #3 dnia: 12.01.2015, 20:47 »
Ja myślę, że to urwało by merytorykę wypowiedzi. Łatwiej kliknąć w łapkę, niż się sensownie wypowiedzieć. Poza tym nie róbmy z forum facebook'a.
Zgadzam się.
Jeśli jakaś wypowiedź się komuś podoba wystarczy kliknąć [pomógł].

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Polubienie posta
« Odpowiedź #4 dnia: 12.01.2015, 22:10 »
Cytuj
Poza tym nie róbmy z forum facebook'a.


Robert

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polubienie posta
« Odpowiedź #5 dnia: 15.01.2015, 18:02 »
Ja myślę, że to urwało by merytorykę wypowiedzi. Łatwiej kliknąć w łapkę, niż się sensownie wypowiedzieć. Poza tym nie róbmy z forum facebook'a.
A ja mam akurat troche inne zdanie - zamiast niepotrzebnie i sztucznie rozdmuchiwac temat tylko dlatego, ze np zgadzam sie z wypowiedzia kolegi x ale nie mam nic wiecej do dodania oprocz tego, ze sie z nim zgadzam to co mam pisac? Ze sie zgadzam z kolega x? Czy wg ciebie taka odpowiedz jest zgodna z metoryka wypowiedzi ? Bo dla mnie taka wypowiedz jest bez sensu IMHO. Jak na kazdym forum paru ludzi jest bardziej aktywnych niz inne ale bardzo duzo ludzi je czyta (nie wiem czy na tym forum jest cos takiego jak informacje o ilosci otworzen posta?) a to pozwoliloby troche uaktywnic te osoby.

Offline koks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 296
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Polubienie posta
« Odpowiedź #6 dnia: 15.01.2015, 18:04 »
Ja myślę, że to urwało by merytorykę wypowiedzi. Łatwiej kliknąć w łapkę, niż się sensownie wypowiedzieć. Poza tym nie róbmy z forum facebook'a.
Zgadzam się.
Jeśli jakaś wypowiedź się komuś podoba wystarczy kliknąć [pomógł].
opcja pomogl jest w zupelnie innym celu - jezeli ja sie z kims zgadzam w jego wypowiedzi to on mi wcale w niczym nie pomogl. Ja sie po prostu z nim zgadzam. Opcja pomogl jest po to, ze jak sie spytasz o jakas rzecz i ktos ci rzeczowo pomoze i rozwiaze twoj problem to wtedy mozesz wcisnac opcje ''pomogl''. Bo tak to bedzie troche smietnik jak kazdy bedzie sobie w ten sposob ''pomagal''.

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Polubienie posta
« Odpowiedź #7 dnia: 15.01.2015, 18:26 »
Ja myślę, że to urwało by merytorykę wypowiedzi. Łatwiej kliknąć w łapkę, niż się sensownie wypowiedzieć. Poza tym nie róbmy z forum facebook'a.
A ja mam akurat troche inne zdanie - zamiast niepotrzebnie i sztucznie rozdmuchiwac temat tylko dlatego, ze np zgadzam sie z wypowiedzia kolegi x ale nie mam nic wiecej do dodania oprocz tego, ze sie z nim zgadzam to co mam pisac? Ze sie zgadzam z kolega x? Czy wg ciebie taka odpowiedz jest zgodna z metoryka wypowiedzi ? Bo dla mnie taka wypowiedz jest bez sensu IMHO. Jak na kazdym forum paru ludzi jest bardziej aktywnych niz inne ale bardzo duzo ludzi je czyta (nie wiem czy na tym forum jest cos takiego jak informacje o ilosci otworzen posta?) a to pozwoliloby troche uaktywnic te osoby.

Nie zrozumiełeś mnie. tu nie chodzi o krótkie potwierdzenie. Tu chodzi o potwierdzenie i uargumentowanie/dodanie coś od siebie. Jak nie masz nic do dodania, to nie dodajesz. Milczenie oznacza zgodę. Jak się nie zgadzasz, to piszesz.
Moim skromnym zdaniem (IMHO) nie wypowiadamy sie tu, by połechtać nasze ego i mieć jak najwięcej łapek, tylko by podyskutować lub wymienić doświadczenia.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 695
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Polubienie posta
« Odpowiedź #8 dnia: 15.01.2015, 19:59 »
Zobaczymy co na to wtyczki, jakie sa opcje. Bo nie wszystko sie daje 'przełożyć'...

Lucjan