Autor Wątek: (S) Shimano Stradic Super X/HS  (Przeczytany 3183 razy)

Ryba1987

  • Gość
(S) Shimano Stradic Super X/HS
« dnia: 21.05.2017, 12:44 »
Witam
Dziś proponuję Wam moje perełki które po prostu nie używam a wiem że niektórzy kolekcjonerzy szukają takich perełek :)

2 SZTUKI SHIMANO SUPER X 3000 GTM - BEZ ORYGINALNYCH OPAKOWAŃ, PO JEDNEJ SZPULI ZAPASOWEJ NA SZTUKĘ (PODCZAS ZAKUPU DWÓCH SZTUK PUDEŁKO W KTÓRYM JE TRZYMAM GRATIS)

1 SZT. - 600ZŁ + KW. - Z POJEDYNCZĄ KORBKĄ
1 SZT. - 650ZŁ + KW. - Z PODWÓJNĄ KORBKĄ
2 SZT. - 1200ZŁ W TYM KW.

1 SZTUKA SHIMANO SUPER X MATCH 3000 HS - ORYGINALNY KARTONIK + SCHEMATY/DOKUMENTACJE + SZPULA ZAPASOWA - 700ZŁ + KW.

1 SZTUKA SHIMANO STRADIC X 3000 GTMH - UNIKAT - ORYGINALNY KARTONIK + SCHEMATY/DOKUMENTACJE + SZPULA ZAPASOWA - STAN IGŁA - 750ZŁ + KW.

W razie pytań PW aczkolwiek preferuję kontakt telefoniczny 796-006-669. Ceny do negocjacji aczkolwiek niewielkiej bo bardzo mi nie zależy na ich sprzedaży. Mogą leżeć, jeść nie wołają a oko cieszą :)
Wrzucam "zdjęcie grupowe" ale jeśli potrzeba to porobię pojedyncze zdjęcia (na tyle na ile potrafię bo fotografem nie jestem :D )
Wiem że ceny mocne ale sprzęt coraz bardziej unikatowy, na allegro można znaleźć tańsze aczkolwiek ja je kupowałem jakieś 10 lat temu i jedynie podpinałem do wędki HS'a i STRADIC X'a - może po 2-3 razy nad wodą. Resztę czasu grzecznie w pudełeczku, na allegro często można kupić zajeżdżony na boleniach sprzęt przy ciężkim spinnie. Ja je miałem do matchówki.
ZDJĘCIA


Edycja administratora: §8 Regulaminu

Chod-Rig

  • Gość
Odp: (S) Shimano Stradic Super X/HS
« Odpowiedź #1 dnia: 21.05.2017, 13:38 »
Też lubie stare zabawki i czasami gdy sprzedaję to leżą po pół roku na Allegro zanim ktoś je kupi.

Jesteś pewien, że dobre zdjęcia wstawiłeś? Te kołowrotki wyglądają jakby używane były dość intensywnie przez co najmniej 2-3 sezony a nie 2-3 razy ;)

Ryba1987

  • Gość
Odp: (S) Shimano Stradic Super X/HS
« Odpowiedź #2 dnia: 21.05.2017, 14:54 »
Też lubie stare zabawki i czasami gdy sprzedaję to leżą po pół roku na Allegro zanim ktoś je kupi.

Jesteś pewien, że dobre zdjęcia wstawiłeś? Te kołowrotki wyglądają jakby używane były dość intensywnie przez co najmniej 2-3 sezony a nie 2-3 razy ;)
Kupowałem je jako używki więc ja je używałem 2-3 razy i to nie wszystkie. Jak znajdziesz takie które były używane 2-3 razy (tylko z modeli które ja wystawiłem) to podeślij link/pokaż zdjęcie to pogadamy

Chod-Rig

  • Gość
Odp: (S) Shimano Stradic Super X/HS
« Odpowiedź #3 dnia: 21.05.2017, 15:09 »
Więc nawet nie wiadomo czy jesteś 2 czy 120 ich użytkownikiem ;)
Popatrz dobrze. Na Allegro i Ebay'ach sprzęt w podobnym stanie do Twojego sprzedaje się za połowę tego co chcesz obecnie, więc proponuję bardziej stąpać po ziemi, no chyba, że masz zamiar spoglądać do gablotki przez kolejne lata ;)

Ryba1987

  • Gość
Odp: (S) Shimano Stradic Super X/HS
« Odpowiedź #4 dnia: 21.05.2017, 15:27 »
To leć na allegro i ebay'u i kupuj nie wiadomo co.
Poza tym pisałem że mam je od jakiś 10 lat czyli kupowałem je w 2007 roku a jak zapewne wiesz stradici wychodziło około 2002-4 roku więc jeśli kupiłem w takim stanie kołowrotki które już wtedy miały 3-4 lata to jednak "wydaje mi się" że są w super stanie a nie jak większość przemielonego sprzętu z allegro/ebay'a.

Ja nie będę szukał, sam wyskoczyłeś jak filip z konopii
Cytuj
Na Allegro i Ebay'ach sprzęt w podobnym stanie do Twojego sprzedaje się za połowę tego co chcesz obecnie
- link do byle jakiej aukcji z MODELAMI KTÓRE JA WYSTAWIŁEM w podobnym stanie podaj to pogadamy albo utwórz sobie wątek typu "ocenianie japończyków po zdjęciach" i tam szukaj bezcennego sprzętu za darmo

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: (S) Shimano Stradic Super X/HS
« Odpowiedź #5 dnia: 21.05.2017, 16:19 »
Koledzy, przypominamy, że w tego typu wątkach unikamy zbędnej dyskusji na temat sprzedawanego sprzętu, a szczególnie jego ceny. Pozwólmy, żeby potencjalni klienci decydowali o kluczowych kwestiach.
Jacek

Chod-Rig

  • Gość
Odp: (S) Shimano Stradic Super X/HS
« Odpowiedź #6 dnia: 21.05.2017, 17:35 »
Koledzy, przypominamy, że w tego typu wątkach unikamy zbędnej dyskusji na temat sprzedawanego sprzętu, a szczególnie jego ceny. Pozwólmy, żeby potencjalni klienci decydowali o kluczowych kwestiach.
Przepraszam ale chciałem jedynie pomóc koledze i ukierunkować pozostałych jak łatwo jest się "nadziać".
A co do Shimanowskich Stradiców i pozostałych szimaniaków z tamtych lat, to nie popadajmy w skrajnosci. Młynki te wcale nie pozbawione były luzów czy też beznagannej pracy. Czasami również potrafiły nierówno nawijać żyłkę na szpulę, jak również głośno pracować. Dla mnie to zwykły przeciętny sprzęt i do tej pory nie wiem co ludzie, poza napisem "Made in Japan", w nim widzą? :)

Offline jalon1

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 11
Odp: (S) Shimano Stradic Super X/HS
« Odpowiedź #7 dnia: 21.05.2017, 23:59 »
Do kolegi Chod-Rig : Pyta Pan co takiego mają w sobie stare Shimaniaki ?  Moim skromnym zdaniem właśnie w latach 90-tych sprzęt wędkarski był projektowany i wytwarzany zgodnie z zasadą  - zrobić to dobrze . Odpowiedzialni za to byli inżynierowie a obecnie księgowi.
Obecnie z tamtej estymy produkcji sprzętu niewiele zostało, co przejawia się zalewem tandety i nieporównywalnym obniżeniem jakości.
Pozwalam sobie na takie stwierdzenie na podstawie moich własnych obserwacji rynku wędkarskiego. Wędkuję nieprzerwanie od 1972 roku,
jestem pasjonatem i miłośnikiem marki Shimano . Zgromadzona kolekcja wędzisk i kołowrotków pozwala na wyrobienie sobie zdania o trwałości , niezawodności i walorach użytkowych sprzętu mającego ponad 20 lat. Jestem zdania że niewiele firm może poszczycić się takim zainteresowaniem kupujących, produktami wytworzonymi dwie dekady wcześniej !!!!   Moje kołowrotki kupowane  w latach 90 serwisowane, czyszczone i konserwowane pracują  identycznie jak w dniu zakupu. Wspomniał Pan o wadach, oczywiście że nie istnieje doskonały układ mechaniczny , w końcu jest to tylko kołowrotek ale wystarczy dobry specjalista , najlepiej pasjonat i sprzęt zawsze jest w stanie perfekcyjnym. Luzy na koszu i rotorze to kwestia podkładek 0,01 - 0,03 mm. Szumy w czasie pracy - smarowanie i dobre łożyska,
nierówne układanie żyłki to regulacja na szpuli. Potem to już tylko radość i uśmiech niewymowny na następne 20 lat. Pozdrawiam Pana serdecznie , życzę napiętej żyłki i wygiętego kija !!!!!!

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: (S) Shimano Stradic Super X/HS
« Odpowiedź #8 dnia: 22.05.2017, 05:49 »
Do kolegi Chod-Rig : Pyta Pan co takiego mają w sobie stare Shimaniaki ?  Moim skromnym zdaniem właśnie w latach 90-tych sprzęt wędkarski był projektowany i wytwarzany zgodnie z zasadą  - zrobić to dobrze . Odpowiedzialni za to byli inżynierowie a obecnie księgowi.
Obecnie z tamtej estymy produkcji sprzętu niewiele zostało, co przejawia się zalewem tandety i nieporównywalnym obniżeniem jakości.
Pozwalam sobie na takie stwierdzenie na podstawie moich własnych obserwacji rynku wędkarskiego. Wędkuję nieprzerwanie od 1972 roku,
jestem pasjonatem i miłośnikiem marki Shimano . Zgromadzona kolekcja wędzisk i kołowrotków pozwala na wyrobienie sobie zdania o trwałości , niezawodności i walorach użytkowych sprzętu mającego ponad 20 lat. Jestem zdania że niewiele firm może poszczycić się takim zainteresowaniem kupujących, produktami wytworzonymi dwie dekady wcześniej !!!!   Moje kołowrotki kupowane  w latach 90 serwisowane, czyszczone i konserwowane pracują  identycznie jak w dniu zakupu. Wspomniał Pan o wadach, oczywiście że nie istnieje doskonały układ mechaniczny , w końcu jest to tylko kołowrotek ale wystarczy dobry specjalista , najlepiej pasjonat i sprzęt zawsze jest w stanie perfekcyjnym. Luzy na koszu i rotorze to kwestia podkładek 0,01 - 0,03 mm. Szumy w czasie pracy - smarowanie i dobre łożyska,
nierówne układanie żyłki to regulacja na szpuli. Potem to już tylko radość i uśmiech niewymowny na następne 20 lat. Pozdrawiam Pana serdecznie , życzę napiętej żyłki i wygiętego kija !!!!!!
Podpisuję się pod tym rękami i nogami




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline linus1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 188
  • Reputacja: 12
  • Lokalizacja: Błonie
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: (S) Shimano Stradic Super X/HS
« Odpowiedź #9 dnia: 22.05.2017, 06:23 »
Święte słowa..

Offline Chaotic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 101
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Shimano Stradic Super X/HS
« Odpowiedź #10 dnia: 24.05.2017, 09:40 »
Zaznaczę, że nie znam ani sprzedającego ani stanu konkretnych sprzedawanych egzemplarzy - wtrącę tylko, że konstrukcyjnie seria super x różni się od twinpowera xtr wyłącznie liczbą łożysk (można dołożyć) a ten ostatni jest uważany za najdoskonalszy tylnohamulcowy kołowrotek, który w kręgach spiningowo-pstrągowych uchodzi za kultowy.
Pozdrawiam
Olo


Ryba1987

  • Gość
Odp: (S) Shimano Stradic Super X/HS
« Odpowiedź #11 dnia: 25.05.2017, 16:13 »
KOREKTA CEN

2 SZTUKI SHIMANO SUPER X 3000 GTM - BEZ ORYGINALNYCH OPAKOWAŃ, PO JEDNEJ SZPULI ZAPASOWEJ NA SZTUKĘ (PODCZAS ZAKUPU DWÓCH SZTUK PUDEŁKO W KTÓRYM JE TRZYMAM GRATIS)
1 SZT. - 600ZŁ 530 ZŁ + KW. - Z POJEDYNCZĄ KORBKĄ
1 SZT. - 650ZŁ 550 ZŁ + KW. - Z PODWÓJNĄ KORBKĄ
2 SZT. - 1200ZŁ 1000ZŁ W TYM KW.

1 SZTUKA SHIMANO SUPER X MATCH 3000 HS - ORYGINALNY KARTONIK + SCHEMATY/DOKUMENTACJE + SZPULA ZAPASOWA - 700ZŁ 580 ZŁ + KW.

1 SZTUKA SHIMANO STRADIC X 3000 GTMH - UNIKAT - ORYGINALNY KARTONIK + SCHEMATY/DOKUMENTACJE + SZPULA ZAPASOWA - STAN IGŁA - 750ZŁ 630 ZŁ + KW.

Ryba1987

  • Gość
Odp: (S) Shimano Stradic Super X/HS
« Odpowiedź #12 dnia: 28.05.2017, 18:19 »
Zależy mi na szybkiej sprzedaży także ceny w dół

2 SZTUKI SHIMANO SUPER X 3000 GTM - BEZ ORYGINALNYCH OPAKOWAŃ, PO JEDNEJ SZPULI ZAPASOWEJ NA SZTUKĘ (PODCZAS ZAKUPU DWÓCH SZTUK PUDEŁKO W KTÓRYM JE TRZYMAM GRATIS)
1 SZT. - 650ZŁ 530ZŁ 430 ZŁ + KW. - Z PODWÓJNĄ KORBKĄ
1 SZT. - 650ZŁ 550ZŁ 430 ZŁ + KW. - Z PODWÓJNĄ KORBKĄ
2 SZT. - 1200ZŁ 1000ZŁ 780 ZŁ W TYM KW.

SPRZEDANE
1 SZTUKA SHIMANO SUPER X MATCH 3000 HS - ORYGINALNY KARTONIK + SCHEMATY/DOKUMENTACJE + SZPULA ZAPASOWA - 700ZŁ 580ZŁ 450+ KW.

1 SZTUKA SHIMANO STRADIC X 3000 GTMH - UNIKAT - ORYGINALNY KARTONIK + SCHEMATY/DOKUMENTACJE + SZPULA ZAPASOWA - STAN IGŁA - 750ZŁ 630ZŁ 500ZŁ + KW. rezerwacja dla kolegi spoza forum do jutra

SPRZEDANE
RE-UPLOAD FOTEK
http://pokazywarka.pl/nedzll/

http://pokazywarka.pl/j5otwr/

Ryba1987

  • Gość
Odp: (S) Shimano Stradic Super X/HS
« Odpowiedź #13 dnia: 31.05.2017, 17:08 »
Został sam HS :) cena bez zmiany