Autor Wątek: Nowa zanęta Lorenca do method feeder  (Przeczytany 71261 razy)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 944
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #105 dnia: 13.01.2016, 21:09 »
Ale inne zanęty tez trzeba mieć pod ręką. ;)
;)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #106 dnia: 13.01.2016, 21:10 »
Jak ja pierwszy raz pojechałem na komercje w tamtym roku i miałem Pellet swim stim z Dynamite baits green betaina + MMM to mówię wam "Oszalałem" na dwie wędki co chwile ryba na haku ! :). A Ludzie Oczy jak Pińć Złoty :p Dynamite Baits również ma dobre produkty. Ale tutaj kupuje się większość Sonubaits'a :P
Krzysztof

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #107 dnia: 13.01.2016, 21:13 »
Wam naprawdę tak fantastycznie działa MMM ?? przecież to składowo najsłabsza zanęta z SB , a porównujecie widzę tutaj wszystko do MMM , owszem najbardziej popularna póki co , a to również firma SB zawdzięcza produkcjom Luka :bravo: :bravo:, jak dla mnie i znam również opinie często łowiących to coraz gorszy chłam w MMM :) zauważam ,że to nie tylko moje zdanie a zdanie łowiących częściej niż "piszących"

 Sądzę, że ta od Piotrka może być a raczej będzie na wyższym poziomie niż MMM

Z dotychczasowych doświadczeń zanęty Lorenc bardzo słabo wabiły ryby na moich łowiskach.

Pellety premium działały trochę lepiej.

Natomiast kiedy łowiliśmy z kumplem na MMM wyciągaliśmy po kilkanaście ryb, a sąsiedzi zajmujący teoretycznie lepsze miejsca nie mieli nic.

Stąd moje porównanie do MMM. Może nowa seria okaże się hitem i zdetronizuje bardzo dobrą w moim przekonaniu zanętę SB.

Jeżeli uważasz MMM za zanęte słabą, podaj mi proszę parę przykładów zanęt wg Ciebie najlepszych na wodę stojącą, a chętnie je wypróbuję.

Nastawiam sie na połów karpia.
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline Nathaniel

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 090
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #108 dnia: 13.01.2016, 21:13 »
Lorpio też już jest na sklepie: http://skleptrabucco.pl/lorpio-method-feeder-golden-salmon-700g/, cena zanęty (11,99 zł) prawie taka sama jak pelletu (11,49 zł).
Z tym Traperem jest też analogicznie jak z Lorpio, cena pelletu (8,49 zł) jest prawie taka taka sama jak zanęty (8,99 zł).
Teraz zacznie się "zimna wojna" pomiędzy producentami zanęt method fedder :P.
Super 12,00 zł to zajebista cena.Tylko teraz przekonaj "czerśniaków " w moim sklepie, mieście ze na to sie łapie.Bo Carp Zoom nie bardzo schodzi.

Offline Tomek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #109 dnia: 13.01.2016, 21:16 »
Wam naprawdę tak fantastycznie działa MMM ?? przecież to składowo najsłabsza zanęta z SB , a porównujecie widzę tutaj wszystko do MMM , owszem najbardziej popularna póki co , a to również firma SB zawdzięcza produkcjom Luka :bravo: :bravo:, jak dla mnie i znam również opinie często łowiących to coraz gorszy chłam w MMM :) zauważam ,że to nie tylko moje zdanie a zdanie łowiących częściej niż "piszących"

 Sądzę, że ta od Piotrka może być a raczej będzie na wyższym poziomie niż MMM

Pojawił się nowy produkt, o którym nic nie wiadomo. Major napisał w pierwszym poście:

Po sezonie testów i prób w końcu pan Piotr dopracował 4 zanęty do łowienia metodą , jestem pod wrażeniem ich składu,  jakości i konsystencji najwyższa półka - przebiją angielskie gotowce, ale to tylko moje skromne zdanie.
Już na dniach zostaną wypuszczone do sprzedaży.

To porównanie do MMM odnosi się do popularnej zanęty angielskiej do jej ceny i spekulacji ile będzie kosztować nowa zanęta Lorpio (teraz juz wiadomo).
Pozdrawiam
Tomek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #110 dnia: 13.01.2016, 21:17 »
Nathaniel - Ale za to Dragon schodzi rewelacyjnie albo Still :P ( bynajmniej u mnie tak jest w sklepach)
Krzysztof

Offline Tomek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #111 dnia: 13.01.2016, 21:19 »
Lorpio też już jest na sklepie: http://skleptrabucco.pl/lorpio-method-feeder-golden-salmon-700g/, cena zanęty (11,99 zł) prawie taka sama jak pelletu (11,49 zł).
Z tym Traperem jest też analogicznie jak z Lorpio, cena pelletu (8,49 zł) jest prawie taka taka sama jak zanęty (8,99 zł).
Teraz zacznie się "zimna wojna" pomiędzy producentami zanęt method fedder :P.
Super 12,00 zł to zajebista cena.Tylko teraz przekonaj "czerśniaków " w moim sklepie, mieście ze na to sie łapie.Bo Carp Zoom nie bardzo schodzi.

Bo nie czytają forum SiG - Postępowego Portalu Wędkarskiego ;D :P  Jak zaczną czytać, zmienią zdanie i zaczną kupować 8)
Pozdrawiam
Tomek

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #112 dnia: 13.01.2016, 21:23 »
 panowie  ja tez stosuje ANGIELSKIE zanęty , Japońskie, Holenderskie oraz czasem Francuskie. Zanęty nie mieszanki spożywcze z których jak sadzę, przerzuciliście się na MMM SB i dlatego szał . Ja owszem mam MMM i łowiłem na nią swego czasu sporo, ale jest mnóstwo innych PORZĄDNYCH zanęt , a MMM po prostu stoi w miejscu. Używam również innych SB i częściej po nie sięgam niż po MMM ( praktycznie go nie używam, raczej do wstępnego nęcenia )

 czekajmy na Lorpio MM :) kibicuję mocno ,

Offline Nathaniel

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 090
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #113 dnia: 13.01.2016, 21:24 »
Nie da rady to banda zakochanych w sobie,członków ,świty z koła -spławikowców( ogólnie banda chamów).Już pisałem sutuacje jak na koniec sezonu ,wpadłem z pickerkiem na płotki to mi powiedzieli "że sezon na grunt sie skończył,zabieraj manele "Chu..............e >:O

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #114 dnia: 13.01.2016, 21:25 »
Nigdy nie krytykowałem skuteczności MMM. Jesli juz krytycznie pisałem, to co do ceny i dostępności. Przyznaję że sam stosuję inne mieszanki. Jestem ciekaw nowego produktu Piotra. I choć nigdy tego nie robiłem ,to zamierzam w sezonie testować ( z porazką dla mojego budżetu ;)) MMM i Lorpio. Mam mało łowisk znanych pod metodę. Ale opisze co myślę.
Arek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 589
  • Reputacja: 1986
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #115 dnia: 13.01.2016, 21:26 »
Panowie, Wy się módlcie, żeby dobre zanęty nie trafiły do Waszych sklepików. Bo będziecie mieli dobre zanęty, tylko nie będzie już co łapać. Niech dziadki pozostaną przy dragonach i traperach lepiej...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 944
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #116 dnia: 13.01.2016, 21:26 »
Dżamukka to napisz coś więcej o tych zanętach - chętnie czegoś się nauczymy. ;)
;)

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #117 dnia: 13.01.2016, 21:29 »
 Wszędzie można o nich poczytać, niestety Mario jak wiesz przy kompie ich nie wypróbujesz. :) Niebawem się zobaczymy, nawet dam Ci do połowienia, sam ocenisz :) Pewnie przy wędkowaniu 30-40 razy w sezonie sam MMM wystarcza. No ale jednak to nadal najsłabsza składnikowo i coraz bardziej mało atrakcyjna dla ryb zanęta SB

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #118 dnia: 13.01.2016, 21:30 »
Panowie, Wy się módlcie, żeby dobre zanęty nie trafiły do Waszych sklepików. Bo będziecie mieli dobre zanęty, tylko nie będzie już co łapać. Niech dziadki pozostaną przy dragonach i traperach lepiej...

Zgadzam się w 100%. Dziadki póki co nie ogarniają internetu to i zanęt nie zamówią :P. Gorzej jak te najlepsze będą w sklepach, ale znów cena ich nie przekona, bo kupi Dragona 2kg za 12zł i git.
Krzysztof

Offline RetroX

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Michał z Bytomia
  • Lokalizacja: Bytom
Odp: Nowa zanęta Lorenca do method feeder
« Odpowiedź #119 dnia: 13.01.2016, 21:31 »
Panowie, Wy się módlcie, żeby dobre zanęty nie trafiły do Waszych sklepików. Bo będziecie mieli dobre zanęty, tylko nie będzie już co łapać. Niech dziadki pozostaną przy dragonach i traperach lepiej...

Jestem dokładnie tego samego zdania, wolę być zmuszony do zamawiania w necie, żeby dziadki zaglądające przez ramię nie rozpoznały potem w sklepie na półce tego co nad wodą widzą;)
Michał z Bytomia