Autor Wątek: Łowisko Wodna Kraina, okolice miejscowości Wilga  (Przeczytany 2283 razy)

Offline Czarek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 550
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • FKM
    • Galeria
    • FKM
  • Lokalizacja: Wawa
  • Ulubione metody: method feeder
Cześć
Czy toś z Was był i ma doświadczenia na tym łowisku? Stawka dzienna jest dość wysoka, ale zachęca spora populacja większych ryb.
http://lowiskowodnakraina.pl/

Pozdrowienia
Czarek FKM

Offline Tomek81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko Wodna Kraina, okolice miejscowości Wilga
« Odpowiedź #1 dnia: 15.07.2018, 15:27 »
Jadę tam za tydzień na 3 dni razem z rodzinką.
Widziałem filmiki na youtube ale to tylko bardzie dla karpiniarzy z wyczekiwaniem na 1 branie / 48h.

Czy ma ktoś obecnie informacje jak tam wygląda populacja ryb i/lub na który staw sie wybrać ?
Wiem ze są stawy dwa karpiowe i jeden wypoczynkowy.

Nie nastawiam się na okazy ale chciałbym powędkować w godzinach porannych i żeby coś się działo (najlepiej kapiki od handlówki wzwyż).
Medytacja karpiowa nie wchodzi w grę, nie mam tyle cierpliwości wyczekiwać na jedno branie.
Czy warto zabrać karpiówki i możliwa jest aktywniejsza zabawa na stawach karpiowych z mniejszymi miśkami czy raczej feeder i staw wypoczynkowy ?
Tomek

Offline Tomek81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko Wodna Kraina, okolice miejscowości Wilga
« Odpowiedź #2 dnia: 24.07.2018, 21:21 »
Spędziłem na łowisku z rodzinką prawie 3 dni w terminie od 21.07 - 23.07.
Jest to bardziej cały kompleks rozrywkowy a niżeli tylko łowisko, sporo atrakcji dla małych dzieci (Trampoliny, małpie gaje, duchane zamki).
Jest 12 domków do wynajęcia.

Sam kompleks to dawny PGR który znalazł prywatnego właściciela.
Realnie do wędkowania na feeder/karpiówkę są dostępne 2 z 4 stawów (jeden z pozostałych jest bardzo mały a drugi zarośnięty wodorostami).
Karpiarze ustawiają się na największym stawie jednak jest od gigantyczny i ryba wędruje, bez dokładnego sondowanie dna i sporej ilości kulek do nęcenia raczej się nie połowi.
W trakcie mojej wizyty chyba tylko jedna z 8 ekip połowiła kilka ryb po wpakowaniu kilkudziesięciu kilo do wody.
Sam łowiłem na feedera (3 sesje po kilka godzin) i wpadały tylko i wyłącznie karasie, sporo jest tego nawet ładnie biorą ale to tylko karasie.
Na wypoczynkowym jak i na dużym karpiowym to samo.

Ośrodek nawet fajny do wypadu z rodziną jednak widać widać ze czasy świetności ma już sporo za sobą (panuje "bylejakość").
Cena za wędkowanie to trochę zdzierstwo biorąc pod uwagę brak kontaktu z karpiem którego jest po prostu za mało do takiej wielkości zbiorników.
Ogromny minus to co sobotnie dyskoteki skutecznie uniemożliwiające sen w domkach.
Tomek

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Łowisko Wodna Kraina, okolice miejscowości Wilga
« Odpowiedź #3 dnia: 24.07.2018, 21:37 »
:thumbup: za opis, szkoda tylko, że parę było tych minusów :/
Uzależniony od wędkarstwa