Autor Wątek: Rybomania Poznań 2016  (Przeczytany 55152 razy)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #210 dnia: 14.02.2016, 13:01 »
No i ja w końcu wróciłem do domu. Powiem że mi się podobało. Kupiłem trochę asortymentu Ringersa,pooglądałem fajne kijaszki Matrixa. Przy okazji poznałem Pawła,spotkałem się ze Staś1. Pozdrawiam chłopaki,miło było was poznać. Zapomniałem dodać że Spędziłem łikend z Grendziem ,Piotrem i Andrzejem,o Danielu nie wspomnę. ;)
Arek

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #211 dnia: 14.02.2016, 13:39 »
Fotka gdzie się pytam ;D grzecznie
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #212 dnia: 14.02.2016, 14:06 »
Elvis ma. Prześle jak do domu wróci. ;) 
Arek

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #213 dnia: 14.02.2016, 23:10 »
Szkoda że mi się nie udało pojechać




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #214 dnia: 15.02.2016, 00:00 »
Targi, targi i po targach. Na szczęście. Szkoda, że nie byłem, lecz czekam na kijek, który po targach ma do mnie przyjść.
Marcin

Offline Radek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 204
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzielimy się wiedzą
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #215 dnia: 15.02.2016, 08:32 »
Ja byłem w sobotę :-). Macie czego żałować. Można pomacać, pokręcić i polizać...
Jedyne co kupiłem to Mainline Stick Mix Cell, dlatego że generalnie ceny nie były okazyjne.
Straszny tłok mi osobiście przeszkadzał, można by porównać do zakupów w galerii na wyprzedaży.
Koło 14 zrobiło się luźniej.
Cała impreza bardzo na plus.
R.
Dzielimy się wiedzą

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #216 dnia: 15.02.2016, 10:33 »
 Jest wróciłem cały i zdrowy do domku ( od 10-14 .02.2016 na Rybomania 2016) . Panowie wiele się zmieniło przez lata na Rybomani to fakt, sporo sprzedających, sporo " podchmielonych" zwidzających, ale nadal sporo szanujących firm EKSPONOWAŁO sprzęt dla wędkarzy. Ja jak wiecie obsługiwałem stoisko Matrix od FOX International, nie sprzedawalismy kompletnie nic. A jak mogą potwierdzić koledzy którzy byli mielismy ruch NON STOP, pełne stoisko, z każdym rozmowy etc,etc.

 To sami wędkarze i ekonomia wymusiły TARGOWISKO, u mnie np. co drugi " a po ile ?" " a dlaczego nie sprzedajecie ? " " jak to nie sprzedajecie, ja CHCĘ KUPIĆ !!!!"

 Dziękuję wszystkim za miłe odwiedziny i przepraszam, że nie mogłem poświęcić więcej czasu.

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #217 dnia: 15.02.2016, 11:42 »
Byłem przy Waszym stanowisku i na początku zastanawiałem się dlaczego nie można kupić ale trochę "podotykałem" i zrozumiałem, że dobry produkt się sprzeda :).
Przed Targami miałem plan poszukać tam feedera ale, że kupiłem dwa dni przed to szedłem tylko pooglądać. Nie zawiodłem się ponieważ dotknąłem, machnąłem i usiadłem na wielu rzeczach, których nie zobaczyłbym normalnie w takiej ilości.
Oprócz tego udało mi się kupić podajnik small z Drennana + podajnik z foremką 5 zł taniej :).

Targi jak najbardziej na +.
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline Major

  • SklepTrabucco.pl
  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 329
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadna technika nie jest mi obca
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #218 dnia: 15.02.2016, 12:21 »
Jest wróciłem cały i zdrowy do domku ( od 10-14 .02.2016 na Rybomania 2016) . Panowie wiele się zmieniło przez lata na Rybomani to fakt, sporo sprzedających, sporo " podchmielonych" zwidzających, ale nadal sporo szanujących firm EKSPONOWAŁO sprzęt dla wędkarzy. Ja jak wiecie obsługiwałem stoisko Matrix od FOX International, nie sprzedawalismy kompletnie nic. A jak mogą potwierdzić koledzy którzy byli mielismy ruch NON STOP, pełne stoisko, z każdym rozmowy etc,etc.

 To sami wędkarze i ekonomia wymusiły TARGOWISKO, u mnie np. co drugi " a po ile ?" " a dlaczego nie sprzedajecie ? " " jak to nie sprzedajecie, ja CHCĘ KUPIĆ !!!!"

 Dziękuję wszystkim za miłe odwiedziny i przepraszam, że nie mogłem poświęcić więcej czasu.

Zwracam honor zapomniałem o Fox Matrix stoisko do rzeczy tak powinny wyglądać targi jak na waszym stoisku , miałem okazję jako jeden z pierwszych was odwiedzić i fajnie że macie wiedzę :) :thumbup:

Offline jean72

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 157
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #219 dnia: 15.02.2016, 12:22 »
Byłem, widziałem, dotykałem, spróbowałem, kupiłem- Polecam :thumbup: Ja osobiście skupiłem się na metodzie, kupiłem produkty firmy Baitech oraz Drennan oraz dla porównania nowej  firmy Harison ( mix do metody, pellet metod line oraz ciekawy soft pellet i kilka zanęt serii Gold ) na stoisku sklepu Gozdawy kilka drobiazgów Prestona oraz kilkanaście spławików Tubertini na stoisku Sport-fishing, na stoisku Carp online haczyki foxa . Na stoisku Foxa Matrix widziałem fajne delikatne kijki do metody niestety nie można było kupić ale na pewno kupię :) Dla porównania ubiegło roczne Targi w Zabrzu to taki Duży Targ te w Poznaniu to dla mnie TARGI :bravo:
Jedyne co mnie osobiście się nie podoba to lekceważące podejście niektórych firm które mimo że są Polskim producentem nie pokazali się wcale >:O
Polecam, kto nie był niech żałuję, zobaczymy jak będzie w Sosnowcu będę miał skale porównawczą :)
Takie jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi się z nim zgadzać

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #220 dnia: 15.02.2016, 12:55 »
Zapomniałem dodać, że nastawiając się na metodę nie było za dużo stoisk, które ją reprezentowały.
Widziałem mnóstwo sprzętów karpiowych i spiningowych. Metoda (ogólnie feeder) jakoś wydawał mi się pominięty. Nie twierdzę, że nie było w ogóle to to co chciałem to zobaczyłem ale myślałem, że ta metoda (feeder) będzie bardziej popularna.
Też macie podobne odczucia?
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline Biały

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 703
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałcz, Zach.-Pom.
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #221 dnia: 15.02.2016, 14:06 »
Nie zgodzę się..
Tubertini
Sesnas
Preston
Matrix
jaxon
milo
Drennan
Daiwa
Shimano-chyba
to firmy które posiadały sprzęt do metody a przynęty to już co drugie stoisko...
Łukasz Białas, Wałcz

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #222 dnia: 15.02.2016, 14:41 »
Naliczylem 9 firm. Z tego Daiwa to może miała z 5 wędek, Shimano nie widziałem żadnej. Z tych, które wymieniłeś to na pewno Drennan, Preston i Matrix miały w miarę ofertę. Reszta raczej w małych ilościach.
Tak jak pisałem nie twierdzę, że nie było wcale tylko mało w stosunku do całości. To w końcu były 2 hale targowe.
Z przynęt i zanęt coś było ale żebym mógł powąchać lub dotknąć jakiegoś produktu to musiałbym się naszukać.
Chyba, że ja jakoś słabo patrzyłem co mogło się zdarzyć ;-)

Wysłana z Taptalk

Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline Biały

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 703
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałcz, Zach.-Pom.
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #223 dnia: 15.02.2016, 14:53 »
Słabo kolego szukałeś z drugiej strony w tym tłumie to cięzko było sie nie zgubić. Każdy producent(nie sklep) dawał możliwość dotknięcia i powąchania przynęt.
U nas w tubertini było prawie cały zestaw:
Cenceopt 11ft, Tealica 11 i 12ft, Trinity 10 i 11ft w kilku wersjach, Reflex 9-11ft do tego parabolik i river strong nie licząc optim i nitro rzeczne i jeden teleskop To trochę feederów było.
Łukasz Białas, Wałcz

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rybomania Poznań 2016
« Odpowiedź #224 dnia: 15.02.2016, 16:08 »
Rzeczywiście jak ktoś chciał znaleźć, to dopiął swego, niemniej ilość oglądaczy była ogromna. Ja osobiście nie lubię tłumów, a i ceny nie były jakieś atrakcyjne, żeby nakupić sobie sprzętu czy zanęty.
Niemniej uważam, takie imprezy za potrzebne i nie wyobrażam sobie, aby miało ich nie być.
Robert