Autor Wątek: Ciekawe oferty wędkarskie  (Przeczytany 1044172 razy)

Offline Biały

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 703
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałcz, Zach.-Pom.
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3345 dnia: 22.11.2019, 09:10 »
Tak w zeszłym roku było podobnie ze sklepem sprzedającym aparaty. Nawet w TV mówili o tym tyle osób popłynęło.
Łukasz Białas, Wałcz

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3346 dnia: 22.11.2019, 09:19 »
Panowie, na przyszłość - jeśli traficie na sklep, który ma asortyment z wysokiej półki, i "oferuje" go po podejrzanie niskich cenach, to zachowajcie najwyższą czujność! Sprawdźcie skąd jest ten sklep, czy można zweryfikować jego siedzibę, faktyczne prowadzenie działalności, itp. Wiele takich ofert to wyłącznie próba wyłudzenia pieniędzy. Nie ma rzeczywistych sklepów, które całą ofertę znanej marki sprzedają z upustem 70% :)

To tak, żeby było widoczne :D Bo niedawno ktoś inny wklejał podobny link. Nie ryzykujcie, bo szansa na stratę pieniędzy przy takich stronach jest bardzo, bardzo duża. A wtedy oszczędność wyprzedażowa zamieni się nam w stratę ;)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3347 dnia: 22.11.2019, 09:30 »
Człowiekowi uczciwemu ciężko jest pojąć, że ktoś może z premedytacją oszukiwać innych.
Ja w sumie jestem w stanie to pojąć. Kwestia, której nie pojmuję, to fakt, że w państwie prawa taka akcja jest możliwa. Tam jest numer konta, skarbówka niedługo będzie każdemu przedsiębiorcy mogła zrobić kolonoskopię, a tu co? Pieniądze znikają :facepalm:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline tstg

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowie, bo lubię :)
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3348 dnia: 22.11.2019, 10:23 »
Nawet jak wytatuujesz to innym, ze ktoś może oszukać to i tak nic to nie da :) ludzie z natury lubią myśleć, ze oni są jedyni, ze oni trafili okazje, ze to oni stali w kolejce po meble na kartki i im się udało a innym nie😀 pracuje w handlu i cześć klientów lubi słyszeć to co chce. Ja nie oszukuje bo wg mnie to krótka historia, ale wielu moich potencjalnych klientów, wie że podejrzanie niska cena przy zakupie da wyższe koszty później, koszty serwisu lub jego brak. Nie ma czarów, ale i tak ludzie myślą „no nie No jakoś to będzie, No ja wiem Ala taka cena wie pan....” a później słyszę, że nie działa, że nie ma serwisu, że drogie części. Takie wały będą zawsze. Bo ludzie są naiwni 😀

Offline Tell me Artur

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3349 dnia: 22.11.2019, 11:08 »

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3350 dnia: 22.11.2019, 12:30 »
Faktycznie Mateusz masz rację . Nie powinienem wklejać tego linku i głupio mi z tego powodu bo strona jak napisałem była bardzo podejrzana.  Dobrze się stało że go usunąłeś.  Ale chyba dobrze, że informacja o zagrożeniach poszła i wielu kolegów ją przeczyta. 
Wiesiek

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3351 dnia: 22.11.2019, 13:25 »
Zanęty sonubaits 32 zl

https://www.m6tackle.com/sonubaits-m-53.html

 Na całe Sonu... jest 20%. Na inne marki też, lecz nie na wszystko na Preston, Trakker,  Starbaits ,Fox i większości Shimano.

Wiele innych produktów.

Wędki Shimano Tribal TX 5 i inne przecenione. Oczywiście, TX 4 3.25 lbs. NIE ! :(

 M6tackle, ma dziś Black Friday  z tego co widać to 20%.

Chcę dodać, że trzeba znać trochę ceny na rynku.
Nie wszystko się opłaci.
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3352 dnia: 22.11.2019, 13:44 »
Faktycznie Mateusz masz rację . Nie powinienem wklejać tego linku i głupio mi z tego powodu bo strona jak napisałem była bardzo podejrzana.  Dobrze się stało że go usunąłeś.  Ale chyba dobrze, że informacja o zagrożeniach poszła i wielu kolegów ją przeczyta. 


Wiesiu, trzeba takie rzeczy podnosić. Zgadzam się z Tobą, lepiej żeby więcej osób uświadomić w tym gorącym okresie.

(...)
Chcę dodać, że trzeba znać trochę ceny na rynku.
Nie wszystko się opłaci.

Właśnie sobie przekopuję ich ofertę.

Dochodzę do wniosku, że chyba znowu w tym roku te promocje to będzie jedna wielka ściema. Ale to wiadomo, u nas inaczej się do tego podchodzi niż w stanach. Tam czyści się półki i magazyny z zalegających towarów na święta, u nas chce się na wszystkim naciąć jak najwyższą marżę, bo przecież konsument nagrzany informacjami o super promocjach i tak kupi, nawet w rzeczywiście niekorzystnej cenie :)

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3353 dnia: 22.11.2019, 13:49 »
Dokładnie, w Duxonie to faktycznie opłacało się robić zakupy jak były wyprzedaże ale inne sklepy to porażka. Ludzie się strasznie napalają na te wyprzedaże a fatycznie to kupują praktycznie po normalnych cenach.

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3354 dnia: 22.11.2019, 13:54 »
Ja się nie nastawiam na Black Friday, szkoda nerwów. Późne wysyłki, towaru brak, towar uszkodzony - same problemy.
 Wole kupować w ciągu roku w normalnych promocjach, tak ja ta poniżej 20%.
Wychodzę tak samo.
 Jedynie namiot Trakker-a jest w cenie jak w AD.  Trakker Armo V4 Plus Bivvy
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Deftones

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 715
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3355 dnia: 22.11.2019, 14:30 »
Zobaczymy co Drapieżnik przygotuje na Black Friday. Może chociaż u nich coś w miarę bedzie

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3356 dnia: 22.11.2019, 14:39 »
Mateusz ma rację.  W Stanach to zupełnie inna bajka.  Tam w sklepach zalega ogromna masa towarów (dużo większa niż w Europejskich)  i nie ma żadnych szans sprzedać tego wszystkiego.  Stany są zawalone towarem.  Polski zapchany parking i tłum w supermrkecie  byłby najpiękniejszym snem amerykańskiego właściciela. Black Friday czyli shopping day to dzień naprawdę wielkich redukcji cen i wtedy amerykańcy dostają amoku i kupują rzeczy potrzebne czy nie ale cena dobra.  Potem chwalą się znajomym że zrobili good deal  a towar zalega potem na strychu czy w garażu.  Muszę dodać że ten amok udziela się także obcokrajowcom. :facepalm:
Oprócz tego bardzo często poszczególne sklepy urządzają sale i clearence czyli robienie miejsca na nowy towar bo nie mają innego wyjścia.  My nie jesteśmy zawaleni towarem więc nie oczekujmy zbyt wiele po czarnym piątku.
Wiesiek

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3357 dnia: 22.11.2019, 14:40 »
Mimo że jest tak jak większość pisze - ściemnione obniżki itd., to mam wrażenie, że trochę demonizujecie ;) Jeśli ktoś wie czego szuka i rozgląda się po sklepach nie tylko wtedy, gdy czegoś potrzebuje "na już", to nie nadzieje się na fikcyjną promocję. Najlepiej zaplanować sobie wcześniej na co zwracać uwagę i nie kupować na siłę :)
Marcin

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 009
  • Reputacja: 475
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3358 dnia: 22.11.2019, 14:46 »
Dokładnie.
Ja w zeszłym roku w SG Baits zaoszczędziłem kilka dobrych stówek. Ale wiedziałem czego chcę i ile to średnio kosztuje. Z resztą Zrobili 20-30% z cen na półkach bez ściemy.
Ciekawe jak w tym roku.
Widzę, że np. w M6 Shimano Nasci 4000 jest w promo. Cena wyjściowa jest głupia ale summa summarum po obniżce cena jest dobra.
Pewnie wiele sklepów porobi obniżki po np. 40%, a w efekcie będzie to tylko 10%
Trzeba mieć głowę na karku i grzebać. Jak co roku.
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #3359 dnia: 22.11.2019, 17:52 »
M6 Tackle - Shimano Nasci zamówione :) :D
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz