Autor Wątek: Ciekawe oferty wędkarskie  (Przeczytany 1044364 razy)

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4305 dnia: 08.09.2022, 19:02 »
Kije wyglądają bardzo ok, wykonanie też na wysokim poziomie.

No nie wiem, czy krzywo wklejony napis TBR na jednej ze sztuk i krzywo wklejone przelotki na dwóch szczytówkach to poziom wykonania godny wędek za 550zł. Tak samo zaślepki dolników, jakoś Prestony czy Shimano w kijach za 200-300zł potrafią zrobić tak, żeby ich logotyp "patrzył" na równi z przelotkami, tu jest koślawo jakby to jakiś Luigi w przerwie na pizzę po piwie robił. Przelotki to też noname, żadnej sygnatury uznanej marki. Nie są warte 500zł, 300-350 ok, ale nie tyle ile sobie życzą. Na wiosnę pójdą w obieg i w zamian wpadnie Monster, po stokroć lepiej zrobiony jak Goldy.

Ja to tylko tak tu zostawię, bo coś te wersje się rozjeżdżają ;) Myślę też, że robimy spam nie w tym wątku co trzeba.



Można odwrócić sytuację i napisać że prawa wyborcze ma ktoś kto się najpierw zachwyca a później tylko krytykuje bo zauważył to czego nie widział wcześniej. Czy można mieć zaufanie do opinii kogoś pozbawionego umiejętności obserwacji? Widziały gały co brały więc się nie wypieraj :P

Inteligencie, jak można ocenić jakość wykonania przy zakupie internetowym, nie widziawszy wcześniej produktu ? :facepalm:

Gdybyś zapomniał to wkleję Ci zdjęcie. Ślepy byłeś kiedy wyciągałeś karpika ;D ;D ;D ;D

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4306 dnia: 08.09.2022, 19:04 »
Gdybyś zapomniał to wkleję Ci zdjęcie. Ślepy byłeś kiedy wyciągałeś karpika ;D ;D ;D ;D

W dalszym ciągu nie czytasz ze zrozumieniem, jak twoi dwaj koledzy wcześniej. Co ma praca blanku do jakości wykonania ? Co ma ocena pracy kija pod rybą do jakości wykonania ? Rozrysować Ci to w czarno-białym komiksie z jedną postacią bo kolorowego z dwoma nie zrozumiesz ?

Normalnie już mózg mi wybuchł jak czytam te wasze wzniosy na wyżyny intelektu ;D

Jak zrobie recenzję na jesień - musi kilka ryb 7-10+ wpaść - to proszę was, azga, zwykły michał i motov - o nie komentowanie, prawdopodonie przerośnie ona (recenzja) wasze zdolności interpretacji tekstu :-*
Dzierżno uzależnia

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4307 dnia: 08.09.2022, 19:12 »
Ech, Panowie...

A może to była taka zagrywka marketingowa, typu - kije są warte po 150 zł, damy na nie promocję 2 w cenie 1 za 300 i wyjdziemy na swoje? (Ceny przykładowe. Nie pamiętam, jakie były). Czy one jednak wcześniej występowały w sklepach za tę 2x wyższą cenę?
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4308 dnia: 08.09.2022, 19:14 »
Można odwrócić sytuację i napisać że prawa wyborcze ma ktoś kto się najpierw zachwyca a później tylko krytykuje bo zauważył to czego nie widział wcześniej. Czy można mieć zaufanie do opinii kogoś pozbawionego umiejętności obserwacji? Widziały gały co brały więc się nie wypieraj :P

Inteligencie, jak można ocenić jakość wykonania przy zakupie internetowym, nie widziawszy wcześniej produktu ? :facepalm:

Zrobienie miejsca w magazynie to jedyne sensowne wytłumaczenie i trzeba w to wierzyć :)

Tak, szczególnie przy produkcie, który dopiero co został wypuszczony na rynek i pojawi się pierwszy raz w katalogu na 2023r. Miejsce robi się wypychając produkty stare, których proces produkcji się zakończył. Tutaj prędzej Tubertini chciało agresywnie zagrać marketingiem, bo sprzedaż mają raczej marginalną na naszym rynku feederowym, w porównaniu do Daiwy, Robinsona czy choćby Shimano, i nie, Flexo czy Atrax nie uratują sytuacji. Mogli narzucić taką cenę, bo blanku nie trzeba było projektować od nowa - jest przejęty z Lake Strong.

Po cukrze na którym niemcy zarobili krocie :D teraz pora na Tubertini; wprowadzili nowy model wedziska gdzie na maksa zawyzyli cene detaliczną , nastepnie zrobili promkę  1+1 i lud wędkarski rzucił się na kijki 8) zapomnieli tylko że Polska to nie UK i tu ludzie kupują sprzęt na lata , także nadchodzące nastepnę  lata nie wróżą zielonych słupków sprzedaży wędzisk.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Krisss

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 82
  • Lokalizacja: Rzeszów
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4309 dnia: 08.09.2022, 20:06 »
Sami mistrzowie teorii spiskowych :P

Tubertini zrobiło całkiem fajnego kija 3,30 ważącego 160 g o wartości "rynkowej 150 zł" i teraz rucha biednych i naiwnych polskich wędkarzy. Jasne. Jak Preston, Daiwa czy Shimano sprzedaje za 200-400 zł (a czasem sporo więcej) kije ważące 30% więcej, to są nasi przyjaciele. Panowie, to nie jest towar na wagę (to tak apropos tego cukru) i mam wrażenie, że im lżej, tym lepiej/drożej.

Przecież ta wędka ma blank z TBR Lake Strong, który od dłuższego czasu na rynku istnieje w cenie ok. 500 zł i ludzie to kupowali. Więc jakim cudem teraz wędka na tym samym blanku miałaby być 3 razy tańsza. Rynkowo, nie w produkcji, bo na tym to się kompletnie nie znam. Natomiast, jeśli produkcja wędek o tych parametrach jest tak tania, jak co niektórzy wieszczą, to wracamy do pytania, jak bardzo nas ładują w łeb inni sprzedając dużo cięższe kije za pieniądze niewiele mniejsze niż detaliczna tego Tubertini (550 zł).

I nie twierdzę, że ta wędka jest jakaś wybitna i należy całować kogoś po stopach, że zgodził się ją sprzedawać za 550 zł. I sam nie zapłaciłbym tej ceny. Natomiast w cenie ok. 300 zł jest to w mojej ocenie bardzo dobry zakup.

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4310 dnia: 08.09.2022, 20:39 »
Gdybyś zapomniał to wkleję Ci zdjęcie. Ślepy byłeś kiedy wyciągałeś karpika ;D ;D ;D ;D

W dalszym ciągu nie czytasz ze zrozumieniem, jak twoi dwaj koledzy wcześniej. Co ma praca blanku do jakości wykonania ? Co ma ocena pracy kija pod rybą do jakości wykonania ? Rozrysować Ci to w czarno-białym komiksie z jedną postacią bo kolorowego z dwoma nie zrozumiesz ?

Kiedy oceniam jak pracuje wędka sprawdzam też jakość wykonania. Ale ja pewnie jakiś dziwny jestem bo potrafię tyle na raz.

Na Twoim miejscu popytałbym ludzi którzy znają cię dłużej czy przypadkiem nie pasuje do ciebie określenie prymitywny debil.

Czekam na komiks ;) Nie bądź gołosłownym :)

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 249
  • Reputacja: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4311 dnia: 08.09.2022, 21:18 »
Osobiście również nie uważam, że jeden  kijek jest warty te 550, ale myślę że to taka solidna średnia półka. Mi nie trafiły się krzywo wklejone przelotki, jedna nadlewka to to co mi się rzuciło w oczy. Napisów szczerze to nie sprawdzałem  i nie sprawdzę, bo ten element wędki mnie nie interesuje, na oko wydawaly sie ok. Wykończenie podoba mi się bardzo, urzekł mnie ten dłuższy Dolnik oraz fajny uchwyt na kolowrotek. Sama wędka bardzo lekka. Myślę że spokojnie może kosztować nawet 400 i będzie to bardzo dobra pozycja w tej półce cenowej. Nadal, jak wcześniej wspominałem uważam za warte zakupu.

Fajne te tłumaczenia kolegi Katystopej, takie czerstwe, że w jednym miejscu chwali pod niebiosa, w drugim miesza z błotem. Musisz być fenomenem, rzucać jak z procy wędką z krzywymi przelotkami. To już jest coś.

Nie bój się czytać Twoich wypocin nie ma po co. Jak będą na Twoim poziomie intelektualnym to już można śmiało stwierdzić  - strata czasu ;)  a jak się nudzisz i musisz wypłakiwac się na forum, jako pokrzywdzony, może zmierz te odchylenie napisów na wędce, zrobisz coś w życiu pożytecznego i dostarczysz twardych danych albo wyslij  sugestię do Turbetini, zeby Luigi odstawił piwo podczas wkładania zaślepek ;D

Tak na koniec, Mama od małego uczyła, że  jest pewna grupa osób, którym trzeba odpuścić. Kolega Katystopej definitywnie do tej grupy należy.

Miłego :beer:

Trzeba naszym kibicować, bo USA samo się nie ogra. 8)



.
Plum

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4312 dnia: 08.09.2022, 21:35 »
Zdajesz sobie sprawę, że ten kij ma 3 szczytówki, skoro 2 z 6 mają krzywe przelotki, to mam jeszcze 4 z prostymi. Połącz kropki.

Podpowiem Ci, założyłem te z prostymi :o

Wy się oracie swoją głupotą i nierozumieniem tekstu sami ;D
Dzierżno uzależnia

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 502
  • Reputacja: 198
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4313 dnia: 08.09.2022, 21:53 »
Wyobraź sobie, że robimy to dla podpuchy żebyś się napinał :P A ty zajrzysz kilka razy na forum, napiszesz coś w innym temacie bo potrzebujesz czasu żeby pomyśleć. Dajesz się nakręcać jak dzieciak ;D

Offline ErykS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 197
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jarocin
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4314 dnia: 08.09.2022, 23:43 »
Koledzy może nadszedł czas na zluzowanie  gumek w majtkach , bo słabo się to czyta ani to merytoryczne ani śmieszne . Wrzućcie na luz szkoda życia .
Eryk :-)

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4315 dnia: 09.09.2022, 07:14 »
Koledzy może nadszedł czas na zluzowanie  gumek w majtkach , bo słabo się to czyta ani to merytoryczne ani śmieszne . Wrzućcie na luz szkoda życia .

Głos rozsądku 8)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4316 dnia: 09.09.2022, 08:37 »
Ja nie rozumiem...
Gdyby wyciąć te prywatne docinki, byłaby normalna dyskusja. Po co komu takie złośliwości? Szczególnie u nas, na SiG-u?
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Papi_feeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 48
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4317 dnia: 09.09.2022, 10:19 »
https://www.kl-angelsport.de/guru-a-class-distance-method-feeder-12-ft-1-80g.html
Zapowiadają się ciekawie, jeśli chodzi o cenę. Taki preston ignition :) Albo robinson stinger jak kto woli (tu już nie cena) :)
Widzę, że jak np. w sensasie 350 MF 11ft szczytówka dokładana... stąd długość transportowa 145 cm przy dwuskładzie...

ps. zamykając przepychanki ;) 
"Jestem podejrzliwy wobec ludzi, którzy nie lubią psów, ale ufam psu, który nie lubi jakiegoś człowieka". Bill Murray

Offline Miwol

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 089
  • Reputacja: 130
  • Lokalizacja: Piaseczno
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4318 dnia: 09.09.2022, 16:13 »
W drapieżniku podwodna kamera Water Wolf Full HD jest za 480 zł.
https://sklepdrapieznik.pl/kamera-water-wolf/82255-kamera-podwodna-water-wolf-uw20-1080p.html
Pozdrawiam,
Michał

Złów i wypuść

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciekawe oferty wędkarskie
« Odpowiedź #4319 dnia: 09.09.2022, 17:32 »
https://centrumwedkarskie.pl/Ryobi-Ko%C5%82owrotek-Ecusima-3000FD?gclid=Cj0KCQjwyOuYBhCGARIsAIdGQRMBsWe2wzOjqXdsYYn-qV3FCIG_gPWifej3GdbmzJQlWYRq3_KH3isaAiHQEALw_wcB



Ryobi Ecusima 3000 za 108 złotych :)
Sprawdzi się i przy Matchówce i przy Pickerze. ;)
W cenie regularnej (ok. 150 zł) był miał świetny stosunek cena/jakość. Teraz to już w ogóle, bardzo dobra okazja.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.