Autor Wątek: OFF TOPIC  (Przeczytany 1365900 razy)

Offline Metodysta

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8835 dnia: 15.10.2017, 20:52 »
Wczoraj kumpel reperował mi auto, w tym czasie skoczyłem na dzikusa nieopodal jego warsztatu.

Mocno obsadzony japońcami do 25 cm, ale w ciągu tych 3 godzin mi nic na metodę nie pykło, gościowi obok na spławik też nic. Żałuję że nie wziąłem spinningu bo ładnie okonie i szczupaki chodziły.

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 516
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8836 dnia: 16.10.2017, 09:44 »
Obywatelu! Poranek spędzony w urzędzie oznaką patriotyzmu! Dołącz i Ty!
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8837 dnia: 16.10.2017, 10:02 »
Dzisiaj prawie cały dzień spędziłem na Murowańcu, parę płotek i parę wzdręg, jedna nawet całkiem całkiem, czas minął dość szybko od 7 do 17, ale szczęśliwi czasu nie liczą ;) hehehe   Na tym zbiorniku byłem pierwszy raz i już wiem, że zawitam tam kolejny raz :)

Zawitaj, zawitaj. Polecam nocki lipcowe i sierpniowe :) w tym roku w Murowańcu były praktycznie gwarantowane leszcze w okolicach 50 cm. Niestety nie wiadomo jak długo będą te leszcze, bo miejscowi raczej im nie darują życia. Do tego przyjeżdża bardzo dużo wędkarzy z sąsiedniego okręgu i też raczej nie wypuszczają ryb :( No i z reguły jest tłoczno...
Marcin

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8838 dnia: 16.10.2017, 10:49 »
Marcin

Offline grych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grunwald
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8839 dnia: 16.10.2017, 11:00 »
Dzisiaj prawie cały dzień spędziłem na Murowańcu, parę płotek i parę wzdręg, jedna nawet całkiem całkiem, czas minął dość szybko od 7 do 17, ale szczęśliwi czasu nie liczą ;) hehehe   Na tym zbiorniku byłem pierwszy raz i już wiem, że zawitam tam kolejny raz :)

Zawitaj, zawitaj. Polecam nocki lipcowe i sierpniowe :) w tym roku w Murowańcu były praktycznie gwarantowane leszcze w okolicach 50 cm. Niestety nie wiadomo jak długo będą te leszcze, bo miejscowi raczej im nie darują życia. Do tego przyjeżdża bardzo dużo wędkarzy z sąsiedniego okręgu i też raczej nie wypuszczają ryb :( No i z reguły jest tłoczno...


To że w sezonie jest tłoczno, to słyszałem... o leszczach też słyszałem i to o takich 3-4kg.  Wczoraj nastawiłem się też na leszcze, ale zanim się połapałem jak łowić trzeba było się już powoli zbierać (ryby stały bardzo daleko od brzegu)  Jak zajechaliśmy ok. godz. 7 miejsca jeszcze było do wyboru i koloru ;)  Jak wyjeżdżaliśmy większość było pozajmowane... Myślę sobie, czy nie wziąć w środę lub czwartek wolnego i nie pojechać na cały dzień jeszcze, bo potem w sobotę może być różnie z miejscówkami a i pogoda może się zrobić już inna...

O tym niewypuszczaniu ryb to masz rację, gość, który siedział nieopodal nas nie przepuścił żadnej rybce :facepalm: :-\

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8840 dnia: 16.10.2017, 12:21 »
Kiedyś było tam sporo linów i to ładnych, ale jak tylko wieść się rozniosła, zaczęło się oblężenie. Limit dobowy w wysokości 4 sztuk :facepalm: zrobił swoje. Teraz bardzo ciężko złowić tam lina. Obawiam się, że z leszczami za parę lat będzie taka sama sytuacja. Karpie? Po listopadowych zarybieniach na wiosnę prawie nie ma już karpi. Niemniej, jest to moje ulubione łowisko PZW w okręgu, bo potrafi zaskoczyć. Karpiarze czasami wyciągają tam też ładne karpie.
Marcin

Offline grych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grunwald
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8841 dnia: 16.10.2017, 12:33 »
To właśnie od karpiarzy wiem o potężnych leszczach :D   Swoją drogą - jak dla mnie, ten zbiornik ma ogromny potencjał i gdyby ktoś pomyślał, zrobił jakieś górne wymiary, czy łowisko 'no kill', to jak dla mnie mógłby to być raj :)

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8842 dnia: 16.10.2017, 12:58 »
Fakt, kiedyś siedziałem tam z ojcem, to karpiarze nas pytali, czy nie chcemy dużego leszcza, bo im się uwiesił. Na feeder brały takie ok. 50 cm :) To prawda, że ten zbiornik, odpowiednio zarządzany, mógłby być świetnym łowiskiem, jest tam jeszcze sporo ładnych ryb, więc jest co ratować. Niestety taka inicjatywa może się spotkać z dużym oporem :(
Marcin

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8843 dnia: 16.10.2017, 20:01 »
Oglądałem dziś nowego Bladerunnera, co za dzieło. Można odlecieć, dla fanów SF (lub tych co chociaż nie gardzą) pozycja wysoce wskazana, i to w kinie bo muzyka i dźwięk to osobne przeżycie. Będę do niego wracać na pewno kilka razy, mam nadzieję też na reemisję w kinach.

Offline grych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grunwald
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8844 dnia: 16.10.2017, 20:57 »
Oglądałem dziś nowego Bladerunnera, co za dzieło. Można odlecieć, dla fanów SF (lub tych co chociaż nie gardzą) pozycja wysoce wskazana, i to w kinie bo muzyka i dźwięk to osobne przeżycie. Będę do niego wracać na pewno kilka razy, mam nadzieję też na reemisję w kinach.

 :thumbup:  Niestety w takiej dziurze jak OW nie grają każdego filmu i jeśli już go nie zagrali, to nie zagrają :facepalm: Uwielbiam SF i z pewną nutką niecierpliwości czekam na Epizod VIII; już nie mówię o moim synu, który w razie czego robi za encyklopedię i mówi mi 'who is who' w Gwiezdnych Wojnach (bo aż taki obcykany nie jestem) ;)

Niestety taka inicjatywa może się spotkać z dużym oporem :(

Niestety - wydaje mi się, że masz rację :facepalm:  Dużo czasu musi jeszcze upłynąć, żeby się zmieniło coś w tym temacie (przynajmniej w naszym okręgu) Ale to nie miejsce, żeby roztrząsać takie rzeczy

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8845 dnia: 17.10.2017, 19:33 »
Szkoda mi rybek , nic nie wiem skąd i jak ale bez wody długo nie pożyją ::)

https://www.olx.pl/oferta/ryby-brzany-rzeczne-CID767-IDppRgf.html#c49c8ae3c9
Z poważaniem Marcin

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8846 dnia: 17.10.2017, 21:09 »
Piotr

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8847 dnia: 17.10.2017, 21:24 »
To samo było ostatnio tylko w innym wątku ! :) co za dziady..
Uzależniony od wędkarstwa

Kadłubek

  • Gość
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8848 dnia: 17.10.2017, 21:27 »
Jak przeczytałem tytuł to mnie krew zalała >:O po przeczytaniu całości :facepalm:
https://ta-news.com/fish-pl/?utm_source=adwords&utm_medium=221747816550&utm_term=c&utm_content=Feeder&utm_campaign=fishPL
To jest reklama jakiegoś środka co ma niby pobudzać ryby.
Temat chwytliwy, ludzie pomyślą, że to na prawdę.

Było chwilę temu (miesiąc) o tym na Forum.

Offline Semit

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek
  • Lokalizacja: Warszawa/Janów Podlaski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #8849 dnia: 17.10.2017, 22:09 »
I znajdzie się nie jeden idiota co to kupi. :D
Tomek