Autor Wątek: OFF TOPIC  (Przeczytany 1365982 razy)

Offline vito222

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • na luzie
  • Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #450 dnia: 08.02.2016, 18:42 »
Forum ale z klasą!!!!!  Dzięki

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #451 dnia: 08.02.2016, 18:49 »
Wprawdzie nie widziałem poszkodowanego i nie wiem jakiej wartości był sprzęt ale ja bym poszedł z tym do pracowni, a w najgorszym przypadku jakby się nie udało uratować.
Pobrał bym organy :P 8) przelotki uchwyt kolowrotka korek itd.

Offline vito222

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • na luzie
  • Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #452 dnia: 08.02.2016, 19:02 »
Wprawdzie nie widziałem poszkodowanego i nie wiem jakiej wartości był sprzęt ale ja bym poszedł z tym do pracowni, a w najgorszym przypadku jakby się nie udało uratować.
Pobrał bym organy 8) przelotki uchwyt kolowrotka korek itd.
Kijek DAM 330, krecioł Catana 4000, i Daiwa Powermesh 330 i krecioł ten sam, obydwa Przejechane po blanach i po 2 kołowrotekach jakaś masakra i pech w jednym. Jedyne co zostało to żyłka na szpulach. 

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #453 dnia: 08.02.2016, 19:05 »
No to przelotki do odzysku :) z dwóch kiji to już masz jakieś 50 zł. A wiesz, że jak coś Ci się zepsuje to już leżą i czekają tylko aby wstawić.

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #454 dnia: 08.02.2016, 19:10 »
Wprawdzie nie widziałem poszkodowanego i nie wiem jakiej wartości był sprzęt ale ja bym poszedł z tym do pracowni, a w najgorszym przypadku jakby się nie udało uratować.
Pobrał bym organy 8) przelotki uchwyt kolowrotka korek itd.
Kijek dam 330, krecioł catana 4000, i daiwa powermesh 330 i krecioł ten sam, obydwa Przejechane po blanach i po 2 kołowrotekach jakaś masakra i pech w jednym. Jedyne co zostało to żyłka na szpulach.

No z tymi kręciołami to pech podwójny.
Ja już bym w takim "zbiegu okoliczności" upatrywał zawoalowaną wiadomość od żony.
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #455 dnia: 08.02.2016, 19:19 »
"...a wędki nie potrafiłem wyrzucić więc je zakopalem na ogrodzie".

Kolego, warto byłoby postawić chociaż skromny nagrobek. Odpowiednia sentencja tez byłaby wskazana.

Nieśmiało zaproponowałbym coś podobnego do poniższego (autentyk z nagrobku Ezekiala Aikle w East Dalhousie Cemetery, Nova Scotia):

"Tu leży
Ezekial Aikle
Wiek 102
Był dobry
umarł młodo".

Ktoś chyba pytał o wiek wędzisk :)
Jacek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #456 dnia: 08.02.2016, 20:09 »
Ja z nerwów to nie myślałbym co tu do odzysku jest, tylko od razu do kosza wszystko by poleciało ! :)
Krzysztof

Offline vito222

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • na luzie
  • Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #457 dnia: 08.02.2016, 20:10 »
"...a wędki nie potrafiłem wyrzucić więc je zakopalem na ogrodzie".

Kolego, warto byłoby postawić chociaż skromny nagrobek. Odpowiednia sentencja tez byłaby wskazana.

Nieśmiało zaproponowałbym coś podobnego do poniższego (autentyk z nagrobku Ezekiala Aikle w East Dalhousie Cemetery, Nova Scotia):

"Tu leży
Ezekial Aikle
Wiek 102
Był dobry
umarł młodo".

Ktoś chyba pytał o wiek wędzisk :)
Te kijki też byle Oki i żyły jakieś 2 sezony. No cóż w tym miesiącu już nie bo mam dom na utrzymaniu, ale marzec odbijam z jednym zestawem i tyle w tym sezonie. Zabrałem tylko z zestawów szczytowki i z damy górny top.

Morał z tej bajki jest taki koledzy jak myślicie pech nie chodzi parami to się myślicie, ja ostatnie dwa feedery że strachy położyłem na glebie na strychu, i żeby okiełznać nerwy zaraz idę czyścić pozostałe kreciołki(mnie to uspokaja)

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #458 dnia: 08.02.2016, 20:21 »
Vito, sam widzisz... były dobre, prawie nowe, eh! Łamałem wędki w krzakach, niczym ten Don Kichot kopię na piersi łotra (szedłem z podobną determinacją), ale nigdy w domu. Ludzie, umarłbym :D Powodzenia ;)
Jacek

Offline vito222

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • na luzie
  • Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #459 dnia: 08.02.2016, 20:56 »
Bank - czytaj żona, po prawie całym dniu stwierdziła, że więcej wyda na leki i wizytę u psychologa i cytuję " nie no musisz sobie kupić wędkę bo wyglądasz tragicznie" i tym mnie tak rozbawiła że pomału mi przechodzi. Pech już nic nie zmienię, opieka forum pomogła dzięki wielkie. 

Offline Karolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Choszczno (zach.-pom.)
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #460 dnia: 08.02.2016, 21:26 »
No nic. Pora się położyć bo padam na klawiaturkę... Mam nadzieję, że usnę heh ^^

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #461 dnia: 08.02.2016, 21:51 »
Bank - czytaj żona, po prawie całym dniu stwierdziła, że więcej wyda na leki i wizytę u psychologa i cytuję " nie no musisz sobie kupić wędkę bo wyglądasz tragicznie" i tym mnie tak rozbawiła że pomału mi przechodzi. Pech już nic nie zmienię, opieka forum pomogła dzięki wielkie.
Czyli jesteś w domu ziomek. Podlewaj rozsądnie samobiczowanie żonki ;). Wmawiaj że 2 kołowrotki Ryobi Arctica 4000 + (by nie przesadzić) A co do kija ? Masz pole do popisu. łowisz na Warcie ,więc z marszu idziesz w min. 360 cm i tu? Taaadaaam! http://allegro.pl/trabucco-precision-river-feeder-360-150gr-nowosc-i5966787035.html  :D
Arek

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #462 dnia: 08.02.2016, 21:57 »
Ja dziś zrobiłem test. Znalazłem zanętę Traper ryba method mix resztę, doprawione konopiami i ześrutowaną ziarnem. Dodałem.do tego betaine i zapodałem do oczka w którym ryb nie było widać.
Dodam, że ryby jeszcze nie żerują.
Uleoiłem 6 garści i zapodałem na płyciźnie w odstępie 2m. 3 kule poszły jak zrobiłem, następne 3 namaściłem ostrygowym śmierdzielem.
Po 3 minutach rybki wynurzyły się szukając papu. Mam koło 70 ryb dużych i małych. Małe ryby od początku krążyły obok ostrygowego szaleństwa, natomiast duże wybrały papu bez doprawienia. Jeszcze nic nie jadły. Po godzinie poszedłem do oczka. Okazało się, że duże ryby przemieściły się do ostrygowego szaleństwa, które w połowie zostało zjedzone, natomiast drobnica krążyła koło nie zaprawionego papu. Po paru godzinach sytuacja się nie zmieniła. Małe bez ostrygowego, duże zaraz obok.
Marcin

Offline vito222

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 266
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • na luzie
  • Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #463 dnia: 08.02.2016, 22:02 »
Bank - czytaj żona, po prawie całym dniu stwierdziła, że więcej wyda na leki i wizytę u psychologa i cytuję " nie no musisz sobie kupić wędkę bo wyglądasz tragicznie" i tym mnie tak rozbawiła że pomału mi przechodzi. Pech już nic nie zmienię, opieka forum pomogła dzięki wielkie.
Czyli jesteś w domu ziomek. Podlewaj rozsądnie samobiczowanie żonki ;). Wmawiaj że 2 kołowrotki Ryobi Arctica 4000 + (by nie przesadzić) A co do kija ? Masz pole do popisu. łowisz na Warcie ,więc z marszu idziesz w min. 360cm i tu? Taaadaaam! http://allegro.pl/trabucco-precision-river-feeder-360-150gr-nowosc-i5966787035.html  :D
Arunio siema, nie no kto jak kto ale gość z mojej wsi potrafi dobrze podpowiedzieć:-) jakieś młynki odgrzebalem teraz czekam do marca na zakupy.

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: OFF TOPIC
« Odpowiedź #464 dnia: 08.02.2016, 22:29 »
Za wypowiedzią Arunia widać, że przemawia doświadczenie. Ucz mistrzu :)