Autor Wątek: Angryfish.pl  (Przeczytany 21531 razy)

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Angryfish.pl
« dnia: 24.07.2020, 10:09 »
Znajomy mi dziś rano odpisał odnośnie mojego wczorajszego  pytania o sprzęt od Węgrów i okazuje się, że jakiś polski sklep ma sporą ofertę Haldorado (wędki, kołowrotki,podajniki). Sklepu nie znam, więc nie mam pojęcia jak funkcjonuje w praktyce

https://angryfish.pl/

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 24.07.2020, 10:30 »
No proszę :bravo:


Dobra, jak ktoś zrobi tam zakupy, to niech koniecznie coś skrobnie. Ja na razie wszystko mam.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 697
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 24.07.2020, 14:40 »
Właśnie złożyłem zamówienie. Zobaczymy.

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 24.07.2020, 21:25 »
Przejrzałem ofertę. Chyba wszystko, co na haldorado.hu. Wędki, kołowrotki, zapasowe szczytówki i szpule, itd. i to w cenach czasem niższych. Robi wrażenie. Również te poszukiwane podpórki do feedera. Mam już tą stronę w ulubionych. To naprawdę fajna alternatywa dla tego, co już mamy na polskim rynku.

Logo strony co prawda wygląda podobnie do znanego sprzedawcy. :-\ Ale nie uprzedzajmy się. Oferują dostawę kurierem i do paczkomatów Inpost, czego więcej potrzeba?

Mikon, koniecznie daj informację, jak przebiegła transakcja.

Selektor  największy :thumbup:, jakli mogę dać. Ciekawe w jakim języku znajomy się dogadał. Bo oni in English to tak nie bardzo.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Zbigniew Studnik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 022
  • Reputacja: 404
  • Płeć: Mężczyzna
  • No kill
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 24.07.2020, 21:39 »
Selektor, szacun! Ten sklep to odkrycie roku. Aż dziwne, że po produktach w wyszukiwarce nie dało rady znaleźć. Sklep chyba nowy próbowałem zrobić zamówienie ale opcja przelew tylko z PKO i opcja paczkomatu niedostępna. Miejmy nadzieje ,że szybko dodadzą inne opcje transportu i płatności.

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 24.07.2020, 21:55 »
Już odwiedziłem tę stronę spory czas temu. Szukałem czegoś i większość rzeczy była niedostępna lub pustki w oknach z markami produktów.
Spojrzałem ponownie na logo i opuściłem tę stronę. Produkty Holdorado praktycznie niedostępne, słaba oferta a tu sklep z zieloną, dziwną rybką w logo ma sporo - dziwne. Nawet jej tutaj nie podawałem, bo nie zdobyła mojego zaufania. ;)
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 24.07.2020, 21:55 »
Arku, jesteś wielki :bravo: :thumbup: :beer: już przejrzałem część asortymentu ;) jest wiele ciekawych produktów O:)

Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 084
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 25.07.2020, 00:01 »
Chłopaki z tego sklepu mają nawet swój kanał na YT na którym prezentują asortyment którym handlują.
https://www.youtube.com/channel/UCGANWL40h8F0kyDCsa3yVig/videos

Offline Zbigniew Studnik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 022
  • Reputacja: 404
  • Płeć: Mężczyzna
  • No kill
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 25.07.2020, 00:06 »
Pisałem dzisiaj z nimi na facebooku. W najbliższym czasie ma być dostępna opcja paczkomaty InPost i inne formy płatności.

Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 697
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #9 dnia: 28.07.2020, 16:13 »
Paczka właśnie dotarła. Wszystko w najlepszym porządku.

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Reputacja: 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 29.07.2020, 00:34 »
Ja chciałem się odnieść do ich moim zdaniem natarczywego wciskania sprzętu byDome. Zaznaczam, że nie mam nic z tej marki a informacje, które się pojawiają na forum są raczej pozytywne. Ale sposób w jaki próbują wypromować sprzęt budzi we mnie negatywne odczucia. Chodzi głównie o facebooka i grupy poświęcone feederowi. Jeżeli ktoś prosi o poradę w doborze np. wędki od razu wrzucają link do sklepu i zachęcają do kupna. Na moje pytanie dlaczego akurat ten produkt polecają, co jest w nim takiego dobrego poza tym co już przeczytałem w opisie producenta. Dostaję odpowiedź, że kolega z zespołu łowi i jest zadowolony. Moim skromnym zdaniem to żadna rekomendacja. Nawet gdyby był niezadowolony to i tak publicznie nikt tego nie przyzna. Trochę chyba przesadzają, mnie osobiście zniechęcili i nie zamierzam na razie nic tam kupować.

Offline Zbigniew Studnik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 022
  • Reputacja: 404
  • Płeć: Mężczyzna
  • No kill
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 29.07.2020, 05:48 »
Ja chciałem się odnieść do ich moim zdaniem natarczywego wciskania sprzętu byDome. Zaznaczam, że nie mam nic z tej marki a informacje, które się pojawiają na forum są raczej pozytywne. Ale sposób w jaki próbują wypromować sprzęt budzi we mnie negatywne odczucia. Chodzi głównie o facebooka i grupy poświęcone feederowi. Jeżeli ktoś prosi o poradę w doborze np. wędki od razu wrzucają link do sklepu i zachęcają do kupna. Na moje pytanie dlaczego akurat ten produkt polecają, co jest w nim takiego dobrego poza tym co już przeczytałem w opisie producenta. Dostaję odpowiedź, że kolega z zespołu łowi i jest zadowolony. Moim skromnym zdaniem to żadna rekomendacja. Nawet gdyby był niezadowolony to i tak publicznie nikt tego nie przyzna. Trochę chyba przesadzają, mnie osobiście zniechęcili i nie zamierzam na razie nic tam kupować.
Niestety większość wiodących producentów tak robi czym bardzo zrażają sporą część potnecjalnych klientów. Wszystko zależy na jaką grupę na fb wejdziesz to na jedej tylko kije i kołowrotki od r... na innej znów tylko f... i tak dalej ;)
Ale na obronę co do polecania wędek. Bardzo wiele osób do mnie pisze w sprawie kijów dystansowych. Jeszcze z 2 sezony temu w miarę ogarniałem rynek i byłem wstanie polecić konkretny kij i zaargumentować w czym jest lepszy od konkurencji ale na ten moment rynek jest tak szeroki ,że chyba nikt nie porownuje wszystkich a nawet większości modeli o danych parametrach i często piszę polecam tą bo dobrze mi się na nią łowi ;)

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 29.07.2020, 07:55 »
Facebook i YouTube od dawna stał się tubą propagandowa i miejscem masowego wciskania kitu. Niestety dziś mamy co mamy i warto się od tego trochę dystansować.

Tym większy szacunek mam dla Feeder Fans których romans z Preston jest związkiem jawnym, ale nie promują go w sposób uciążliwy niczym komar nad uchem ale robią najlepszy w kraju festiwal wędkarski, kręcą wspaniałe filmy z masą wiedzy dot. komercyjnego wędkowania, piszą ciekawe artykuły, drylują taktyki mistrzów i dzielą się z innymi użytkownikami.

Słowem jeden skromny team robi robotę jakiej próby nie podjęły się największe firmy w Polsce. Oby tak dalej.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Reputacja: 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 29.07.2020, 09:29 »
Azymut bardzo dobry przykład podałeś. Kiedyś pisałem nawet o tym w ich temacie, że świetną robotę odwalają. I zawsze są pomocni, odpowiadają na pytania i doradzają. Do mnie przemawia właśnie taka łagodna promocja.
Niestety chłopaki z Angryfish przyjęli stosunkowo agresywną promocję sprzętu. Wydaję mi się, że jak komuś wciska się na siłę coś to tylko większy stawia opór. Tak jest w moim przypadku.
Nie mniej życzę im powodzenia.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Angryfish.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 29.07.2020, 09:41 »
Nie zapomnijcie o chłopakach z Wodzisławia ;) To samo :bravo:
Krwawy Michał

Purple Life Matters