Autor Wątek: Skleptrabucco.pl  (Przeczytany 77860 razy)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Skleptrabucco.pl
« dnia: 18.02.2015, 19:04 »
No długo się nosiłem z recenzją sklepu! :( Mój osobisty kontakt z włascicielem raczej nigdy nie wymagał krytyki! Ale co do działalności samego sklepu to tak!Posłużę się tu systemem Mateo!  Obsługa i kontakt! Noo 8?10  !  Ocena sklepu?  Opis towarów zadowalający! Zdjęcia w miarę czytelne !! co do standardów w kraju to 8/10 ! Oferta bogata!! 9/10 ! Ceny? 7/10! Realizacja zamówienia z zasady 8/10! Jakość dostarczenia jak dla mnie 9/10! Strona sklepu jak najbardziej ok!Ale niestety ciut dziegciu do tego miodu! Radzę za każdym razem upewnić się co do dostępności artykułu o zamawianym rozmiarze czy gatunku! W niewielu przypadkach towar dostarczony był w 100% zgodny z zamówieniem! Zalecam osobisty kontakt w celu potwierdzenia zamówionych np. rozmiarów!! Ocena samego sklepu?? 5?10!
Arek

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 18.02.2015, 19:40 »
Kupiłem w tym sklepie koszyki ..... których nie mieli . Wlaściciel nawet nie poinformował o tym i wysłał mi paczkę bez tych koszyków ( zamawialem też kilka innych rzeczy) . Po moim telefonie okazało sie że koszyki bedą - ale za 3 miesiące :). Co prawda zamiennie przysłali mi inne drugą paczką ale to z mojej strony było juz tak na siłę bo nie chcialem stracić kasy ktorą zapłaciłem
Kupując w tym sklepie nie plaćcie z gory koledzy - napiszcie maila czy wszystko mają bo sprzedają rzeczy ktorych nie mają na stanie !
Pozdrawiam - Gienek

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 18.02.2015, 20:16 »
Zamawialem z tego sklepu raz. I jestem bardzo zadowolony. Jak dla mnie kontakt bardzo dobry, ceny OK, czas realizacji - dzien po wysylce paczka byla na miejscu ;) Gdybym mial oceniac punktami, dalbym 10/10 - ta ocena moze sie zmienic, poniewaz na pewno cos tam jeszcze zamowie ;)
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 18.02.2015, 20:24 »
Ja swoją recenzję opieram na ok 6 zamówieniach!!
Arek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 18.02.2015, 20:37 »
dobrze poczytac opinie, moze w niedlugim czasie też sie przymierze do zakupów na tej stronie, poki co dzis zamowiłem z Gozdawy method mixa :D
Krzysztof

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 140
  • Reputacja: 891
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 18.02.2015, 20:38 »
Ja osobiscie jeste bardzo zadowolony ze sklepu przesylki ekspresowe
ja bym chcial zaznaczyc jeden problem ktory niesamowicie mnie denerwuje w niektorych sklepach
z zasady nie place przelewem bo mnie pare razy wkrecili z dostepnoscia
ale zauwazylem trend ktory sie powtaza w niektorych sklepach
niby towar na stronie wisi a w, praktyce lipa nie powinno moim zdaniem dac sie wlozyc do koszyka rzeczy ktore wiedza ze  w ciagu deklarowanego czasu realizacji w regulaminie sklepu nie spelnia niepowinni sprzedawac a bron boze kasowac za to pieniadze
Mialem nawed sytuacje ze za pobraniem przyszla paczka z godnie z zaplata w sklepie a po otwarciu brakowalo rzeczy dzwonie do sklepu  a ci mi mowia ze dosla
a kase wzieli dlamnie to cyganstwo i nie powinno byc tak
mieliscie cos takiego
juz nie wpomne o przelewie i ciagnieciu terminu dostawy czyste wkrecenie kase wezna a towar dosla kiedys tam
Maciek

Offline Błasiu

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 18.02.2015, 20:39 »
Ja również robiłem zakupy w tym sklepie 2 razy. No i nie otrzymałem 3 koszyków za pierwszym razem to się upomniałem mailowo, miałem je otrzymać wraz z drugimi zakupami, również ich nie otrzymałem a teraz czekam na list z tymi koszykami , który idzie do mnie chyba od 6 lutego i dotrzeć nie może :/ troche to irytujące. Aczkolwiek właściciel zaproponiwał mi zwrot kwoty za te koszyki ale jednak chcę je mieć. Uważam, że jako klient powinienem zostać poinformowany mailowo bądź telefonicznie o dostępności towaru. Jeżeli chodzi o same przesyłki to bardzo dobrze zapakowane gdzie jestem zadowolony bo kupowałem tam wędkę i dotarła wraz z innymi rzeczami cała ( naprawdę solidnie przygotowana paczka do wysyłki)

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 18.02.2015, 21:34 »
No i nadszedł ten moment :)
Może i dobrze, że nie jestem pierwszy. Dziękuję Arku :)

Siedzę i zastanawiam się czy opisywać tu moje osobiste przejścia, czy cytować korespondencję (może lepiej nie, bo ktoś mnie będzie straszył sądem).

Z góry zaznaczam, że jestem zawsze bardzo miłym, spokojnym, wyrozumiałym, cierpliwym, nienarzucającym się i nieroszczeniowym klientem.
I chyba to właśnie jest przyczyną moich niepowodzeń. Najwyraźniej w tym kraju nie da się z taką naturą bezproblemowo przeprowadzać transakcji w niektórych sklepach.

Może póki co poprzestanę na suchej cyfrowej ocenie. Będę starał się być sprawiedliwy i dobrotliwy :)

Obsługę i kontakt z klientem: Tutaj trzeba zadać sobie pytanie czy to, że ktoś jest dostępny dla klienta (odpowiada na zapytania) jest jednoznaczne z szacunkiem dla klienta. Jeśli miałbym ocenić szacunek dla klienta i wiarygodność sprzedawcy to ocena będzie 2/10. Za sam kontakt przypadnie z pewnością więcej, więc sumaryczna moja ocena wyniesie 5/10
Oferta sklepu: 9/10
Zgodność dostępności sprzętu: 6/10
Ceny sprzętu: 8/10
Szybkość realizacji zamówienia: 8/10
Strona internetowa sklepu: 8/10
Serwis gwarancyjny: 1/10

Co łącznie daje ocenę równą 6/10.

Na tym zakończę :)
Pozdrawiam
Mateusz

Offline andrzej

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: WADOWICE
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 18.02.2015, 21:42 »
Dwa razy zamawiałem w tym sklepie, i rozczarowaniem się. Za pierwszym razem brakowało jednej rzeczy, po interwencji mieli mi dosłać i do tej pory czeka, drugim razem zamówiłem kołowrotek model z płytka szpula przyszedł z głęboka. Po wymianie maili zaproponowali abym odesłał na swój koszt a przysłać mi właściwy. Może i moja wina ze przesyłki nie odbierałem osobiście od kuriera, ale ze względu na pracę w domu jestem tylko w weekendy. Chyba ktoś ma olewajace podejście do klienta.

Ryba1987

  • Gość
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #9 dnia: 18.02.2015, 21:45 »
dobrze poczytac opinie, moze w niedlugim czasie też sie przymierze do zakupów na tej stronie, poki co dzis zamowiłem z Gozdawy method mixa :D
To przepłaciłeś :P w drapieżniku kilka ładnych złotóweczek mniej :P
Sry za offtop :)

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 18.02.2015, 21:49 »
Kupowałem w tym sklepie,była jedna pomyłka co do wielkości pelletu.Moja ocena to 8/10 i dalej będę kupował.

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 18.02.2015, 21:54 »
większość sprzętu i akcesoriów do metody zakupiłem w tym sklepie ,jak na razie bez problemów, oby tak dalej :thumbup:
jak na razie 10/10 :D
Pozdrawiam
Jacek

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 18.02.2015, 23:34 »
To i ja dorzucę swoje 5 groszy. Faktycznie właściciele z premedytacją wystawiają do sprzedaży towary których nie mają. W moim przypadku nie mieli 4 na 5 produktów WTF??? O ile taki numer wyciety w sezonie zimowym nie jest problemem, bo można poczekać to w sezonie letnim trochę bym im nawrzucał przez telefon. Jak odezwałem się do nich po tygodni jak wygląda sprawa mojego zamowienia. To usłyszałem w słuchawce, że pisali do mnie maila, że brakuje im niektórych rzeczy które zamawiałem :) maila żadnego oczywiście nie dostałem mam pocztę na 2 kompach i telefonie więc wysłane do mnie maile nie giną od tak sobie. Ostatecznie po ok 3 tygodniach dostałem wszystko a nawet na wyrost :) dostawa miałabyć pocztą przyszła kurierem a pellet zamiast 200gram przyszedł 500gram. Ogólnie sama strona fajna 8/10, opisy i asortyment 8/10 (ten podany na stronie), cenny są wyższe niż u konkurencji 6/10. Moim zdaniem największy minus tego sklepu to robienie klientow w konia. Raczej się zastanowię przed kolejnym zakupem.
Jožin z bažin

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 18.02.2015, 23:49 »
Ja dam 6/10 ogólnej oceny.
Zamówiłem raz w tamtym roku. Było to wiadro z miską i pokrywką. Dostałem inne niż chciałem. Więcej nie zamówiłem i nie zamówię.

river

  • Gość
Odp: Skleptrabucco.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 19.02.2015, 19:32 »
Pozwolę sobie zacytować wypowiedź z innej strony:

"Moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie sprzedawca bardzo niekompetentny brakowało mi jednej rzeczy w paczce inna była nie taka sprzedawca zaoferował ze dośle mi to po czym stwierdził że na pewno było to w paczce i że on o niczym nie wie że coś takiego było z nim ustalane"