Autor Wątek: (S) Kołowrotki Daiwa TDR, wędki Matrix, Shimano, Browning, Methoda  (Przeczytany 338 razy)

Offline krzysssiooo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legnica
  • Ulubione metody: method feeder
Witam
jak w tytule, zebrałem się w końcu żeby wystawić pare swoich rzeczy, sprzętów używanych bądź całkowicie nowych, najpierw wystawiam na forum później na olx jak będzie brak zainteresowania.

A więc tak na pierwszy rzut idą roczne, maksymalnie dwuletnie kołowrotki używane w pełni sprawne Daiwa Tdr, dwie sztuki 4012 QD z czego jedna po serwisie u Czesia i wymianie( dołożeniu) łozysk w miejscach w których bylo to wymagane na kołowrotkach nawinięta żyłka trabucco 0.20 oraz na drugiej szpuli 0.25, jedna sztuka 3012 QD na kołowrotku nawinięta żyłka trabucco 0.18 oraz 0.25 oraz jedna sztuka 2508 QD z nawinięta żyłką 0.18, a na drugiej szpuli pusto gdyż kołowrotek użytkowała moja dziewczyna która byla kilka razy na rybach ze mną :). Kołowrotki sprzedaje gdyż kupiłem nowe tegoroczne modele :), kołowrotki nie posiadają żadnych uszkodzeń czy innych tego typu defektów są jak nowe i tak samo pracują, jak po wyciągnięciu z pudełka, używałem je do methody przy podajnikach 20, od święta 30g, bombi i pw rzadziej. Ceny to 4012QD 850 zł, za sztuke od Czesia 950 zł, 3012QD- 800 zł oraz za 2508QD - 750zł oczywiście pudełka instrukcje oraz podkładki do każdego kołowrotka posiadam. Na dniach będę jeszcze wystawiał jedną sztuke do dystansu.

Wędki nowe:

Shimano aero pro precision 10 ft -1950 zł
Matrix Ethos XRC bomb 9ft GDR184 - 450 zł
Matrix Ethos XRC bomb 10ft GRD185 - 480 zł

Wędka używana w bardzo dobrym stanie bez żadnych uszkodzeń czy defektów obić przetarć itp. (przełowiłem nią cały rok) Browning Sphere 11ft + 5 szczytówek ( 0.75, 1, 2 oz oraz 2 sztuki 3 oz) cena 1100 zł

Koszulki prestona rozmiar M oczywiście nowe zafoliowane :) Po 60 zł sztuka
P0200359 x4 - białe
P0200345 x3 - czarne
P0200352 x4 - szare

Mam też nową półkę Matrixa GBA067 - 600zł

Później postaram się dodać zdjęcia produktów.

Wszystkie ceny podlegają delikatnym negocjacjom ale szanujmy swój czas. Nie mam ani ciśnienia ani potrzeby sprzedaży dużo poniżej tego co napisałem.