Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Hyde Park / Odp: Pytanie a także Pomoc
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zwykly_michal dnia Dzisiaj o 01:14 »
Jest proste rozwiązanie dla Twojego problemu https://allegro.pl/listing?string=waga%20w%C4%99dkarska

Osobiście nie ważę od lat a jeśli już to zmierzę od wielkiego święta i nie wpłynęło to negatywnie na moje samopoczucie. Mniej to noszenia nad wodę :)
2
Hyde Park / Odp: Pytanie a także Pomoc
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ssygula dnia 21.05.2024, 23:07 »
Mam jakieś z bagnetem chyba 12lub 14 :D Teraz jakaś waga niestety moja już nie działa :'(
3
Zakupy / Odp: Kupiliśmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fishunter1990 dnia 21.05.2024, 22:43 »
Nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło, ale wyjęcie kartusza z kuchenki to formalność, więc w przypadku przechowywania w samochodzie (i nie tylko) bezpieczeństwa nigdy dosyć.
4
Zakupy / Odp: Kupiliśmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Drapichrust dnia 21.05.2024, 22:22 »
Fishunter, dzięki za link i opis :thumbup: Mam zamiar to trzymać w samochodzie cały czas, trochę się cykam gazu. Odpinasz kartusz po każdym użyciu czy zostawiasz? Mam niedobre doświadczenia z palnikiem Campingaz, jak się nie odpięło butli, to powoli uchodził gaz. A raz w trakcie podgrzewania przypaliła się plastikowa obudowa, właśnie przez tę nieszczelność.
5
Przywitaj się / Odp: witam
« Ostatnia wiadomość wysłana przez hakon dnia 21.05.2024, 22:10 »
Witaj. :beer: :beer:
6
Giełda / Akcesoria i Elementy Zestawów Karpiowych
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tench dnia 21.05.2024, 22:05 »
 
 Sprzedam nowe produkty:

 - One More Cast AMMO Braided Hooklink Weed/Silt 25LBS, 20m.
 - One More Cast DAZZLERS Dogbone Sinker SMALL
 - One More Cast SUNNYS SKIZZAS
 - Nash CLING - ON Tungsten Putty Weed Green 15g.
 - Nash FANG X, SIZE 10 BARBLESS
 - Nash BAIT SREW Approx 8mm
 - Cc Moore LIVE SYSTEM Pink Wafters 10x14mm.
 - Fox EDGES Fine Needle
 - Korda SHRINK TUBE Weed, SMALL
 - Korda HOOK BEAD Green, MEDIUM
 - Korda SPINNER RING SWIVEL ( PTFE COATED ) SIZE 11


  Sprzedaje wszystko w komplecie. Cena 200zł plus koszt wysyłki. Okazja!!!
7
Zakupy / Odp: Kupiliśmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fishunter1990 dnia 21.05.2024, 21:50 »
Kuchenka to model Rsonic RS-7000DFS, który kupiłem razem z kartuszami w komplecie:

https://allegro.pl/oferta/kuchenka-turystyczna-gazowa-slim-rsonic-walizka-palnik-2w1-plus-4-kartusze-15427342991

W porównaniu do modelu Rsonic RS-138, który nabyłem chyba z 12 lat temu (służy do dzisiaj), model 7000 jest bardziej kompaktowy, płyta z palnikiem jest zrobiona z nierdzewki (chyba), palnik posiada dwa rzędy płomieni i jest osłonięty od wiatru kołnierzem, potencjometr do gazu jest bardzo precyzyjny a walizka transportowa jest dość gruba i sztywna, więc spełnia funkcje transportowo-ochronne. Testy w terenie wkrótce, ale całość sprawia wrażenie dokładnego i solidnego wykonania. Stara kuchenka służy mi obecnie do gotowania ziaren w piwnicy, więc siłą rzeczy nowy zakup wchodzi na piedestał ;).
Do kuchenki zakupiłem torbę na laptopa od firmy Mil-Tec, która idealnie mieści kuchenkę w walizce, 3-4 zapasowe kartusze, osłonę przed wiatrem i inne drobne przydasie...

https://allegro.pl/oferta/torba-na-laptopa-turystyczna-mil-tec-laptop-briefcase-bag-oliwkowa-11808395579





Osłona od wiatru też się nieźle prezentuje, zważywszy, że kosztowała ok.25zł (obecnie na allegro najtańsza oferta za 45zł), a jest dwa razy dłuższa od chociażby osłony Foxa, która kosztuje 4 razy więcej 8).

https://allegro.pl/oferta/oslona-przeciwwiatrowa-kuchenki-planika-skladana-13702071514
8
Przywitaj się / Odp: witam
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Miwol dnia 21.05.2024, 21:46 »
Cześć 🙂
9
Zanęty / Odp: Atraktor/dip własnej produkcji - robimy 'killera'
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zwykly_michal dnia 21.05.2024, 21:43 »
Stworzyłeś recepturę która się sprawdza a klasyfikacja co jest czym to sprawa bez znaczenia. Kiedy uruchomisz masową produkcję to sobie doczytasz ;)

Podziwiam zaangażowanie :beer:
10
Zawody i imprezy / Odp: Kilka pytań odnosnie regulaminu zawodów spławikowych
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Miwol dnia 21.05.2024, 21:38 »
Odgrzeję kotleta. Wkrótce będę pierwszy raz startował w zawodach spławikowych (lokalnych) i mam kilka pytań:
Czy podczas etapu łowienia dozwolone jest zaciśnięcie kulki zanęty wokół przynęty (oczywiście jedną ręką) przed rzutem zestawu?
Czy muszą być specjalne pojemniki w których trzymana jest zanęta/robaki podczas sprawdzania oraz łowienia?
Co z dowilżaniem podczas łowienia zanęty, która przeschła i już się nie klei?
Dzięki za odpowiedzi :)
Strony: [1] 2 3 ... 10