Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 320906 razy)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 144
  • Reputacja: 891
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1245 dnia: 07.08.2017, 22:38 »
Tak robi niesamowitą robotę.
Maciek

Chub

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1246 dnia: 07.08.2017, 22:48 »
To ja chyba mam niesamowitego pecha do produktów FB bo jakoś od Epidemii,ochotki ,dumbelsów po zalewajki nie widziałem jakichś super wyników po ich zastosowaniu i nie było to raz czy dwa...ja już nie kupię dla mnie produkty nie warte (niemałej)ceny w skrócie : przereklamowane

Offline magister82

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: 3
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1247 dnia: 07.08.2017, 22:57 »
Ja tez na 2stawach probowalem i zero bran. Po malu sie poddaje liczylem ze bedzie killer a jest ...

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 854
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1248 dnia: 11.08.2017, 00:58 »
Dzisiaj jak pogoda pozwoli ok. godz. 10 wybieram się nad zalew. Na początku roku miałem takie założenie że będę głównie w tym sezonie zestawy posyłał tylko z przynętami z  Feeder Bait. Tak się oczywiście nie stało bo mam dużo przynęt ale od kilku wypadów wiosennych i już letnich mam wyniki (nie powalające) na wodzie PZW na ambrozję. Nie są to rzeczne potwory ale ambrozja kulka jak i namoczony nią pelet robi robotę. Feeder Bait wypuścił jeszcze squid, mania, imago, hybrydę i buba. Na te ostatnie jak na razie  nie miałem brań. Co o tym możecie powiedzieć? Jak te ostatnie na waszych wodach się sprawdzają chodzi mi tylko o opinie z wody PZW. Zapomniałem dodać że mania i imago w 2016 r. dały mi dwie ładne ryby 78 i 66 cm karpie w lipcu.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline kismet75

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: B.P / Filadelfia
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1249 dnia: 12.08.2017, 14:41 »
Ja w tym sezonie używałem  Feeder Bait LT & Micro Pellet oraz Feeder Bait Epidemia również myślałem że będzie killer :thumbdown: :(. Ogólnie w obu przypadkach słabe wyniki łowię głownie na wodzie PZW . Ogólnie wolę 100% sonubaits  wyniki dużo lepsze bynajmniej na moich wodach.
Pozdrawiam
Mariusz

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1250 dnia: 12.08.2017, 15:07 »
To ja chyba mam niesamowitego pecha do produktów FB bo jakoś od Epidemii,ochotki ,dumbelsów po zalewajki nie widziałem jakichś super wyników po ich zastosowaniu i nie było to raz czy dwa...ja już nie kupię dla mnie produkty nie warte (niemałej)ceny w skrócie : przereklamowane

Niestety również muszę się podpisać pod tym postem, FB słabizna, choć na Facebooku jest grupa osób, które niby łowią na to dziesiątki kilogramów i wygrywają zawody przewagą dwukrotną. Ja niestety podczas kilkunastu zasiadek złowiłem dosłownie trzy ryby na ich produkty i za każdym razem jak zmieniałem przynętę, to ryba brała jak głupia. Coś jest na rzeczy z ich wyrobami.
Robert

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1251 dnia: 12.08.2017, 16:50 »
I ja miałem okazję testować pellet z dziurką z tej serii

... 3 rodzaje - rak,chilli i halibut i nawet nie powąchało. A co do wąchania - te trzy rodzaje mają ten sam zapach i szczerze sam nie wiem jaki bo na pewno żaden z wymienionych.

Jedyny produkt który mi się sprawdził to dumble Epidemia
Piotr

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1252 dnia: 12.08.2017, 18:31 »
Ja z czystej ciekawości kupiłem Dumbelsy Epidemia. Jak narazie mało ich używałem, ponieważ w stosunku do innych przynęt są kiepsko zrobione. Tzn. są za miękkie i spadają z włosa na gumkę nawet nie próbowałem ich zakładać. Mimo to dam im jeszcze szansę i postaram się je trochę podsuszyć, aby zrobiły się twardsze. Innych przynęt jeszcze nie próbowałem, choć mam kilka próbek. Jeśli zaś chodzi o epidemie to prawie do każdej zanęty można dodać płynnego CSL i uzyskamy podobny efekt, który przynosi ryby. W sprawie FB są głosy pozytywne, jak i negatywne. Mnie osobiście do ich zanęt zniechęciły miłe w paczkach i podejście do tego tematu właściciela firmy, do którego forumowicze pisali w przedmiotowej sprawie. Sorry, ale za taką cenę wszystko powinno być jak należy - zarówno towar, jak i proklienckie podejście ???
Pozdrawiam Seba

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1253 dnia: 12.08.2017, 19:30 »
Ja z czystej ciekawości kupiłem Dumbelsy Epidemia. Jak narazie mało ich używałem, ponieważ w stosunku do innych przynęt są kiepsko zrobione. Tzn. są za miękkie i spadają z włosa na gumkę nawet nie próbowałem ich zakładać. Mimo to dam im jeszcze szansę i postaram się je trochę podsuszyć, aby zrobiły się twardsze. Innych przynęt jeszcze nie próbowałem, choć mam kilka próbek. Jeśli zaś chodzi o epidemie to prawie do każdej zanęty można dodać płynnego CSL i uzyskamy podobny efekt, który przynosi ryby. W sprawie FB są głosy pozytywne, jak i negatywne. Mnie osobiście do ich zanęt zniechęciły miłe w paczkach i podejście do tego tematu właściciela firmy, do którego forumowicze pisali w przedmiotowej sprawie. Sorry, ale za taką cenę wszystko powinno być jak należy - zarówno towar, jak i proklienckie podejście ???

Sebek te dumble nadają się tylko do banda i to w większym rozmiarze. Musisz sam dopasować tak żeby za mocno nie ściskało bo przetnie ::). Każda próba przewiercenia kończy się pęknięciem :facepalm:
Piotr

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1254 dnia: 12.08.2017, 20:30 »
Wiem wiem, jutro postaram się je założyć na bagnet i wypróbować. Jak wspominałem, trzeba dać im szansę ;) ... Podobnie mają dumbelsy ananasowe od Bag'em. Też kiepsko się trzymają, choć łowne są ;)
Pozdrawiam Seba

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 144
  • Reputacja: 891
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1255 dnia: 12.08.2017, 21:40 »
Niewiem ale ja w tym roku 80 % czasu spedzam na pzw i epidemia robi robote a wyniki same sie bronia....
Maciek

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1256 dnia: 12.08.2017, 21:46 »
Niewiem ale ja w tym roku 80 % czasu spedzam na pzw i epidemia robi robote a wyniki same sie bronia....

Maciek, a w jakim rejonie Polski łowisz?
Robert

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1257 dnia: 12.08.2017, 21:47 »
Każda próba przewiercenia kończy się pęknięciem :facepalm:

Ciekawe...nic nie wiercę. Brązowymi pushstopami Drennana bezpośrednio przebijam i nic nie spada ani nie pęka.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1258 dnia: 12.08.2017, 21:51 »
Ja nie twierdzę że mi te produkty dają super efekty. Ale co do nakładania na włos? Potwierdzam słowa Krzyśka. Przebijam bezproblemowo Drennanem, bez wiercenia.
Arek

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 924
  • Reputacja: 413
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1259 dnia: 12.08.2017, 22:14 »
Ja tylko wtrącę słowo. Zanęta Epidemia działa u mnie dobrze na komercjach - na większe ryby.
A kolegom też na mniejsze (komercja, PZW i inne wody) - południe Polski, Czechy chyba też.
;)