Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Recenzje sklepów / Odp: Sklep Zajawka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Don_M dnia Dzisiaj o 11:25 »
Zatem jestem już po zakupie - kontakt bardzo dobry, wysyłka klasycznie w ciągu 24h, paczka dobrze zabezpieczona (wędki).

Jak to wygląda ze strony gwarancyjnej - nie wiem i mam nadzieję, że nie będę musiał się dowiadywać, jak narazie 10/10.
2
Zakupy / Odp: Kupiliśmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Don_M dnia Dzisiaj o 11:24 »


Dwie sztuki wylądowały, do tego Fuego 4000, jutro będzie testowane, mam nadzieję pod rybą ;D
3
Przynęty / Odp: Kulki proteinowe własnej produkcji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez koperek dnia Dzisiaj o 11:15 »
Wyglądają swietnie :) Jak zapach ?

No nie mów, że nie czujesz ? ;D
4
Hyde Park / Odp: Co nieco nauki <^-^>
« Ostatnia wiadomość wysłana przez e-MarioBros dnia Dzisiaj o 10:58 »
https://www.onet.pl/informacje/ppo/mozg-lepszy-maly-czy-duzy/pjjhrhc,30bc1058

na podstawie artykułu pytanie, kto ma większy mózg, a kto najmniejszy?

1. łowiący na komercjach (np. Mokate, Rybołówka, Maślanka itp.)
2. łowiący na wodach no kill (np. Dzierżno)
3. łowiący na pzw (to wiemy)
4. łowiący na rybnych czeskich wodach

 ;)
5
Sprzęt / Odp: Sygnalizatory Neco - opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Qbal dnia Dzisiaj o 10:51 »
Używam Neco zestaw 2+1 od 3 lat i nadal działają bez zarzutu.
Wiadomo nie jest to wysoka półka, ale burze, deszcze wytrzymały i działają.

ps. mankamentem może być fakt że wymagają baterii 9V :/
6
Filmy w sieci / Odp: Ciekawe filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Miwol dnia Dzisiaj o 10:31 »
7
Hyde Park / Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Luk dnia Dzisiaj o 09:16 »
Spokojnie, Probierz powinien budować drużynę i czynić ja coraz bardziej zgraną, potrafiącą grać, zagrażać bramce przeciwnika. Nie od razu Kraków zbudowano. Do tego przecież nie jest tak, że oni potrafią grać ale specjalnie wykonują 'baraninę', tu trzeba ustawić zespół odpowiednio, co mam nadzieję się wydarza :) Do tego potrzebne jest dobre morale, duch, a przy przegranej z Walią mielibyśmy mocne przemeblowania (Lewy i Szczęsny prawdopodobnie by zakończyli karierę) i raczej kłopot aby 'wzbić się na wyżyny'. Nasz selekcjoner ma więc czas (o ile można tak to określić) aby wprowadzić zmiany, potestować jeszcze ustawienie, do tego sami reprezentanci mają co udowodnić, więc nie widzę tego źle.

Ale masz rację, kibice chcą widzieć grę w piłkę, konkrety. I to też powinno przyjść, do tego jest szansa aby ten zespół mocniej się zgrał, bez wielkich przemeblowań. Ważne wg mnie jest też pozbycie się tego odium związanego z premią od Morawieckiego, załatwianej na boku. Odzyskanie zaufania pomoże i kibicom i drużynie, mam nadzieję, że będzie też to lekcja na długie lata.



8
Przynęty / Odp: Kulki proteinowe własnej produkcji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mleczny96 dnia Dzisiaj o 08:49 »
Wyglądają swietnie :) Jak zapach ?
9
Sprzęt / Odp: Sygnalizatory Neco - opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mleczny96 dnia Dzisiaj o 07:44 »
Jeśli mam być szczerym, nie ryzykowałbym z niesprawdzonymi NECO kiedy w tej cenie macie  Monster Fishingi z wieloma fajnymi funkcjami (dla mnie jest zbyt wiele aż tych funkcji ) https://monsterfishing.pl/zestaw-mf-2014bk-rgb-31-p-175.html

Mam je teraz 3 sezon sie zaczyna i złego słowa nie powiem :) Maja funkcje wyciszania jak ustawiacie swinger klikacie czerwony 30 sekund jest wyciszony potem się włącza, antykradziezowe i inne pierdoły też są , kolor sobie można ustawić i Może nie biegam nie wiadomo jak daleko od miejscówki ale zasięgu mi nie brakło :)


10
Sprzęt / Odp: Sygnalizatory Neco - opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez katystopej dnia Dzisiaj o 05:49 »

Tłumacząc jeszcze z chińskiego na nasze, czy taki zestaw jak ten z tego przydługiego linku, odczytuje brania w obie strony i daje się wyciszyć do zera? Kiedy się go włączy, to jak ma ustawioną głośność i ton? Tak jak się zostawiło czy trzeba się "przeklikać", żeby ustawić?

Opcje głośności i tonu sprawdzę Ci dzisiaj, brania do i od brzegu, można zostawić same diody i centralkę tak samo można wyciszyć wtedy jest wibracja, całkiem mocna. Wczoraj testowałem zasięg, 80m przez krzaki więc jest bardzo dobrze :)
Strony: [1] 2 3 ... 10