Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Giełda / (s) flagman armadale 3.60 100g i daiwa nzon 3.66 120g
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fkuzi555 dnia Dzisiaj o 22:43 »
Hej wszystkim
Sprzedam dwa feedery Flagman Armadale 3,60 100g. Oba używane przez dwa i pół sezonu przeze mnie i kolegę z drużyny. W jednym lekko przerabiane szczytówki przez Ł. Ostafina. Dodatkowy trzeci element. Cena w sieci to około 660zł. Sprzedam obie za taką cenę lub 350zł sztuka.

Do tego posiadam do sprzedania 2x daiwa nzon 3,66 do 120g (niebieska distance). W sieci chodzą po około 360zł. Sprzedam obie za 450zł. U mnie kije używane przez półtora sezonu, kupione jako nowe, wygrane na zawodach, więc brak paragonów.

Do wędek nie mam pokrowców (poszukam zastępczych)

Lecą na sprzedaż, gdyż potrzebuję dłuższych wędek i idę klasę w górę

Odbiór osobisty w okolicach Krakowa - Bielska Białej lub wysyłka
2
Hyde Park / Odp: Jak ryby, to i pewno grzyby
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Shreku82 dnia Dzisiaj o 22:20 »

Co prowadzi do kolejnego "filozoficznego" dylematu: Cepes or Fish? ;)

Prosty wybór Mirku -

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

3
Humor / Odp: Śmieszne filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez e-MarioBros dnia Dzisiaj o 22:19 »
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez e-MarioBros dnia Dzisiaj o 22:12 »
:bravo: Panowie

Ja dzisiaj standardzik, 1.15h w lesie z Żoną i pieskiem po pracy, 7-8 kg grzybów (kozaki, rydze i maślaki).
I pytanie czy w sobotę urosną, gdzieś do 2 h jazdy autem, borowiki czy nie?
Co prowadzi do kolejnego "filozoficznego" dylematu: Cepes or Fish? ;)

ps: mamy ciągle aktualne zaproszenie na Cepesy, ale za daleko. Buuuu :'( Bawaria.
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Shreku82 dnia Dzisiaj o 22:08 »
Pięknie nazbierane

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez brendas dnia Dzisiaj o 22:05 »
Żeście zmobilizowali człowieka, by po kilkunastu latach poszedł do lasu na grzyby ;)
Godzinny debiut w podolsztyńskim lesie:

7
Sprzęt / Odp: Kołowrotki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Miwol dnia Dzisiaj o 22:03 »
Mam podobnie. Śmieję się, że nie piszę, tylko szyfruję. Jednak u mnie to kwestia dzieciństwa. Jestem leworęczny i zostałem przyuczony do prawej ręki. Ma to też swoje plusy. Teraz jestem oburęczny i wszelkie prace mogę robić dwoma rękoma. To się bardzo przydaje np. kiedy musisz karmić dwójkę dzieci jednocześnie, bo jest dzień taty 😁
8
Sprzęt / Odp: Kołowrotki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomba dnia Dzisiaj o 21:16 »
To ja dołożę jeszcze od siebie dysgrafię, czyli nieczytelne pismo odręczne, którą u siebie zidentyfikowałam. W szkole zawsze miałem uwagi "pismo". Na studiach sam miałem problemy z odczytaniem własnych notatek z wykładów. Teraz brzydzę się długopisem, poza podpisem i datą (obowiązkowe w dokumentach) nie lubię niczego pisać ręcznie, krzywe litery pomimo podwójnych okularów. Na szczęście na forum nie jest to potrzebne.
9
Sprzęt / Odp: Problem z Fox Edges Camo Power Grip Lead Clip
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mikon dnia Dzisiaj o 21:04 »
Nie bardzo widzę różnicę w klipsach które podałeś od tych które używam. Tylko wyłapuję różnicę w krętliku. Moje też są karbowane żeby kapturek lepiej się trzymał. Jakich ciężarków używasz do " bomb " ?
10
Sprzęt / Odp: Problem z Fox Edges Camo Power Grip Lead Clip
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mjmaciek dnia Dzisiaj o 20:52 »
Fox Edges Cac477 R 7
Tu masz pewność że pva na przyponie dobrze siedzi a to rozwiązuje szarpnięcia przy przeciążeniach podczas rzutu.
Co może powodować szarpnięcia które przenoszone są na ciężarek a ten się może wypiąć.
Pozatym cały czas masz w 100 procentach bezpieczny zestaw dla ryb.
Skoro będziesz łowił na bomby to po temacie jak dojdziesz do wprawy pięknie to lata.
Strony: [1] 2 3 ... 10