Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3890261 razy)

Offline Mariusz Wu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żory
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20700 dnia: 14.07.2022, 16:34 »
Siedzi się całkiem wygodnie, ucięcie drzemki w nocy też nie stanowi problemu jak również przycięcie komara po grillu w wyniku zmęczenia spowodowanego zjedzeniem nadmiaru kiełbasek ;D
Nie wypada śmiać się z Ukraińców że mają prezydenta komika w sytuacji gdy ma się prezydenta klauna

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20701 dnia: 14.07.2022, 20:23 »
Dzisiaj wpadły 2 spławiki do kolekcji

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 873
  • Reputacja: 334
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20702 dnia: 14.07.2022, 22:25 »
A do mnie dzisiaj przyszedł kijaszek pod pellet wagglera Shimano Aero X1 11ft Pellet Waggler i Okuma Custom Balck 4000 do kompletu, od razu też żyłka MS Range float 0.28.
Dzierżno uzależnia

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 873
  • Reputacja: 334
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20703 dnia: 18.07.2022, 09:23 »
W czwartek połamałem łokciem tulipan z Lorpio więc trzeba było zamówić coś nowego, padło na Prestona głównie pod pw. Butt grip trzyma jak rumun zasiłek, dobrze wydane pieniadze :thumbup: i spławik nowy, wytestowany już, lata słabiej niż matrix loaded 10g.

Dzierżno uzależnia

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20704 dnia: 18.07.2022, 09:56 »
A do mnie dzisiaj przyszedł kijaszek pod pellet wagglera Shimano Aero X1 11ft Pellet Waggler i Okuma Custom Balck 4000 do kompletu, od razu też żyłka MS Range float 0.28.

Jak ta Okuma pod PW? Też o niej myślałem do takich zastosowań, bo mam wersję 55 do metody i chodzi fajnie. Ostatecznie trafiło się FUEGO w dobrych pieniądzach i je wziąłem, ale jeśli ta Okuma daje radę to może kupię i zamienię :)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline IceCoffee

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20705 dnia: 18.07.2022, 10:23 »
Ja mam dwie takie okumy , juz 2 sezon pracują bez zastrzeżeń.  Z czystym sumieniem mogę polecić

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

PB PZW : Leszcz 48 cm 1.48kg Karp 54cm 4.2 kg Karaś  34 cm

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 873
  • Reputacja: 334
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20706 dnia: 18.07.2022, 18:34 »
A do mnie dzisiaj przyszedł kijaszek pod pellet wagglera Shimano Aero X1 11ft Pellet Waggler i Okuma Custom Balck 4000 do kompletu, od razu też żyłka MS Range float 0.28.

Jak ta Okuma pod PW? Też o niej myślałem do takich zastosowań, bo mam wersję 55 do metody i chodzi fajnie. Ostatecznie trafiło się FUEGO w dobrych pieniądzach i je wziąłem, ale jeśli ta Okuma daje radę to może kupię i zamienię :)
Test przeszła w pierwszy dzień, spisała się bardzo dobrze, przy czym hamulec pomimo dosyć znacznego odkręcenia miał jakby opór przez oddaniem żyłki gdy trzymałem kij między nogami i chciałem strzelic z procy, kij się wyginał dosyć znacznie a hamulec nic, jak wziąłem wędkę do ręki i kąt się zwiększył to pracował już jak należy.  Ja własnie celuje we Fuego/Nasci do pw, może na bf ustrzelę jakaś promkę.
Dzierżno uzależnia

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 873
  • Reputacja: 334
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20707 dnia: 19.07.2022, 14:49 »
W zasadzie wszystko pod kątem zlotu na Mokate już mam ;D swoja drogą świetne te żyłki ma Cralusso :thumbup:
Przyponówka 0.25, stopery z krętlikami, sinking bomb, 5kg kociej karmy 8mm.
Dzierżno uzależnia

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20708 dnia: 19.07.2022, 14:56 »
A do mnie dzisiaj przyszedł kijaszek pod pellet wagglera Shimano Aero X1 11ft Pellet Waggler i Okuma Custom Balck 4000 do kompletu, od razu też żyłka MS Range float 0.28.

Jak ta Okuma pod PW? Też o niej myślałem do takich zastosowań, bo mam wersję 55 do metody i chodzi fajnie. Ostatecznie trafiło się FUEGO w dobrych pieniądzach i je wziąłem, ale jeśli ta Okuma daje radę to może kupię i zamienię :)
Test przeszła w pierwszy dzień, spisała się bardzo dobrze, przy czym hamulec pomimo dosyć znacznego odkręcenia miał jakby opór przez oddaniem żyłki gdy trzymałem kij między nogami i chciałem strzelic z procy, kij się wyginał dosyć znacznie a hamulec nic, jak wziąłem wędkę do ręki i kąt się zwiększył to pracował już jak należy.  Ja własnie celuje we Fuego/Nasci do pw, może na bf ustrzelę jakaś promkę.

albo się wymienimy nad wodą :D moja wersja 55 pracuje nienagannie jeśli chodzi o hamulec, może Twoja musi się trochę "przetrzeć"
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 873
  • Reputacja: 334
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20709 dnia: 19.07.2022, 15:08 »
Cobi, ja mam rozmiar 40. Spróbuje nasączyć podkładki z hamulca oliwą ceramiczną do łańcuchów rowerowych, w jednym kręciole tak zrobiłem i bardzo się praca poprawiła, a może jest jak piszesz, i potrzebuje kilku metrowych amurów, żeby się ułożyć ;D
Dzierżno uzależnia

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 356
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20710 dnia: 27.07.2022, 20:15 »
Bopperomania postępuje ;), a tak naprawdę zatęskniłem za Odrą. Chłopaki na YT szczują brzanami i innymi fajnymi rybami, więc nie ukrywam, że mam chuć na dużą rzekę...



Wróżbitą nie jestem :), ale wyprzedzając pytania - Bopper XL (nr 3 na zdjęciu) bez obciążenia waży 81g (z pełnym balastem ok.230g ???), a objętościowo zabiera mniej więcej tyle co Wolf X-Spod (nr 1 - 61g), czyli niewiele mniej niż Spomb L (nr 2 - 59g). Widać, że to bardzo fajna i przemyślana konstrukcja, choć praktyka dopiero pokaże.

Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Henodus

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 4
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20711 dnia: 27.07.2022, 21:47 »
Bopperomania postępuje ;), a tak naprawdę zatęskniłem za Odrą. Chłopaki na YT szczują brzanami i innymi fajnymi rybami, więc nie ukrywam, że mam chuć na dużą rzekę...



Wróżbitą nie jestem :), ale wyprzedzając pytania - Bopper XL (nr 3 na zdjęciu) bez obciążenia waży 81g (z pełnym balastem ok.230g ???), a objętościowo zabiera mniej więcej tyle co Wolf X-Spod (nr 1 - 61g), czyli niewiele mniej niż Spomb L (nr 2 - 59g). Widać, że to bardzo fajna i przemyślana konstrukcja, choć praktyka dopiero pokaże.


Gdzie kupowałeś Boopera?

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka


Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 356
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20712 dnia: 27.07.2022, 21:52 »
Allegro.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Henodus

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 4
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20713 dnia: 27.07.2022, 21:57 »
Allegro.
Dzięki

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka


Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 873
  • Reputacja: 334
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20714 dnia: 29.07.2022, 13:59 »






Pierwsze wrażenie, ultra lekkie kije ale blank gruby a dolnik bardzo długi, praktycznie cała ta dolna pianka wystaje poza łokieć gdy normalnie złapie kij, a przelotki duże i na wysokich stopkach, co może świadczyć o bardziej dystansowym przeznaczeniu tych patyków.
Dzierżno uzależnia