Autor Wątek: Lucio i pan Stach  (Przeczytany 47475 razy)

Online muzzy123

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 412
  • Reputacja: 50
  • Tomek
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #165 dnia: 07.10.2021, 08:55 »


Lucio na pewno na tym nie straci :)

Hehe racja, bo to Lucio teraz rozbija się mustangiem

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Tomek

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #166 dnia: 07.10.2021, 09:09 »
Zgadzam się z Lucjanem, moim zdaniem typek nic sobą nie reprezentuje. Widziałem kilka filmów Lucia i tam Dawidek wyglądał mi trochę na maskotkę tego bałaganu.

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 249
  • Reputacja: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #167 dnia: 07.10.2021, 09:29 »
A Lucio co sobą reprezentuje, bo może nie jestem świadomy? Taki sam bałagan jak i Dawidek, bo byli siebie warci. Kasa ma się zgadzać, a jedyne co Lucio umie to techniki manipulacyjne w yt, co pokazał wielokrotnie. Nie zdziwiłbym się jak to jest wszystko ustawione.

Ze strony Lucia i Dawida, pod względem wędkarskim nic wartościowego nie wypłynęło i nie wypłynie. Te kanały są tworzone głównie po to, aby swoją kontrowersyjną i głupią treścią przyciągać oko.

Prosty przykład, czy ktoś lubi, czy nie gdzieś tam parę filmów widział i czy ponarzekał, czy pochwalił zasięgi się zgadzają. Nawet teraz napędzamy im pewną reklamę, więc robią wszystko jak należy ;P
Plum

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #168 dnia: 07.10.2021, 10:44 »
Dla mnie jedyny wartościowy content to z Panem Stachem jeśli chodzi o ten kanał.

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 392
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #169 dnia: 07.10.2021, 11:05 »
Lubię pana Stacha ale Lucio  mnie wręcz irytuje. Jego komentarze zdecydowanie obniżają jakość całego materiału.  Chętnie słucham p. Stanisława ale Lucio tak mi przeszkadza, że nie mogę dotrwać do końca filmu. O ile wiem wielu widzów odbiera Lucia tak jak ja.  I on pewnie też o tym wie bo ludzie komentują filmy.  Nie przeszkadza mu to  jednak i papla dalej.
Wiesiek

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #170 dnia: 07.10.2021, 11:46 »
De gustibus non..
Ja tam paplanie jego lubię i to nie przypadek, że ma takie zasięgi. Koleżanka, która nie ma pojęcia o wędkarstwie stwierdziła, że jego koledzy to dno, ale Lucia dobrze się słucha.
Biegając na orbitreku czasem Lucia puszczę mimo, że merytorycznie nie ma mi nic do zaoferowania.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #171 dnia: 07.10.2021, 12:47 »
Lucio i tak mało co zarabia na tym jak ktoś tak uważa. Ostatnio Rafish opublikował informacje na swoim kanale, że za 0,4mln wyświetleń, które robi miesięcznie ma około 2000-3000 zł. Od tego podatek dochodowy i wypadałoby zapłacić ZUS, bo masz stały dochód, więc musisz firmę założyć. Na kanale Lucio w sumie nic nie reklamuje, jego sklep jest raczej mizerny. Aż dziwię się, że nadal to ciągnie.

Co do Stacha to ja nie rozumiem jego fenomenu, łowi wyłącznie na komercjach i uważa się za guru wędkarstwa. Oczywiście jest obyty w sprzęcie, ale z drugiej strony ma on sprzęt w cenie nowego auta to nie ma co się dziwić, że ma wszystko dopracowane do perfekcji.

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #172 dnia: 07.10.2021, 13:04 »
Nawet teraz napędzamy im pewną reklamę, więc robią wszystko jak należy ;P

Wydaje mi się, że trochę nie doceniamy naszego forum. Ma dużo wyższe zasięgi niż komukolwiek się wydaje. Widziałem to np. po jednej recenzji jakie zrobiłem. Z dania na dzień cena podskoczyła 100zl.

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #173 dnia: 07.10.2021, 13:19 »
Nawet teraz napędzamy im pewną reklamę, więc robią wszystko jak należy ;P

Wydaje mi się, że trochę nie doceniamy naszego forum. Ma dużo wyższe zasięgi niż komukolwiek się wydaje. Widziałem to np. po recenzji jednej recenzji jakie zrobiłem. Z dania na dzień cena podskoczyła 100zl.

Dokładnie tak. Kiedy poinformowałem tutaj na forum, że na sklepie mad carp są nowe metalowe podajniki do methody z systemem szybkiej wymiany jak u Prestona, to natychmiast pojawiła się informacja "brak w magazynie". To taki mały przykład.
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Online Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #174 dnia: 07.10.2021, 20:00 »
Co do Stacha to ja nie rozumiem jego fenomenu, łowi wyłącznie na komercjach i uważa się za guru wędkarstwa. Oczywiście jest obyty w sprzęcie, ale z drugiej strony ma on sprzęt w cenie nowego auta to nie ma co się dziwić, że ma wszystko dopracowane do perfekcji.

Nie wiem, czy Stach uważa się za Guru ale chętnie dzieli się swoją wiedzą. Wielokrotnie powtarza, że koledzy uczą się jeden od drugiego, bo nikt się Guru nie urodził. Może są lepsi ale się wiedzą nie dzielą. Na początku mojej przygody z metodą właśnie z filmów ze Stachem wyciągnąłem najwięcej. Był dla mnie Guru i pomimo, że udoskonalam to, czego się od niego nauczyłem jest nim nadal. Opowiada bardzo ciekawie, nie drażni mnie Lucio, który swoimi pytaniami, może trochę nieprofesjonalnymi i prostymi potrafi wywołać u Stacha ciekawe odpowiedzi. Jak ktoś napisał w wątku Lucio pełni tu rolę reportera.
Co do sprzętu, na który łowił na filmach, które oglądałem to nie sądzę, że można za jego wartość kupić dobrej jakości używany samochód. Żadnego nowego już się nie da.
2 wędki Matrix Horizon 4 m, w momencie prezentacji filmu po ok. 1000 PLN za szt, teraz po inflacji już ok 1500 i dwa kołowrotki MAP bardzo średniej jakości.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #175 dnia: 07.10.2021, 21:18 »
Stachu to przede wszystkim wędki ma te z droższych - Matrixy Horizon, Garbolino Essential. Kiedyś łowił kijami Trabucco ze średniej pułki cenowej. Kołowrotki ma za 200-400 zł, z tym że kiedyś wspominał, że ma ich kilkanaście różnych marek. A reszta sprzętu to taki standard dla kogoś kto chce wygodnie łowić, czyli kosz, podbierak, ramię, półka boczna itd. Wiadomo, trochę to wszystko łącznie kosztuje.
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #176 dnia: 08.10.2021, 07:27 »
Oczywiście jest obyty w sprzęcie, ale z drugiej strony ma on sprzęt w cenie nowego auta to nie ma co się dziwić, że ma wszystko dopracowane do perfekcji.

Jak to obliczyłeś ? Moim zdaniem sprzętem jakoś ponad przecietnie się nie wyróżnia. Uważasz, że sprzęt załatwia sprawę ? Moim zdaniem facet swoje wie w dodatkowo przyjemnie się go słucha i umie opowiadać o tym co robi i lubi.

Offline Ladat

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #177 dnia: 08.10.2021, 08:05 »
Takie gadanie że łowi tylko na komercji jest bez sensu.W jego wieku to niema czemu się dziwić,jest to wygodne. Kilka naście lat wstecz łowił wyczynowo na spławik i trochę na spinning i również się wyróżniał na tle innych .

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #178 dnia: 08.10.2021, 08:16 »
A Lucio co sobą reprezentuje, bo może nie jestem świadomy? Taki sam bałagan jak i Dawidek, bo byli siebie warci. Kasa ma się zgadzać, a jedyne co Lucio umie to techniki manipulacyjne w yt, co pokazał wielokrotnie. Nie zdziwiłbym się jak to jest wszystko ustawione.

Lucio jest bardzo popularny, gdyż pokazuje wędkarstwo imprezowe. To się ludziom podoba, dlatego jest na pierwszym miejscu w Polsce. Tacy są wędkarze :) Jednak różnica pomiędzy nim a Dawidkiem jest bardzo duża, gdyż on skończył studia i mówi w normalny sposób, wysławia się. Jego były już kompan to całkiem co innego. Nie dość, że nie potrafi się wysławiać i profesorowi Miodkowi zapewniłby zawał, zmuszając do obejrzenia 'filmu' w całości, to na dodatek gość nie ma wiedzy i nie rozumie rzeczy. Wygaduje brednie, aż się robi żal.

Dlatego popularności Lucia to raczej nie zaszkodzi. Dziwię sie natomiast, że tylu ogląda filmy z Dawidkiem. Nie jest to coś budującego, raczej można mówić o swojego rodzaju klęsce systemu edukacji :P
Lucjan

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 009
  • Reputacja: 475
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Lucio i pan Stach
« Odpowiedź #179 dnia: 09.10.2021, 09:06 »
Miałem przyjemność porozmawiać z Luciem, a nawet wystąpić sekund kilka na jednym z filmików 😉
Nie ukrywam, że byłem ciekaw tego człowieka i jego podejścia do jego osoby i filmów.
I muszę Wam powiedzieć, że to naprawdę fajny facet.
Kręci filmiki okołowędkarskie, imprezowe bo to lubi i taki kontent mu pasuje.
Jak mówi, jest cała masa polskich twórców na YT, którzy pokazują technikalia, i milion zagranicznych, a on lubi wędkarstwo rodzinne, wędkarstwo imprezowe, kręci to i ma z tego wielką przyjemność.
I myślę, że nikt tej przyjemności nie powinien mu odbierać.
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!