Autor Wątek: Solbaits - przynęty  (Przeczytany 48641 razy)

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #255 dnia: 14.06.2022, 08:15 »
Wiecie może gdzie dostanę pellet Solbaits 2mm? Szukałem ale wszędzie niedostępny.

Na fejsie mówił, że w ciągu mca. Ciekawe jaka cena, bo Skretting i Coppens poszły do góry a w jakimś stopniu i Micros i inne wtedy znacznie zmieniają ceny na niekorzyść. Jak zostanie 22.5 a Skretting zrówna się z Coppensem na 17.5 to w zasadzie nie będzie specjalnej różnicy w kupowaniu Przemkowych a bazówek. A Solbaits szybciej się namacza i klei w por do Skr/ Coppensa.
Dzięki
Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 422
  • Reputacja: 259
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #256 dnia: 05.07.2022, 21:39 »
Łowicie coś na nowości Przemkowe? U mnie ryby wpadały, ale w takie dni, że mogłem rotować na dowolną kulkę i wchodziły, jak kiepski dzień to tak sobie. W dodatku te truskawkowe to mistrzostwo marketingu 2-3 rzuty i spadają z bagnetu przy ściąganiu zestawu, także trzeba szybciej będzie sięgać po kolejną paczuszkę. Zielone salmony coś tam połowiły, tak jak i pomarańczowo-żółte, ale daleko im do salmonów różowych, które potrafią otwierać wodę, czy sekretów. Fusiony u mnie również nie zrobiły szału, jak potrzebuję małej przynęty zdecydowanie lepiej działa micron od FB, choć jestem sceptyczny do tej firmy co do innych produktów, to tu należy się pochwała.
Jest na rynku jakiś najbardziej zbliżony odpowiednik Spicy Sousage od SB, bo ta jest niedostępna?

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 138
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #257 dnia: 05.07.2022, 23:59 »
Sekrety i różowy salmon dają radę. Fusion i zielone/kolorowe salmony jakby słabiej. Kolega mocno chwali truskawkę.

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #258 dnia: 06.07.2022, 04:37 »
Łowicie coś na nowości Przemkowe? U mnie ryby wpadały, ale w takie dni, że mogłem rotować na dowolną kulkę i wchodziły, jak kiepski dzień to tak sobie. W dodatku te truskawkowe to mistrzostwo marketingu 2-3 rzuty i spadają z bagnetu przy ściąganiu zestawu, także trzeba szybciej będzie sięgać po kolejną paczuszkę. Zielone salmony coś tam połowiły, tak jak i pomarańczowo-żółte, ale daleko im do salmonów różowych, które potrafią otwierać wodę, czy sekretów. Fusiony u mnie również nie zrobiły szału, jak potrzebuję małej przynęty zdecydowanie lepiej działa micron od FB, choć jestem sceptyczny do tej firmy co do innych produktów, to tu należy się pochwała.
Jest na rynku jakiś najbardziej zbliżony odpowiednik Spicy Sousage od SB, bo ta jest niedostępna?

Myślałem, ze osmo sossy jest podobny, ale moja paczka na haku nr 10 kamasan t360 zachowuje się jak pop up i póki co ryby nie dała
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #259 dnia: 06.07.2022, 08:46 »
Osmo to ma dobrą reklamę i mierne przynęty. Większość opinii wskazuje jednoznacznie, że produkt po prostu nie działa. Są wyjątki, gdzie ponoć ryba dobrze się odpala na ich widok, osobiście nie mogę tego potwierdzić. Przemki salmony rządzą :) Ogólnie ringersy plus solbaitsy i nic więcej na ten moment z waftersów nie trzeba.

Kiedyś jak Dawidowi zarzuciłem, że skuteczność przynęt osmo jest słaba to mi odpowiedział, że towar jest pierwszorzędny i wiele innych czynników wpływa na złowienie ryby, sugerując, że nie umiem po prostu łowić i chyba mi tak zostało, że na osmo łowić nie umiem :D



Plum

Offline Ladat

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #260 dnia: 06.07.2022, 08:54 »
Mam przynęty od Przemka ale żeby były jakieś nadzwyczajne,to nie bardzo w to wierzę.Mam jeszcze od mainlainy tuna jakieś marosy, ringersy i wyniki podobne.

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #261 dnia: 06.07.2022, 09:08 »
Wody też nie są sobie równe, mi z kolei marosy dają sporadyczne rybki, a mainline chyba nawet nie mam :) może za rok się pokuszę, bo słyszałem wiele dobrego. Nic i tak nie może się równać z pelletami, też w zeszłym roku wpadłem w waftersowy szał, natomiast pellety dają więcej ryb niż kolorowe kulki ostatnio.
Plum

Offline Miwol

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 126
  • Lokalizacja: Piaseczno
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #262 dnia: 06.07.2022, 09:26 »
Jest na rynku jakiś najbardziej zbliżony odpowiednik Spicy Sousage od SB, bo ta jest niedostępna?

Czytałem na forum, że w wersji zanętowej (https://allegro.pl/oferta/sonubaits-spicy-sausage-halibut-900g-10628785069) jest tak samo skuteczny. Minus: nie jest przewiercony.
Pozdrawiam,
Michał

Złów i wypuść

Offline vckat

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowieckie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #263 dnia: 26.07.2022, 17:56 »
Jest na rynku jakiś najbardziej zbliżony odpowiednik Spicy Sousage od SB, bo ta jest niedostępna?

Czytałem na forum, że w wersji zanętowej (https://allegro.pl/oferta/sonubaits-spicy-sausage-halibut-900g-10628785069) jest tak samo skuteczny. Minus: nie jest przewiercony.

Bardzo skuteczna jako zanęta i przynęta, u mnie daje masę ryb w upały jako 4mm dodatek do sandwicha w metodzie
GDZIE JEST RTĘĆ! GDZIE SĄ DZIECI Z MICHAŁOWA?! PINIĘDZY NIE MA I NIE BĘDZIE! JA WAM WÓJTA NIE WYBIERAŁEM.

Offline kolunio21

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tczew
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #264 dnia: 24.10.2022, 12:37 »
Siemka.
Na otwarciu nowego sklepu moonfin Przemek  zapowiedział, że jeszcze w tym roku pojawią się nowe zanęty a w przyszłym roku nowości przynęt.

Offline dalglish7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #265 dnia: 21.03.2023, 11:54 »
Zakupiłem Solbaits Secret Mix 6 mm i w słoiczku są  42 dambelsy białe ,a w innych kolorach około 22-24 sztuki.
Czy to normalne ,czy ktoś w sklepie grzebał w słoiku?
Zbyszek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #266 dnia: 21.03.2023, 12:16 »
Zakupiłem Solbaits Secret Mix 6 mm i w słoiczku są  42 dambelsy białe ,a w innych kolorach około 22-24 sztuki.
Czy to normalne ,czy ktoś w sklepie grzebał w słoiku?

Aby trup ścielał się gęsto... , aby krew lała się strumieniami ... podaj gdzie to i kiedy to kupiłeś ( w jakim sklepie )
Ciekawe ?
Maciek

Offline dalglish7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #267 dnia: 21.03.2023, 14:33 »
Kupiłem ze sklepu na allegro. Sprawa już wyjaśniona .Robię zwrot , bo w innych słoiczkach jest w miarę po równo.
Zbyszek

Offline Rafallub900

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 852
  • Reputacja: 130
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #268 dnia: 21.03.2023, 14:45 »
Ostatnio kupowałem to wygląda jak by było po równo nie widać na oko przewagi jakiegoś koloru. Też kupowałem na allegro. Sklep wyczynomania najlepsza mieli cenę na salmony i Secret.

Offline Mario71

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zawiercie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Solbaits - przynęty
« Odpowiedź #269 dnia: 12.03.2024, 15:47 »
Koledzy pytanko, do tej pory miałem waftersy solbaits 8mm , wiadomo są powiększone wyglądają jak ringersy 10mm.Chce teraz zakupić 6mm zwłaszcza nowa serię czy 6mm też będzie powiększona przynęta? Nie ukrywam że na tym mi zależy