Autor Wątek: Deeper mapy batymetryczne maps.fishdeeper.com  (Przeczytany 4690 razy)

Offline C4sius

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 2
Deeper mapy batymetryczne maps.fishdeeper.com
« dnia: 17.04.2022, 07:57 »
Hej, można korzystać z przeskanowanych Deeperem jezior innych użytkowników. Musimy wykupić funkcje premium.Czy już ktoś korzystał z tego ? Warto?
I jeszcze jedno pytanie jak wykupie na rok to płatność jest po roku czy pobierana jest co miesiąc po upływie darmowych 7 dni? I czy rzeczywiście możemy zrezygnować w każdej chwili?

https://maps.fishdeeper.com/pl-pl

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Deeper mapy batymetryczne maps.fishdeeper.com
« Odpowiedź #1 dnia: 17.04.2022, 09:54 »
Z tego co pamiętam, to Martinez (niestety nie ma go już na forum) wykupił sobie na rok i bardzo sobie chwalił. Opłata była chyba po okresie próbnym - jednorazowo. Mapy zapisane czy też skopiowane po rezygnacji też można było przeglądać.

To by było na tyle z tego co pamiętam jak mi o tym opowiadał

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Badzar

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 270
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Deeper mapy batymetryczne maps.fishdeeper.com
« Odpowiedź #2 dnia: 18.04.2022, 14:50 »
Cześć, postaram się Ci odpowiedzieć na wszystkie pytania. Używałem przez kilka dni i zrezygnowałem z subskrypcji.
Jeśli chodzi o to czy warto zależy, sam głównie łowię na tych samych łowiskach i nie potrzebuje korzystać z mapy na codzień. Na pewno przydane w przypadku gdy często zmieniasz łowiska i eksplorujesz nowe wody. W przypadku płatności rocznej pobierana jest jednorazowo po okresie próbnym. Jeśli chodzi o rezygnację można ją zrobić w każdej chwili. Polecam skorzystaj z 7 dni darmowych i zobacz sam czy mapy przydadzą Ci się czy nie. Jeśli zrezygnujesz w tym okresie nie ponosisz kosztów.
Pozdrawiam
Michał

Offline mdziam78

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: 18
Odp: Deeper mapy batymetryczne maps.fishdeeper.com
« Odpowiedź #3 dnia: 08.07.2022, 10:47 »
Niechcący zacząłem nowy temat. Pomroczność jasna.
Jakiś czas bawię się sama aplikacją, w okolicy działki mam kilkadziesiąt jezior, mniejszych i większych. Wpadam na szybkie, kilkugodzinne łowienie i nie miałem nigdy czasu na gruntownie i wybór stanowiska.
Ta apka otworzyła mi niejako oczy i mam nadzieję, że pomoże w wynikach.
Opłata jest roczną na poziomie 90pln, czyli trochę przynęt i zanęt w przeliczeniu.
Pytanie do użytkowników. Czy jest opcja włączenia jakiejkolwiek skali, aby można określić odległości? Nie mam Deepera.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Deeper mapy batymetryczne maps.fishdeeper.com
« Odpowiedź #4 dnia: 08.07.2022, 11:37 »
O jaką skalę Ci chodzi? Masz na myśli odległość? Na stronie po prawej stronie u góry pod ikonkami masz ikonkę linijki do odmierzania odległości "skali"

Offline mdziam78

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: 18
Odp: Deeper mapy batymetryczne maps.fishdeeper.com
« Odpowiedź #5 dnia: 08.07.2022, 16:04 »
O jaką skalę Ci chodzi? Masz na myśli odległość? Na stronie po prawej stronie u góry pod ikonkami masz ikonkę linijki do odmierzania odległości "skali"
Dzięki. Na stronie jest. W aplikacji nie ma takiej funkcji.

Offline elopento

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hellmahnen
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Deeper mapy batymetryczne maps.fishdeeper.com
« Odpowiedź #6 dnia: 08.07.2022, 16:39 »
O jaką skalę Ci chodzi? Masz na myśli odległość? Na stronie po prawej stronie u góry pod ikonkami masz ikonkę linijki do odmierzania odległości "skali"
Dzięki. Na stronie jest. W aplikacji nie ma takiej funkcji.
w apce tego nie ma , ja nie widziałem ,ale mają deepera w wodzie np,skanując łódką zanętową to pokazuje odległość od urządzenia
\

Prosimy pisać zgodnie z zasadami języka polskiego.
DAM Quick Shadow + Mikado Apsara Clasic 3,9 match