Autor Wątek: FL Master Feeder 3,6m c.w. 100 g - prośba o opinie użytkowników  (Przeczytany 1776 razy)

Offline Gladki

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 129
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz uniwersalny...
  • Lokalizacja: Warszawa
Cześć, łowiąc dzisiaj na komercji moją uwagę zwrócił wędkarz łowiący kijem jak w tytule. Moją uwagę zwróciła dynamika i jednocześnie czułość tego kija. Podszedłem, zagadałem...kij za 140zł... wykonałem kilka rzutów podajnikiem 40gr i szok - mięsisty ale nie pałowaty kij z fajnym zapasem mocy.  Mówiąc krótko - spodobał mi się ten feeder ale chciałbym zasięgnąć Waszych opinii. Przede wszystkim pierwsze słyszę o producencie FL (co to za firma?). Jak z awaryjnością tych feederów (rzucalem modelem 3,6m cw 100gr). Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
Tomek

PS. Ciekawie również wygląd wersja krótsza 3,3m do 100gr (widziałem tylko w necie, w ręku nie miałem)

Offline flowgrid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 215
  • Ulubione metody: waggler i feeder
W Trotce mają kije FL, proponuje skontaktować się.
Marcin

Offline Gladki

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 129
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz uniwersalny...
  • Lokalizacja: Warszawa
Dzięki - to wiem, zanim tu napisałem prześledziłem internety w poszukiwaniu informacji o tej marce. A do Trotki to nawet podjadę pogadać ale wiadomo, że opinia użytkowników będzie bardziej obiektywna niż sprzedawcy.

Offline Jumajeej

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 1
Witam serdecznie. I jak temat tych wędek ? Też zainteresowała mnie ich oferta. Ktoś posiada ?