Autor Wątek: Segregacja wątków w dziale Giełda  (Przeczytany 6750 razy)

Offline Bolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 990
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Segregacja wątków w dziale Giełda
« Odpowiedź #15 dnia: 29.10.2021, 18:07 »
Ja to rozumiem chciałem tylko  przybliżyć obecny stan rzeczy co się dzieje w dziale giełda, wiadomo że ciężko wtedy znaleźć coś czego szukamy, bądź jesteśmy czymś zainteresowani gdy jest np temat "wyprzedaż"

Natomiast wydaje mi  że grupy jako takie nie mają tu za bardzo racji bytu i to tylko dodatkowa robota dla moderatorów. Natomiast wskazanie, zachęcenie bądź nakierowanie zwał jak zwał, co w obecnym temacie może się znajdować jest jak najbardziej wskazane
 
Jeśli nie chce pisać w tytule konkretnie całej nazwy sprzętu z modelem to może niech nakreśli np.  wędki feederowe/spinningowe/sumowe /kołowrotki/akcesoria do metody czy coś w tym stylu – wiesz czego możesz w takim temacie oczekiwać.
W życiu pewne są tylko dwie rzeczy, jest to śmierć i podatki

Pozdrawiam
Sławek

Offline mdziam78

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: 18
Odp: Segregacja wątków w dziale Giełda
« Odpowiedź #16 dnia: 19.12.2023, 07:40 »
Uznałem, że lepiej odkopać niż tworzyć nowy wątek. Chciałbym spytać czy jest jakiś szczególny powód, że wątki zakończone - sprzedane, kupione, etc - wiszą na giełdzie po wiele miesięcy - sam na początku starałem się zgłaszać prośbę usunięcia własnych wątków, ale bez efektu więc dałem sobie spokój.
Jednak faktycznie jest to uciążliwe, gdy widzisz fajne ogłoszenie, ale nigdy nie wiesz czy jest aktualne.
Rozumiem brak czasu, inne zajęcia, ale taki bałagan nie świadczy zbyt dobrze o moderacji.

Online darkon

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Segregacja wątków w dziale Giełda
« Odpowiedź #17 dnia: 19.12.2023, 09:05 »
Wątki w dziale Giełda powinny znikać automatycznie max po 30 dniach od dnia ostatniego wpisu w watku i było by po problemie.

Online Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 198
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Segregacja wątków w dziale Giełda
« Odpowiedź #18 dnia: 19.12.2023, 10:03 »
Wątki w dziale Giełda powinny znikać automatycznie max po 30 dniach od dnia ostatniego wpisu w watku i było by po problemie.

Głos rozsądku :)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 337
  • Reputacja: 606
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Segregacja wątków w dziale Giełda
« Odpowiedź #19 dnia: 19.12.2023, 23:18 »
No nie. Czasem moje ogłoszenia wiszą kilka miesięcy, zanim znajdzie się kupiec. Dobrym zwyczajem jest zamieszczenie w wątku informacji, że sprzedane i wtedy moderator przenosi to do archiwum.
Pozdrawiam,
Tomek

Online darkon

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Segregacja wątków w dziale Giełda
« Odpowiedź #20 dnia: 20.12.2023, 09:41 »
Zawsze możesz zrobić co 3-4 tygodnie "up" i ogłoszenie nie zniknie. Zniknęło by wiele ogłoszeń, które już nie interesują sprzedającego i łatwiej było by potencjalnym kupujacym znaleźć aktualne ogłoszenia.