Autor Wątek: Składki 2022  (Przeczytany 9184 razy)

Offline Zssido

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 15
  • Lokalizacja: Opalenica
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #90 dnia: 26.01.2022, 02:22 »
Siema koledzy. W zeszłym sezonie miałem przerwę od pzw lecz w tym roku wracam. Powie mi ktoś o co chodzi z tymi plastikowymi legitymacjami / zezwoleniami?

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 867
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #91 dnia: 26.01.2022, 05:45 »
Nie no, bez jaj z tym bezrybnym Wisłokiem. Na tej rzece uczyłem się naszego "fachu" od 90 roku. Odcinek Kozłówek-Strzyżów znam jak własną kieszeń i do tej pory jest tam ryb od groma. Piękne karasie, ładne leszcze, świnka, certa, wielkie klenie, brzana, medalowe płocie, jelce. I to piszę ja, bity hanys mający 35 na karku, a miejscowy truje, że nie ma ryb w Wisłoku. Ślaska Odra i Olza nie jest tak rybna jak Wisłok.

Tak? To wejdź na forum pewne podkarpackie i to napisz a potem czekaj na odpowiedź :) Jak chcesz mogę dać link na pw.

Edit:ciekawe dlaczego tych ryb nie ma powyżej Rzeszowa?

Chyba poniżej. Idąc z biegiem rzeki mówimy poniżej zgodnie z kierunkiem nurtu. Poniżej Rzeszowa nie ma, bo komuchy postawiły tamę w latach 70. To samo co z zaporówką w Sieniawie obok Krosna, ale populacja ryb się odrodziła w latach 90 i to bardzo mocno.
Dzierżno uzależnia

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #92 dnia: 26.01.2022, 07:04 »
Nie no, bez jaj z tym bezrybnym Wisłokiem. Na tej rzece uczyłem się naszego "fachu" od 90 roku. Odcinek Kozłówek-Strzyżów znam jak własną kieszeń i do tej pory jest tam ryb od groma. Piękne karasie, ładne leszcze, świnka, certa, wielkie klenie, brzana, medalowe płocie, jelce. I to piszę ja, bity hanys mający 35 na karku, a miejscowy truje, że nie ma ryb w Wisłoku. Ślaska Odra i Olza nie jest tak rybna jak Wisłok.

Moim zdaniem Śląska Odra jest najrybniejszą rzeką w PL - a na 100 % pod względem Brzany, Olza hmmm byłem 3,5 razy i wspomnienia słabe. 
Olza też jest rybna wystarczy popatrzeć na Michała z Carp Hunters jakie kloki tam łowi ;)

Online Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 347
  • Reputacja: 327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Składki 2022
« Odpowiedź #93 dnia: 26.01.2022, 07:41 »
Też oglądam filmiki Michała, rzeka Olza daje mu piękne klenie, brzany a nawet karpie, ale jak ktoś łowił tylko na komercji i nagle wybierze się nad rzekę bez doświadczenia gdzie szukać ryby itp. to później krążą opinie że tam nie ma ryb!
Sławek