Autor Wątek: Koniec Feedersklepu w starej formie  (Przeczytany 17589 razy)

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 867
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Koniec Feedersklepu w starej formie
« dnia: 07.05.2022, 06:56 »
Pozwolę sobie skopiować wyjaśnienia Dawida Moski z grupy fb Method Feeder Polska

"Myślę że już należą się Wam wyjaśnienia odnośnie tego co dzieje się z Feedersklep i WJNR.
Dobrze wiecie że Feedersklep miał być moją ostatnią ostoja, stacją i sklepem na który miałem wpływ. Dałem z siebie wszystko to co najlepsze. Przelałem swoją wiedze, filmy, umiejętności, pozyskałem również marki, dałem swój kanał który nigdy nie był brandowany żadnym logo.
Otrzymałem w zamian możliwości, wiedzę oraz to że mogłem wrócić do Polski oraz masę dobrych przeżyć u boku wspaniałych pasjonatów.
Myślę że wszyscy się zgodzimy że Feedersklep oraz drużyna która stała na jego czele to było coś wyjątkowego. Możliwość pracy z Marcinem Kubalakiem. Marcinem Kurzepą, Arturem Stychem, Piotrem oraz Sandra Wojtok, Arturem Matczakiem i Kruszynem to było wspaniałe przeżycie.
Słowo było jest tutaj kluczowe bo w tym momencie nie ma już drużyny i ekipy feedersklep, nie ma już generalnie feedersklep a osoby które tam pracowały już tam nie pracują. Wszystko się rozpadło ;(
Kilka osób odeszło, kilka osób dostało wypowiedzenie, sklep został sprzedany do innej firmy, wierzyliśmy naprawdę mocno wierzyliśmy że się uda to jakoś uratować.
Niestety w tym momencie, nawet jak bym został na pokładzie tego nowego innego FEEDERSKLEP to już nie było by to samo i nie mógł bym już w żaden sposób się z tym identyfikować, nie mógł bym spojrzeć w oczy pozostałym.
Mocą feedersklepu było to iż nikomu nie kazano promować niczego na siłę i bez przekonania. A bez takiej mocy nie można iść dalej.
Dlatego kończę współprace z FEEDERSKLEP SP ZOO ale zostajemy jako przyjaciele i pasjonaci z FEEDERSKLEP to się nigdy nie zmieni.
Przepraszam za tę mało fajną wiadomość, jednak zawsze dziele się z Wami z tym co mi w duszy gra. Myślę że niedługo będą też wyjaśnienia z kanału imprezy/feedersklep.
Pozdrawiam Serdecznie WJNR"

Faktycznie, kanału na YT już nie ma, wszystko skasowane. Przejęcie przez Genloga zniszczyło kilka lat ich wspólnej pracy.
Dzierżno uzależnia

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #1 dnia: 07.05.2022, 07:16 »
Szkoda, że Dawidowi nie wyszło ze sklepem :(
Mam nadzieję, że filmy na YT będzie nadal nagrywał może pod inną nazwą :-\
 
"Faktycznie, kanału na YT już nie ma, wszystko skasowane. Przejęcie przez Genloga zniszczyło kilka lat ich wspólnej pracy."
To raczej nie jest prawdą, przed chwilą sprawdzałem i filmy WJNR są.
Robert

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #2 dnia: 07.05.2022, 07:27 »
Niestety całe problemy Ekipy Feedersklepu i samego sklepu pojawiły się od wejścia do niego Genloga, który dość mocno chciał zatowarować półki swoją marką.
Szkoda, bo sklep sam w sobie był całkiem spoko, natomiast Ekipa robiła w sieci i w wyczynie fajną robotę.
Chłopaki na pewno sobie poradzą gdzieś indziej, bo z taką wiedzą będą mieli gdzie się podziać

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 687
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #3 dnia: 07.05.2022, 07:35 »
Szok :o
Lucjan

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 506
  • Reputacja: 1975
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #4 dnia: 07.05.2022, 07:36 »
Mam tylko nadzieję, że Dawid dobrze na tym finansowo wyszedł i dalej będzie mógł cieszyć się swoją pasją w pełnym wymiarze godzin.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 254
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #5 dnia: 07.05.2022, 07:51 »
"Faktycznie, kanału na YT już nie ma, wszystko skasowane. Przejęcie przez Genloga zniszczyło kilka lat ich wspólnej pracy."
To raczej nie jest prawdą, przed chwilą sprawdzałem i filmy WJNR są.

Koledze chodziło o kanał "feedersklep tv" który znikł z youtuba wraz z materiałami. Szkoda, bo filmy patrząc pod kątem montażu i pomysłu, były na mega wysokim poziomie. Bardzo dużo czasu, wysiłku, kasy poszło do kosza.
A w wątku dot. recenzji tego sklepu pojawiały się ochy i achy jak to współpraca z genlogiem wyniesie ich do ekstraklasy feederowej. Może i tak będzie jak Enzo prorokował ale póki co zamiast budować na solidnych podwalinach jakie już mieli (fani, filmy na YouTube, współpraca z youtuberami, itp) zaczęli od gruzowania. Zobaczymy, co zaoferują nowego w miejsce "starego" Feeder sklepu.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Online mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 216
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #6 dnia: 07.05.2022, 08:14 »
Szkoda
Niemniej jednak ludzie zaczynają się liczyć z kasą i na przyjemności może braknąć. Dotego nasycenie rynku (sprzęt do metody już tak sie nie sprzedaje bo praktycznie każdy kto chciał to ma..)
Sama sprzedaż genglokowi musiała być czymś sprokurowana....
Nikt biznesu wartościowego się nie pozbywa.
Czas pokaże co będzie.....
Maciek

Offline boguss1982

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: GDAŃSK
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #7 dnia: 07.05.2022, 08:18 »

 Bardzo dużo czasu, wysiłku, kasy poszło do kosza.
A w wątku dot. recenzji tego sklepu pojawiały się ochy i achy ..... ale póki co zamiast budować na solidnych podwalinach jakie już mieli (fani, filmy na YouTube, współpraca z youtuberami, itp) zaczęli od gruzowania. Zobaczymy, co zaoferują nowego w miejsce "starego" Feeder sklepu.

po dłuższym czasie z pewnością będzie można coś więcej powiedzieć o tej współpracy. Ale mam wrażenie , że bardzo dużo osób się jednak odwróci i pójdzie do innych. Co to za pomysł, żeby niszczyć lata pracy.............. Ehhhhhhhhhhhhhh

Offline FeedClass

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 160
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kaszuby
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #8 dnia: 07.05.2022, 08:31 »
Swoją drogą nie jestem za bardzo rozeznany w sytuacji jaka powstała. Jednak moim zdaniem musiało dojsc do jakiegoś konfliktu. Nikt nie usuwa całej historii powstania, nikt nie wymazuje całego dorobku medialnego w sieci jednym kliknięciem, nikt nie posuwa się do tak drastycznych kroków bez powodów. Nie żebym generalizował i poddawał osądowi to co się stało ale ciśnie się na usta... ,,Mówiły jaskółki, że......" resztę możemy sobie dopowiedzieć sami. Moim zdaniem starciliśmy coś co miało ogromną wartość, straciliśmy coś co było częścią szczególnej społeczności  jaką jesteśmy my wędkarze. Tyle zwycięstw, tyle wspólnych radości, tyle minut spędzonych przed komputerem, telewizorem czy komórka. Coś zostało bezpowrotnie wyrwane i odebrane, to wszystko co stworzy się teraz po tym wszystkim, to wszystko co będzie kontynuowane po tym co się stało, zawsze będzie porównywane i zawsze będzie w naszych myślach wyrwa, która sprawi, że większość z nas stwierdzi, że to już nie to samo..... Pozostaje smutek, żal, pewne niezrozumienie dlaczego tak zostaliśmy potraktowani, skoro byliśmy częścią tego całego projektu jako oglądający, jako fani, jako kibice i jako klienci. Uczcijmy to co się stało minuta ciszy.

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #9 dnia: 07.05.2022, 09:02 »
Jak dla mnie stali się ofiarami własnego sukcesu. Za szybko chcieli się rozwijać, brakło magazynu (chyba gdzieś o tym czytałem), na towar potrzebna kasa no i pojawił się "inwestor". Zachodni model rozwijania firmy u nas się chyba jeszcze nie sprawdza.
Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.

Offline mdziam78

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: 18
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #10 dnia: 07.05.2022, 09:31 »
W zeszłym roku byłem pierwszy raz w sklepie, jakoś w październiku i wrażenia mega pozytywne. Jeżeli atmosfera padła to feedersklepu nie odwiedzę, ale jakiekolwiek inny punkt tej ekipy z miłą chęcią.
Padnij.. powstań... i Chłopaki na pewno coś wymyślą. Dobry kanał na YT im w tym pomoże.

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #11 dnia: 07.05.2022, 10:37 »
Część ekipy przenosi się do nowego sklepu Moonfin, który powstanie przy jednym z lepszych łowisk komercyjnych w PL.
Wczoraj stare filmy były jeszcze dostępne pod nową nazwą kanału. Dzisiaj już ich brak...

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 867
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #12 dnia: 07.05.2022, 10:39 »
To musiało niedawno i gwałtownie że tak powiem jebnąć, bo jeszcze ze 2 tygodnie temu oglądałem nowe filmy na kanale feedersklep, jeden z Marcinem Kurzepą, drugi chyba Marcin Kurzepa i Artur Matczak na eko tech szachta. Ktoś w komentarzach pisał, że nowy kanał starej ekipy to Akademia feedera, i faktycznie taki jest ale brak na nim filmów i logo, może nazwę sobie zaklepali pod nowe treści.
Dzierżno uzależnia

Offline pinoczet

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 10
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #13 dnia: 07.05.2022, 10:57 »
Genlog kasą sypie, jakoś nawet Kwocz wrócił pod jego łaski po próbach z robinsonem i próbą promocji własnej marki. A teraz już swoich produktów nie reklamuje tylko geologa i to w barwach pzw

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 867
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #14 dnia: 07.05.2022, 11:44 »
Tutaj jest chyba clou problemu, nie oszukujmy się, produkty Genloga nie są najwyższych lotów i firma musi grubo sypać kasą, żeby wędkarze chcieli je pokazywać na YT czy Fb bo same się nie obronią jak Sonu itd. Nitk jakoś specjalnie nie poleca tych produktów. Sam kupiłem 6kg zanęty Golden Bream tylko dla tego, że była tania z kuponami a potrzebuje dużo spożywki na kilkudniową zasiadkę na Goczałkowicach, gdyby nie cena wybrałbym coś sprawdzonego. No i szata graficzna, tym przyciągają wzrok, a klient myśli że kupuje produkt premium.
Dzierżno uzależnia