Autor Wątek: Koniec Feedersklepu w starej formie  (Przeczytany 17496 razy)

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 012
  • Reputacja: 216
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #15 dnia: 07.05.2022, 12:47 »
Część ekipy przenosi się do nowego sklepu Moonfin, który powstanie przy jednym z lepszych łowisk komercyjnych w PL.
Wczoraj stare filmy były jeszcze dostępne pod nową nazwą kanału. Dzisiaj już ich brak...
Filmy zostały ustawione na prywatne, więc dostęp ma tylko właściciel. Ostatni film, który mam zapisany w historii:

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 031
  • Reputacja: 663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #16 dnia: 07.05.2022, 14:52 »
Jak dla mnie, zachowanie z wykasowaniem filmów,jest zachowaniem nietaktownym i bardzo nie w porządku wobec każdego,kto je oglądał i kto robił zakupy w tymże sklepie. Wędkarze z wys.półki,ogromny potencjał i taka  wizerunkowa klapa. . .
Zapewne zaraz powstanie coś innego z udziałem poszczególnych panów,ale z całym szacunkiem,zaufania nie odbudują. Popełnili medialne sepuku i tyle.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 145
  • Reputacja: 891
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #17 dnia: 07.05.2022, 14:58 »
Jak dla mnie, zachowanie z wykasowaniem filmów,jest zachowaniem nietaktownym i bardzo nie w porządku wobec każdego,kto je oglądał i kto robił zakupy w tymże sklepie. Wędkarze z wys.półki,ogromny potencjał i taka  wizerunkowa klapa. . .
Zapewne zaraz powstanie coś innego z udziałem poszczególnych panów,ale z całym szacunkiem,zaufania nie odbudują. Popełnili medialne sepuku i tyle.

Michale nie rozumiem twej wypowiedzi...
Mistrz polski polełnij sepuku...
Maciek

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 031
  • Reputacja: 663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #18 dnia: 07.05.2022, 15:31 »
Jak dla mnie, zachowanie z wykasowaniem filmów,jest zachowaniem nietaktownym i bardzo nie w porządku wobec każdego,kto je oglądał i kto robił zakupy w tymże sklepie. Wędkarze z wys.półki,ogromny potencjał i taka  wizerunkowa klapa. . .
Zapewne zaraz powstanie coś innego z udziałem poszczególnych panów,ale z całym szacunkiem,zaufania nie odbudują. Popełnili medialne sepuku i tyle.

Michale nie rozumiem twej wypowiedzi...
Mistrz polski polełnij sepuku...

To że jest mistrzem Polski,nie oznacza,że umie się zachować,podobnie jak jego koledzy z byłej już marki. Tak się nie robi.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 145
  • Reputacja: 891
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #19 dnia: 07.05.2022, 17:09 »
Jak dla mnie, zachowanie z wykasowaniem filmów,jest zachowaniem nietaktownym i bardzo nie w porządku wobec każdego,kto je oglądał i kto robił zakupy w tymże sklepie. Wędkarze z wys.półki,ogromny potencjał i taka  wizerunkowa klapa. . .
Zapewne zaraz powstanie coś innego z udziałem poszczególnych panów,ale z całym szacunkiem,zaufania nie odbudują. Popełnili medialne sepuku i tyle.

Michale nie rozumiem twej wypowiedzi...
Mistrz polski polełnij sepuku...

To że jest mistrzem Polski,nie oznacza,że umie się zachować,podobnie jak jego koledzy z byłej już marki. Tak się nie robi.

Nie bądź dzieckiem ....
Tu chodzi kasę.
A jak widać brend feder sklep jest w cenie.
Maciek

Offline pinoczet

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 10
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #20 dnia: 07.05.2022, 18:40 »
I co z tego jak klienci mogą uciec. Zostanie im tylko marka. Coś jak germina. Genlog kupił i jakoś słabo idzie

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #21 dnia: 07.05.2022, 19:05 »
Ale kwas... ileż tam było merytoryki. Człowiek by wiedział to by pościągał te filmy na dysk. Co za skur******two ze strony... no właśnie kogo, genloga?

Offline Ladat

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #22 dnia: 07.05.2022, 19:11 »
Dajcie już spokój, sklepów jest kilka godnych polecenia, kanałów wędkarskich też nie brakuję polskich jak i zagranicznych. Na grupach na FB lament jakbym koniec świata miał nastąpić.

Online ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 399
  • Reputacja: 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #23 dnia: 07.05.2022, 20:45 »
Nigdy nic w tym sklepie nie kupiłem. Ot czasami obejrzałem jakiś materiał na yt. Takie jest już życie, że jedne marki powstają a inne upadają.
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 10 kg

Offline stefan-k

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 29
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #24 dnia: 07.05.2022, 21:03 »
Niestety nie zdążyłem się załapać się na kij NZON-a w Drapieżniku w promocji, bo wykupione i kupiłem w promocji  praktycznie w tej samej cenie w Feedersklepie, a teraz czytam ten temat, mam nadzieję że przesyłka dojdzie tak samo szybko jak ze "starego Feedersklepu" Póki co przyszła faktura ze znanym logo. Szkoda kanału na youtube bo jeżeli chodzi o feeder to obok filmów Mateusz Przebiędy to były dla mnie najlepsze merytoryczne profesjonalne filmy, przynajmniej jeżeli chodzi o polskie produkcje.

Offline hakon

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 336
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #25 dnia: 07.05.2022, 22:47 »
Tylko Kruszyna szkoda przeprowadził się na śmierdzący Śląsk do pracy. I co teraz??
"To ludzie stworzyli potwory na swoje podobieństwo"
Znalezione w necie

Offline Don_M

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 214
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bartek
  • Lokalizacja: Tychy
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #26 dnia: 08.05.2022, 00:52 »
Tylko Kruszyna szkoda przeprowadził się na śmierdzący Śląsk do pracy. I co teraz??

To jest pierwsze o czym pomyślałem. Dobieranie zestawu, stacjonarnie, z Kruszynem to była mega przyjemność. Zresztą to nie tylko moja opinia.
Nie wiem co się podziało, ale źle to wygląda.

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 181
  • Reputacja: 139
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #27 dnia: 08.05.2022, 03:48 »
Tylko Kruszyna szkoda przeprowadził się na śmierdzący Śląsk do pracy. I co teraz??
Kruszyn ma się dobrze, z nowego miejsca pracy będzie miał bliżej do domu :)

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 199
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #28 dnia: 08.05.2022, 08:55 »
Z tego co pisało Łowisko Maślanka to w ich nowym sklepie między Ostrowem, a Kaliszem będzie można spotkać zarówno Artura Matczaka z żoną jak i Kruszyna ;) codziennie przejeżdżam obok budującego się sklepu i otwarcie chyba będzie w miarę niedługo. Poza tym pewnie będzie okazja częściej ich spotkać na Maślance, więc dla mnie same plusy :p
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #29 dnia: 08.05.2022, 15:18 »
Niestety całe problemy Ekipy Feedersklepu i samego sklepu pojawiły się od wejścia do niego Genloga, który dość mocno chciał zatowarować półki swoją marką.
Szkoda, bo sklep sam w sobie był całkiem spoko, natomiast Ekipa robiła w sieci i w wyczynie fajną robotę.
Chłopaki na pewno sobie poradzą gdzieś indziej, bo z taką wiedzą będą mieli gdzie się podziać

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

 :facepalm: :facepalm: :facepalm: Zawsze zastanawiam się dlaczego ludzie piszą kompletne bzdury, nie znając choćby rąbka prawdy.
Dlaczego "super celebryta Moska" nie napisze całej prawdy ? Moge sie tylko domyslać.
Widzę ze osoby odpowiedzialne za ten cały "cyrk" nie maja zamiaru napisac prawdy a jest ona bolesna zwłaszcza dla włascicieli czy kierownictwa sklepu.
Nie będę publicznie prał nie swoich brudów ale napisze tylko ze firma Genlog miała ratować sklep ale okazało się że mimo ze jest to wykonalne to większość firm nie chce już z tym sklepem współpracować  , mimo że włascicielem jest juz ktoś inny. ( dlaczego pewnie sie domyslacie )
Także jesli ktoś jest chętny to może sobie kupić sklep, właścicel Genloga chętnie po kosztach go sprzeda.

 
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz