Autor Wątek: Przypony Pan Ryba  (Przeczytany 3520 razy)

Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Przypony Pan Ryba
« dnia: 26.06.2022, 15:34 »
Powie ktoś, ze przypony trzeba wiązać samemu. Ja jednak jestem leniwy i nie mam zaufania do moich palców, więc je kupuję. Jakiś czas temu postanowiłem sprawdzić przypony, które reklamuje Pan Ryba. Są to przypony handmade i zdaniem Pana ryby warte ceny 28 PLN za 8 szt.
A jak to było w praktyce? Zamówienie przyszło szybko i w komplecie. Ucieszyłem się, bo haki KamasanT911X oraz T360 to sam top. Do tego, jak podaje sprzedawca plecionka 0,14 no name, gumka Drennan lub bagnet Delphin. Tydzień temu założyłem nówkę od Pana Ryby. Pierwsze zaskoczenie to długość przyponu ok. 6-7 cm. Drugie zaskoczenie przy braniu. Po 10 m holu, pyk i ryby nie ma. Wielka nie była,, a po wyjęciu koszyka z wody okazało się, ze puścił węzeł na  haczyku. Powiedziałem trudni i założyłem kolejny wyrób Pana Ryby. Kilka rzutów, kolejny karpik i kolejny "zonk",. Tym razem urwana pletka w połowie przyponu. Ostatecznie z całej paczki 7 przyponów poszło razem z rybami w p...u :) . Skontaktowałem się z producentem na FB i otrzymałem wyrazy ... przykrości i pytanie jak mi to wynagrodzić. Odpisałem, że może druga, nowa paczka będzie lepsza. No i Panu Rybie odebrało głos i pisać też już nie potrafi. Mieliście podobne przygody z tymi przyponami? w Końcu 28 PLN to nie jest mało. Aha, kiedy założyłem guru QM1 to na brzegu miałem karpia za karpiem :).

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #1 dnia: 26.06.2022, 15:49 »
Przypony Mikado. Jeszcze masz pozycjoner włosa w gratisie.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Online Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #2 dnia: 26.06.2022, 15:49 »
To tak jak z kulkami od ra-fish 😁. Kto eksperymentuje ten często ponosi tego konsekwencje.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #3 dnia: 26.06.2022, 15:51 »
Pan Ryba Technology - 8)
A tak serio to fajnie, że rozwija wędkarstwo, ale z tymi przyponami to mnie zaskoczyłeś.
Miałem je kupić, ale faktycznie troszkę drogie no i plecionka, której nie lubię, bo mam zdecydowanie mniej brań na plecionki.

Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #4 dnia: 26.06.2022, 16:03 »
To tak jak z kulkami od ra-fish 😁. Kto eksperymentuje ten często ponosi tego konsekwencje.

Cóż, Pana Ryby wszędzie pełno, a ja lubię eksperymenty. Dopiero teraz zobaczyłem, ze ma w magazynie ponad 9800 paczek tych przyponów. Kto mu to ręcznie nawiązał :) :) :) . A wpis, ku przestrodze.

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #5 dnia: 26.06.2022, 17:41 »
Skontaktowałem się z producentem na FB i otrzymałem wyrazy ... przykrości i pytanie jak mi to wynagrodzić. Odpisałem, że może druga, nowa paczka będzie lepsza. No i Panu Rybie odebrało głos i pisać też już nie potrafi.

Pan ryba sprzedaje a nie rozdaje gratisy :)

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #6 dnia: 26.06.2022, 17:45 »
Skontaktowałem się z producentem na FB i otrzymałem wyrazy ... przykrości i pytanie jak mi to wynagrodzić. Odpisałem, że może druga, nowa paczka będzie lepsza. No i Panu Rybie odebrało głos i pisać też już nie potrafi.

Pan ryba sprzedaje a nie rozdaje gratisy :)

Ale za swoje błędy się płaci a renomę i sklep czy producent wędkarski buduje lata a zepsuć ją może w tydzień. Dla mnie tego typu akcje czy wafters będący pop up czy tonący jedyną opcją pozwalająca wyjść z twarzą to kolejny nietrefny produkt do klienta. Ewentualnie jakiś drobny gratis.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #7 dnia: 26.06.2022, 17:54 »
Skontaktowałem się z producentem na FB i otrzymałem wyrazy ... przykrości i pytanie jak mi to wynagrodzić. Odpisałem, że może druga, nowa paczka będzie lepsza. No i Panu Rybie odebrało głos i pisać też już nie potrafi.

Pan ryba sprzedaje a nie rozdaje gratisy :)
Panu Rybie zapłaciłem za 8 przyponów z czego 7 to był badziew, a ten ostatni jest nie tknięty. Zresztą nie chodzi o 28 PLN, a bardziej fakt. Ostatnio w restauracji zgłosiłem , że kotlet niej w połowie surowy. Dostałem drugi, a firm a dołożyła jeszcze kielich lodów z bita śmietaną. Jedni dbają o reputację inni nie. Na naciąganiu klientów Pan Ryba daleko nie zajedzie.

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #8 dnia: 26.06.2022, 18:15 »
Dokładnie tak jak piszesz :thumbup: :beer: Nie wszyscy rozumieją tajniki biznesu i później jest płacz, że nie wypaliło a tyłu miał klientów.

Offline key_kr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #9 dnia: 26.06.2022, 19:41 »
Pan Ryba Technology - 8)
A tak serio to fajnie, że rozwija wędkarstwo, ale z tymi przyponami to mnie zaskoczyłeś.
Miałem je kupić, ale faktycznie troszkę drogie no i plecionka, której nie lubię, bo mam zdecydowanie mniej brań na plecionki.

Może nie o meritum wątku, ale mnie zaskoczyłeś że na przypony plecionkowe masz mniej brań.

Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #10 dnia: 02.08.2022, 16:17 »
Słuchacie, to nie zdarza się często! I niech admini nie myślą, że to reklama. Pan Ryba po moim wpisie na mesendżerze i na forum SiG, owszem odezwał się, ale w stylu: "to nie możliwe". Powoli o sprawie zapominałem, aż tu nagle... w paczkomacie czeka paczka. Ki diabeł? Nic nie kupowałem. Odbieram jednak, rozpakowuję, a tu... paczka przyponów Pana Ryby i do tego paczka zanęty Odjazdowa999. Prawdziwy odjazd - myślę sobie. A że za kilka dni jadę na tydzień do "Złotych Stawów" to na pewno sprawdzę zanętę i przypony, a potem zdam relację. Na razie dla mnie Pan Ryba to pan, przez duże "P". Napiszcie co wy na to. A może i wam się coś takiego przytrafiło?

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #11 dnia: 02.08.2022, 16:37 »
Choć długo to trwało, to zachowanie 1 klasa

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #12 dnia: 02.08.2022, 17:06 »
Chwalić postawę.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 036
  • Reputacja: 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #13 dnia: 02.08.2022, 17:14 »
Widać czyta forum

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 479
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #14 dnia: 02.08.2022, 19:37 »
Raczej na świadomość potęgi internetu. W sumie bez znaczenia czy wiedział o tym wcześniej :P