Autor Wątek: Nowe zanęty Górka  (Przeczytany 9575 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 700
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #15 dnia: 01.04.2023, 09:51 »
Kolega pokazał zanętę z wizerunkiem Górka na niej i  słusznie zauważył,że były czasy,gdy to wpierw zanęty jego mentora były na piedestale,bo miał z tego kożyść,potem wonderblack stał się naj naj z tego samego tytułu,a teraz przyszedł czas na kolejny,własny produkt,i trzeba być ignorantem (żeby nie powiedzieć idiotą),by nie zauważyć tego procederu. Temat jest o tym ,jak ludzie są manipulowani medialnie przez wędkarza,który jest świetny,pokazał bardzo dużo wiedzy i ma ogromne umiejętności wędkarskie,ale nie jest żadnym mistrzem,tylko wykreowanym medialnie superzawodnikiem,którego zanęty stanowią o wyniku,a to jest bzdura,bo składowych jest wiele.

Michał, przesadzasz :) Skąd słowo manipulacja? Tym bardziej, że nie mamy jednoznacznych wyników mówiących, ze te zanęty są kiepskiej jakości. Idą takim tokiem rozumowania, można zarzucić manipulację wszelkim firmom które coś reklamują. A tu nawet nie ma reklamy jako takiej, jest nowy produkt. Do tego z bardzo dobrym opisem, beż żadnych idiotyzmów w stylu 'ściąga ryby z najdalszej części łowiska' :)

I co jak co, ale ilość czasu jaką spędza nad wodą sprawia, ze ma wielką wiedzę o zanętach. Do tego on sam ich nie komponuje raczej, nie miesza własnoręcznie, robi to ktoś kto zanęty produkuje i zna się na tym. To nie Lucio, co nie potrafi (lub potrafił) łowić, za to żenił pellety i zalewajki i jechał na fejmie.

Moim zdaniem poczekajmy na wyniki działania tych zanęt, potem się czepiajmy ewentualnie. A gość rozwinął biznes i dobrze mu idzie, i należy go tu raczej podziwiać. Do tego zrobił masę rzeczy za darmo, nie sprzedaje swojej wiedzy, ona jest za friko, i jest tego sporo. Plus tak działa właśnie biznes, nie ma tu niczego złego. Polecam też zrozumieć, że firma Górek, to nie jest jednoosobowa firma, gdzie Kacper sprzedaje, pakuje, komponuje. To raczej spora już firemka. I wiele rzeczy może tu powstawać bo ma się odpowiedni know-how lub się płaci tym, co sprzedadzą tę wiedzę. To nie jakiś Lucio, co skorzystał z okazji a niewiele wiedział. Tu mamy konkretną firmę a nie pojedynczą osobę :) I to jeszcze stale się rozwijającą, ekspansja postępuje. Więc proponuję oprzeć się o recenzję samych zanęt, na podstawie doświadczeń z nimi. Bo przeradza się to w atak na rodzimego producenta, a takich bym sobie życzył mieć całe mnóstwo, bez konkretnych podstaw. Bo niczego nie wygrał? A jak wygra w tym roku, to ta sama zanęta stanie się lepszą i da więcej ryb? :P 8)
Lucjan

Offline pinoczet

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 10
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #16 dnia: 01.04.2023, 10:05 »
Aby produkować zanęty trzeba trochę papierologii spełnić. Na przykład posiadać numer weterynaryjny bo to podchodzi pod pasze dla ryb. Wystarczy kupić, sprawdzić w necie i wyjdzie czy to na pewno Górka robota

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #17 dnia: 01.04.2023, 10:05 »
      Zupełnie nie zgadzam się z tymi, którzy jadą tu po produktach Górka jak i samym Górku za to że je wypuścił na rynek. Gość zaczynał od wędkarskiego i youtubowego zera by latami (na ostatnim filmie mówił chyba że to już 11 lat na yt?) konsekwentną pracą wspinać się coraz wyżej i być tu gdzie jest. Zrobił przy tym dobry biznes który rósł razem z nim. Co jest złego w tym, że monetyzuje teraz swój sukces i nie chodzi mi tu tylko o sukces sportowy? Górek to towar marki premium jeśli chodzi o sprzęt za czym idzie też cena, oczywiście odpowiednio podpompowana skutecznym marketingiem, natomiast jego glin używa chyba większość wędkarzy bo są dobre, tanie no i z Polski a nie gdzieś ze świata. Nikt nie zmusza do kupowania jego produktów tak samo jak do zakupu Solbaitsa, Osmo czy innych "marek własnych" znanych wędkarskich youtuberów i wędkarzy - to często kwestia naszej sympatii do konkretnych ludzi, a nie tylko wiara w ich skuteczność
      Polecam obejrzeć na YT chyba jedyny wywiad z Kacprem www.youtube.com/watch?v=EeuuhZ5Ltts Widać w nim, że to nie jest gość wykuty przez coachów od zgrabnej gadki, marketingu i PR'u tylko normalny, skromny facet, który robiąc to co kocha przy okazji zrobił świetny biznes i jak dla mnie niech dalej idzie tą drogą, bo wędkarstwo w PL tylko na tym korzysta.

   
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Festusus

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #18 dnia: 01.04.2023, 10:06 »
Uważam, że Kacper Górecki to dosyć rozpoznawalna marka, dobry marketing, a przede wszystkim skromny człowiek. Dlatego on nie może sobie pozwolić już na to, żeby wypuścić na rynek zanętę bubla. Będzie to solidny produkt. Zgadzam się z przedmówcami, że te zanęty nie będą rewolucyjne, ale właśnie będą solidne.
Grzegorz

Non omnis moriar

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #19 dnia: 01.04.2023, 10:18 »
Jeszcze ich nie ma a już są dobre :D to dopiero ewenement :P


Pozdrawiam Łukasz

Online Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #20 dnia: 01.04.2023, 10:27 »
Chciałbym żeby każdy producent "zanęt" miał takie pojęcie i osiągnięcia jak górek 🙂.

Offline Festusus

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #21 dnia: 01.04.2023, 10:34 »
Jeszcze ich nie ma a już są dobre :D to dopiero ewenement :P

Wyobrażasz sobie, że gość który buduje swoją markę wypuszcza bubel?
Grzegorz

Non omnis moriar

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 523
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #22 dnia: 01.04.2023, 10:49 »
      Zupełnie nie zgadzam się z tymi, którzy jadą tu po produktach Górka jak i samym Górku za to że je wypuścił na rynek. Gość zaczynał od wędkarskiego i youtubowego zera by latami (na ostatnim filmnie mówił chyba że to już 11 lat na yt?) konsekwentną pracą wspinać się coraz wyżej i być tu gdzie jest. Zrobił przy tym dobry biznes który rósł razem z nim. Co jest złego w tym, że monetyzuje teraz swój sukces i nie chodzi mi tu tylko o sukces sportowy? Górek to towar marki premium jeśli chodzi o sprzęt za czym idzie też cena, oczywiście odpowiednio podpompowana skutecznym marketingiem, natomiast jego glin używa chyba większość wędkarzy bo są dobre, tanie no i z Polski a gdzieś ze świata. Nikt nie zmusza do kupowania jego produktów tak samo jak do zakupu Solbaitsa, Osmo czy innych "marek własnych" znanych wędkarskich youtuberów i wędkarzy - to często kwestia naszej sympatii do konkretnych ludzi, a nie tylko wiara w ich skuteczność
      Polecam obejrzeć na YT chyba jedyny wywiad z Kacprem www.youtube.com/watch?v=EeuuhZ5Ltts Widać w nim, że to nie jest gość wykuty przez coachów od zgrabnej gadki, marketingu i PR'u tylko normalny, skromny facet, który robiąc to co kocha przy okazji zrobił świetny biznes i jak dla mnie niech dalej idzie tą drogą, bo wędkarstwo w PL tylko na tym korzysta.

   

Pełna zgoda :thumbup:
I oby więcej takich ludzi na świecie, w biznesie.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #23 dnia: 01.04.2023, 11:11 »
Jeszcze ich nie ma a już są dobre :D to dopiero ewenement :P

Wyobrażasz sobie, że gość który buduje swoją markę wypuszcza bubel?
Z naszymi przedsiębiorcami to różnie bywało …
Co do samego Górka i wiedzy przekazywanej za darmo na YT , raczej widzę to jako bardzo dobrze i strategicznie przemyślana  reklamę  i wstęp do firmy , nic tam nie działo się przypadkowo i z dobrego serca. Podziwiam go za to jak zasiał Incepcje z glinami , do tego naprawdę trzeba mieć łeb .


Pozdrawiam Łukasz

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #24 dnia: 01.04.2023, 11:15 »
Jeszcze ich nie ma a już są dobre :D to dopiero ewenement :P

Wyobrażasz sobie, że gość który buduje swoją markę wypuszcza bubel?
Z naszymi przedsiębiorcami to różnie bywało …
Co do samego Górka i wiedzy przekazywanej za darmo na YT , raczej widzę to jako bardzo dobrze i strategicznie przemyślana  reklamę  i wstęp do firmy , nic tam nie działo się przypadkowo i z dobrego serca. Podziwiam go za to jak zasiał Incepcje z glinami , do tego naprawdę trzeba mieć łeb .

I bardzo dobrze, Polska potrzebuje małych i średnich przedsiębiorców. Jak Górek miał dobry pomysł i przekłuł to w biznes to niech mu się wiedzie. Wszyscy by chcieli za darmo wszystko, z dobrego serca. Tak się nie da.
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Offline Brzanoholik Sandomierski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 737
  • Reputacja: 177
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #25 dnia: 01.04.2023, 11:16 »
Pan Kacper wyraził kiedyś całkiem niegłupi pogląd że jak ryba ma żreć zanętę albo piach to wybierze zanętę - oczywiście mowa o wędkowaniu rekreacyjnym a nie o zawodach. Więc dla rekreacyjnego wędkowania trzeba się bardzo starać żeby zanętę spieprzyć - ryby szczególnie w rzekach to nie są krytycy kulinarni...
I need a Barbel !!!
I'm holding out for a barbel 'till the end of the night.
She's gotta be strong and she's gotta be fast
and she's gotta be fresh from the fight.

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #26 dnia: 01.04.2023, 11:45 »
Ja nadmienię jeszcze raz, że jestem fanem Górka i nic do niego jako człowieka nie mam, drażni mnie tylko to, o co nie mogę go zapytać, bo nie mam facebook'a - co nagle stało się z zanętami Milewskiego, że przestały być najlepsze i co teraz stało się z super Wonder Blackiem, że zaszła potrzeba stworzyć coś nowego... drażni, bo śmierdzi tu tanim chwytem...

Offline wkz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 290
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #27 dnia: 01.04.2023, 11:59 »
Żaden tani chwyt, po prostu rozwój.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #28 dnia: 01.04.2023, 12:07 »
Ja nadmienię jeszcze raz, że jestem fanem Górka i nic do niego jako człowieka nie mam, drażni mnie tylko to, o co nie mogę go zapytać, bo nie mam facebook'a - co nagle stało się z zanętami Milewskiego, że przestały być najlepsze i co teraz stało się z super Wonder Blackiem, że zaszła potrzeba stworzyć coś nowego... drażni, bo śmierdzi tu tanim chwytem...
Hehe, przyznam rację. Nie, że neguję, ale ja się po prostu nie dam nabrać :)

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 038
  • Reputacja: 666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Nowe zanęty Górka
« Odpowiedź #29 dnia: 01.04.2023, 12:14 »
Niech to dobrze wybrzmi: szanuję Kacpra Góreckiego,jestem pełen podziwu dla jego wiedzy,umiejętności i biznesu. Przekazał wiele wiedzy i unowocześnił metodykę spławikowego wędkarsta. Chwała mu za to.

Panowie,oglądacie relacje zawodów spławikowych,lub federa klasycznego ? Bywacie na zawodach ? Jeśli tak,to widzicie,że 90% zawodników używa wonderblack,z przekonaniem,że to najlepszy wybór. Mowa o mniej lub bardziej profesjonalistach,ludziach z wiedzą,a mimo to ,media do tego stopnia zmanipulowały produkt Górka,że są przekonani o jego właściwościach. Czy tylko ja to dostrzegam ?
Jak można upatrywć sukcesu tylko w danej zanęcie ? No nie można. Dla tego uważam,że marketing Górka jest mistrzowski i widać trafił na podatny grunt,jak to już ktoś zauważył.
Dla mnie, to czysta manipulacja,podobnie jak z Match Method Mix. Produkty bardzo dobre,ale nie wybitne,przeważające szale sukcesu.


I jeszcze jedno: rozumiem, że mistrzowie udostępniają swoje podobizny na produktach,paczkach zanęt itp. Ktoś zdobył tytuł ,ma do tego prawo. Ale ktoś,kto nie ma żadnych osiągnięć na zawodach wysokiej i najwyższej rangi,budujący swój wizerunek na podstawie mediów ,pokazuje siebie na produkcie,to dla mnie zdecydowanie przerost ego.