NAD WODĄ > Nasze wyniki nad wodą

Wyniki nad wodą 2024

(1/81) > >>

Zbigniew Studnik:
Gratulacje dla łowców. Zdrowia, szczęścia i dużo czasu nad wodą dla szystkich.
Wędkarski sezon 2024 rozpoczęty. Ryb dużo jak to na Dzierżnie. Łowienie z dużych dystansów daje spore możliwości. Szczególnie zimą 🙂. Mam nadzieję, że następny wpad już na czeskie łowiska, na zmianę z Żywcem a na Dzierżno wracam pod koniec maja.


Drapichrust:
Zbyszek, gratulacje, ale ja Wam, Ślązakom tej wody zazdroszczę! ;) Byłeś od strony Taciszowa, dobrze widzę? Jak daleko teraz siedzą? Teraz dni za krótkie, ale wiosną muszę znaleźć czas na Dierżno.

Zbigniew Studnik:
Jeśli o mnie chodzi to nie lubię łowić na Dd zbyt często. Jak już jestem to poza zimą staram się łowić duże karpie. Porzuciłem nadzieję na rekordowego leszcza z Dd. Z roku na rok jego populacja rośnie i średnia waga spada. Kwestia czasu i wierzę, że na innych wodach przebiję swoje rekordy z Dd. Byłem w okolicach Mariny. Brały że 120 metra.

plompek:

--- Cytat: Drapichrust w 01.01.2024, 19:05 ---Zbyszek, gratulacje, ale ja Wam, Ślązakom tej wody zazdroszczę! ;) Byłeś od strony Taciszowa, dobrze widzę? Jak daleko teraz siedzą? Teraz dni za krótkie, ale wiosną muszę znaleźć czas na Dierżno.

Ps. Czas założyć nowy wątek, Wyniki nad wodą 2024. Ale ten czas za.....

--- Koniec cytatu ---
Co do występowania leszczy na DD to zależy od miejsca/głębokosci, tutaj nie chodzi o to żeby jak najdalej rzucić ale gdzie rzucić. I o dziwo na 14metrach nie było totalnie nic nawet obcierek a na 7-9metrach z dystansu brania były często odrazu po zanęceniu kilku koszyków.

Zbigniew Studnik:
Dokładnie. Na Dd można skutecznie łowić z pod nóg. Ja celowo wybieram miejsca gdzie na dystansie mam max 10 m a najlepiej sporo mniej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej