Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 323077 razy)

Offline dominik9166

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 329
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko C&R!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #360 dnia: 01.06.2016, 14:18 »
Ale karpiszon :D
~Dominik

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #361 dnia: 01.06.2016, 17:36 »
Piękny Okaz :bravo: :bravo: :bravo: czyli można
Staś
Klasyczny Feeder

_luwro

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #362 dnia: 01.06.2016, 18:03 »
Dzięki raz jeszcze Staszku ! W sobotę testy i Sasiadka na sielskiej, mam nadzieje ze FB da mi upragnionego Jesiotra :beg:


Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #363 dnia: 01.06.2016, 18:10 »
Powodzenia życzę, niech służą :)
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Nathaniel

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 090
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #364 dnia: 01.06.2016, 19:32 »
Pytanie do użytkowników kulek FB i nie tylko.Rozmawiałem dziś z Bartkiem chcemy w nowej powstającej serii kulek zrezygnować z kulek czarnych na rzecz żółtych i czerwonych ,szkoda gdyby była taka sytuacja że towar najwyższej jakości nie był przez Was używany z powodu koloru .Jakie są Wasze opinie propozycje na ten temat.Zapraszam do wyrażania swoich opinii -każdych
Jesteśmy elastyczni i chcemy podołać Waszym oczekiwaniom :)

Dobrze napisane Bartoszu ;)

Jak se dobrze przypominam jedno słowo na temat kolorów z Bartkiem zamieniłem .

I faktycznie jest tak , że nie tylko ja , ale też i inni sięgają coraz rzadziej do ciemnych kolorów np. czarny , bo albo nie mają wcale efektów albo raz na 10 sesji . Zauważcie że powiedzmy "typowe" przynęty dajmy na to do methody są coraz bardziej kolorowe a nawet fluo , ciężko się dopatrzyć kolorów ciemnych . Ba , jak dobrze wiecie kolor w nie których przypadkach ma bardzo duże znaczenie, nie kiedy jest tak że tylko i wyłącznie "podchodzi" dany kolor tylko i wyłącznie .

Absolutnie nie chcę tutaj tworzyć nowych teorii czy pisać jakiś bzdur , piszę tylko i wyłącznie z własnych doświadczeń .

Fakt, i jest to potwierdzone  ( nie tylko przez moją osobę ) że jeśli chodzi o kulki FB dobrze się sprawdzają kolory żółty i czerwony , ale też nie można tego stwierdzić na 100 % jak ktoś użył tych kolorów raz czy dwa .

Jak dla mnie , jeśli Bartosz będzie chciał "rozwinąć" kulki o inne kolory to wchodziłbym w :

( oprócz już istniejących kolorów żółty i czerwony )

- biały
- pomarańczowy
- zielony

A jasność kolorów podniósłbym o dwie "pallety" w górę .

Mając 5 różnych kolorów można śmiało już pokombinować i dostosować się do warunków nad wodą , a i również do pory roku.

Ale są to tylko i wyłącznie moje amatorskie przemyślenia ;)
I zrobić kulki o smaku(zapachu)MORWY :D

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #365 dnia: 01.06.2016, 20:57 »
Tylko żeby zostały też te wyblakłe kolory. Bo czasem te fluo bźdiuło ryby straszą, a właśnie takie washed out robią robotę, bo wyglądają naturalnie, a ładnie pachną.

Jak znam życie , to Bartosz nie poprzestanie tylko i wyłącznie na tych kulkach co są ale i również z czasem wejdą całkiem inne . A moim zdaniem fluo byłyby dobre , ale zdecydowanie mniejsze od tych co teraz są .

Pytanie do użytkowników kulek FB i nie tylko.Rozmawiałem dziś z Bartkiem chcemy w nowej powstającej serii kulek zrezygnować z kulek czarnych na rzecz żółtych i czerwonych ,szkoda gdyby była taka sytuacja że towar najwyższej jakości nie był przez Was używany z powodu koloru .Jakie są Wasze opinie propozycje na ten temat.Zapraszam do wyrażania swoich opinii -każdych
Jesteśmy elastyczni i chcemy podołać Waszym oczekiwaniom :)

Dobrze napisane Bartoszu ;)

Jak se dobrze przypominam jedno słowo na temat kolorów z Bartkiem zamieniłem .

I faktycznie jest tak , że nie tylko ja , ale też i inni sięgają coraz rzadziej do ciemnych kolorów np. czarny , bo albo nie mają wcale efektów albo raz na 10 sesji . Zauważcie że powiedzmy "typowe" przynęty dajmy na to do methody są coraz bardziej kolorowe a nawet fluo , ciężko się dopatrzyć kolorów ciemnych . Ba , jak dobrze wiecie kolor w nie których przypadkach ma bardzo duże znaczenie, nie kiedy jest tak że tylko i wyłącznie "podchodzi" dany kolor tylko i wyłącznie .

Absolutnie nie chcę tutaj tworzyć nowych teorii czy pisać jakiś bzdur , piszę tylko i wyłącznie z własnych doświadczeń .

Fakt, i jest to potwierdzone  ( nie tylko przez moją osobę ) że jeśli chodzi o kulki FB dobrze się sprawdzają kolory żółty i czerwony , ale też nie można tego stwierdzić na 100 % jak ktoś użył tych kolorów raz czy dwa .

Jak dla mnie , jeśli Bartosz będzie chciał "rozwinąć" kulki o inne kolory to wchodziłbym w :

( oprócz już istniejących kolorów żółty i czerwony )

- biały
- pomarańczowy
- zielony

A jasność kolorów podniósłbym o dwie "pallety" w górę .

Mając 5 różnych kolorów można śmiało już pokombinować i dostosować się do warunków nad wodą , a i również do pory roku.

Ale są to tylko i wyłącznie moje amatorskie przemyślenia ;)
I zrobić kulki o smaku(zapachu)MORWY :D

Kurcze , tych zapachów/smaków na rynku jest tyle że nie można mieć wszystkiego ;D 

Domyślam się jedynie że te konkretne zapachy/smaki kulek FB nie są przez przypadek wzięte "spod paznokcia" :P , ale właśnie przez wcześniejsze doświadczenia Bartosza z nad wody .
Z poważaniem Marcin

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #366 dnia: 01.06.2016, 21:28 »
Dzięki raz jeszcze Staszku ! W sobotę testy i Sasiadka na sielskiej, mam nadzieje ze FB da mi upragnionego Jesiotra :beg:



 na Sielskiej jesiotra można nawet na płatki i kawałek bułki złowić, to akurat tam nie jest trudne :)

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #367 dnia: 01.06.2016, 21:35 »
Tylko żeby zostały też te wyblakłe kolory. Bo czasem te fluo bźdiuło ryby straszą, a właśnie takie washed out robią robotę, bo wyglądają naturalnie, a ładnie pachną.

Jak znam życie , to Bartosz nie poprzestanie tylko i wyłącznie na tych kulkach co są ale i również z czasem wejdą całkiem inne . A moim zdaniem fluo byłyby dobre , ale zdecydowanie mniejsze od tych co teraz są .

Pytanie do użytkowników kulek FB i nie tylko.Rozmawiałem dziś z Bartkiem chcemy w nowej powstającej serii kulek zrezygnować z kulek czarnych na rzecz żółtych i czerwonych ,szkoda gdyby była taka sytuacja że towar najwyższej jakości nie był przez Was używany z powodu koloru .Jakie są Wasze opinie propozycje na ten temat.Zapraszam do wyrażania swoich opinii -każdych
Jesteśmy elastyczni i chcemy podołać Waszym oczekiwaniom :)

Dobrze napisane Bartoszu ;)

Jak se dobrze przypominam jedno słowo na temat kolorów z Bartkiem zamieniłem .

I faktycznie jest tak , że nie tylko ja , ale też i inni sięgają coraz rzadziej do ciemnych kolorów np. czarny , bo albo nie mają wcale efektów albo raz na 10 sesji . Zauważcie że powiedzmy "typowe" przynęty dajmy na to do methody są coraz bardziej kolorowe a nawet fluo , ciężko się dopatrzyć kolorów ciemnych . Ba , jak dobrze wiecie kolor w nie których przypadkach ma bardzo duże znaczenie, nie kiedy jest tak że tylko i wyłącznie "podchodzi" dany kolor tylko i wyłącznie .

Absolutnie nie chcę tutaj tworzyć nowych teorii czy pisać jakiś bzdur , piszę tylko i wyłącznie z własnych doświadczeń .

Fakt, i jest to potwierdzone  ( nie tylko przez moją osobę ) że jeśli chodzi o kulki FB dobrze się sprawdzają kolory żółty i czerwony , ale też nie można tego stwierdzić na 100 % jak ktoś użył tych kolorów raz czy dwa .

Jak dla mnie , jeśli Bartosz będzie chciał "rozwinąć" kulki o inne kolory to wchodziłbym w :

( oprócz już istniejących kolorów żółty i czerwony )

- biały
- pomarańczowy
- zielony

A jasność kolorów podniósłbym o dwie "pallety" w górę .

Mając 5 różnych kolorów można śmiało już pokombinować i dostosować się do warunków nad wodą , a i również do pory roku.

Ale są to tylko i wyłącznie moje amatorskie przemyślenia ;)
I zrobić kulki o smaku(zapachu)MORWY :D

Kurcze , tych zapachów/smaków na rynku jest tyle że nie można mieć wszystkiego ;D 

Domyślam się jedynie że te konkretne zapachy/smaki kulek FB nie są przez przypadek wzięte "spod paznokcia" :P , ale właśnie przez wcześniejsze doświadczenia Bartosza z nad wody .
Dla mnie rozmiar idealny. Jesli wchodzić juz w mniejsE to poszedłbym w dumbelsy takie jak Sonu czy Lorpio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #368 dnia: 01.06.2016, 21:36 »
Zeszłoroczne wyniki i pierwszy dzień tegorocznych zawodów wcale nie pokazał że to bułka z masłem.Nawet u renomowanych łowców
Staś
Klasyczny Feeder

_luwro

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #369 dnia: 01.06.2016, 21:37 »
Dzięki raz jeszcze Staszku ! W sobotę testy i Sasiadka na sielskiej, mam nadzieje ze FB da mi upragnionego Jesiotra :beg:



 na Sielskiej jesiotra można nawet na płatki i kawałek bułki złowić, to akurat tam nie jest trudne :)

Tak tez spróbuje :thumbup:

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #370 dnia: 01.06.2016, 21:43 »
Zeszłoroczne wyniki i pierwszy dzień tegorocznych zawodów wcale nie pokazał że to bułka z masłem.Nawet u renomowanych łowców


a co sa teraz jakieś zawody na Sielskiej ? bo skoro jedzie prywatnie, to wystarczy ,że przy spływie usiądzie i nie odpędzi się od jesiotra. Więc Staszku przestań porównywac zawody do wędkowania " codziennego" - jak sam kiedyś to nazwałeś :)

 Jesiotr na Sielskiej to BUŁKA Z MASŁEM nawet dla początkującego :)

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #371 dnia: 01.06.2016, 21:49 »
Jeżeli się zna to łowisko
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #372 dnia: 01.06.2016, 21:51 »
Jeżeli się zna to łowisko

 14.05 w Twoim sektorze złowiono 82 kg jesiotrów podczas 6 godzin zawodów .

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #373 dnia: 01.06.2016, 21:56 »
Tak łowiły dwie osoby w tym samym miejscu obok siebie .i zwycięzca drugiego dnia łowił też w tym samym miejscu
Staś
Klasyczny Feeder

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #374 dnia: 01.06.2016, 22:01 »
Ważne żeby złowił a gdzie i na co nie ma znaczenia,połamania Luwro
Staś
Klasyczny Feeder