Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 319575 razy)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1665 dnia: 20.01.2022, 23:22 »
Zauważyliście, że Feeder Bait podjął współpracę barterową z MATRIX'em?
Dla feeder bait to kapitalny ruch marketingowy, bo nadaje im prestiżu wizerunkowego, który będzie potwierdzał skuteczność towaru.
Będzie to też wpływało pozytywnie na odbiór ceny produktów.
No bo jak inaczej nazwać potężną firmę (Fox Matrix), która współpracuje z niszowym producentem na polskim rynku.

Bartek jest w federowej kadrze polski , kręci filmy , ma firme  a przytym to znakomity wędkarz , biznesmen i człowiek.
Czy trzeba coś jeszcze
Maciek

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1666 dnia: 20.01.2022, 23:34 »
Z ciekawości będę drążył temat u źródła, ciekaw jestem czego się dowiem.
A czego sie chcesz dowiedzieć.
Są dodane drożdrze oraz dodatki cukiernicze.
W porównaniu z tym nowym promixem drobno mielonym kuku na oko są bardzo podobne. Nie otwierałem ich nie wąchałem to na ciepłą wode  towar jest. Polecam zapoznanie się z federem węgierkim tego typu zanęty są tam bardzo popularne.... co do feder baita idzie w nute węgierską.
Składu tej mieszanki i głównego źródła białka bo chyba nie jest to mączka sojowa?

Offline Razor88

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 15
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1667 dnia: 21.01.2022, 09:47 »
Ja już łowiłem zanętą Competion Karp na jesieni tamtego roku.
Na grębowie, kuter porcie, weryni i ranczu nad jeziorkiem. Wszędzie dawała dobre wyniki.
Zanęta sama w sobie jest zbyt delikatna żeby utrzymać karpie w łowisku, potrzebny do niej jest pellet.
Natomiast robi spore zamieszanie w łowisku, trochę jak slop.
Profil tej zanęty jest też inny niż pozostałych, bardziej przypomina ciasto na kulki proteinowe niż zanęty do method feeder. (Kazeina, WPC, proszek mleczny, wiesiołek, soja, mąka kukurydziana, konopie)
Jest napakowana białkami roślinnymi i węglowodanami. Kazeina i WPC (białko WPC czyli serwatka) plus proszek mleczny robią robotę chyba


Offline Razor88

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 15
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1668 dnia: 21.01.2022, 17:34 »
Na live Trotki Fishing Queen czytała skład chyba Competition Karas a nie Karp. Moja pomyłka, ale competition KARP jest mega.

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1669 dnia: 21.01.2022, 17:42 »
Ja już łowiłem zanętą Competion Karp na jesieni tamtego roku.
Na grębowie, kuter porcie, weryni i ranczu nad jeziorkiem. Wszędzie dawała dobre wyniki.
Zanęta sama w sobie jest zbyt delikatna żeby utrzymać karpie w łowisku, potrzebny do niej jest pellet.
Natomiast robi spore zamieszanie w łowisku, trochę jak slop.
Profil tej zanęty jest też inny niż pozostałych, bardziej przypomina ciasto na kulki proteinowe niż zanęty do method feeder. (Kazeina, WPC, proszek mleczny, wiesiołek, soja, mąka kukurydziana, konopie)
Jest napakowana białkami roślinnymi i węglowodanami. Kazeina i WPC (białko WPC czyli serwatka) plus proszek mleczny robią robotę chyba
Skąd masz informację o tym składzie? Konopii tam na 100% nie ma, wpc to nie serwatka zupełnie inny skład, poziom białka jak i właściwości.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1670 dnia: 21.01.2022, 18:45 »
Kozi specjalnie dla ciebie.

Sklad jest na naklejce z tyłu opakowania.
Czemu nie napiszesz do Bartka....
Maciek

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1671 dnia: 21.01.2022, 18:54 »
I co jest w tym tak magicznego, że 1 kg kosztuje 25 pln? :facepalm:
Za 5 pln więcej mam champion feeda 2 KG !!! Który jest kompletny, nic nie trzeba dodawać.

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1672 dnia: 21.01.2022, 19:12 »
I co jest w tym tak magicznego, że 1 kg kosztuje 25 pln? :facepalm:
Za 5 pln więcej mam champion feeda 2 KG !!! Który jest kompletny, nic nie trzeba dodawać.

Brand, który plasuje się jako produkt Premium klasy Sonu/ Dynamite/ Mainline, więc co by nie było cena musi być. Czekam tylko jak mixy 2 kg dojadą do 50 PLN + bo przecież benchmark kosztuje już 55 a podskoczy pewnie kolejne 10 PLN w marcu.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1673 dnia: 21.01.2022, 19:15 »
Nie ma co się czarować , tanio już było.
Wybór należy do kupującego....
Maciek

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1674 dnia: 21.01.2022, 19:17 »
Kozi specjalnie dla ciebie.

Sklad jest na naklejce z tyłu opakowania.
Czemu nie napiszesz do Bartka....
Napisalem, jednak odpowiedzi się nie doczekałem. Czyli coś tam jest w tej mieszance, pytanie w jakich proporcjach.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1675 dnia: 21.01.2022, 20:02 »
W składzie produktów żywieniowych dla ludzi obowiązuje kolejność od największego stężenia, do najmniejszego stężenia danego partykułu w produkcie

Jeśli te same zasady obowiązują na etykietach zanet wędkarskich (a sądzę że tak jest) to wychodzi na to, że najwięcej w tej zanęcie jest soji, a najmniej konopii, nie licząc wiesiołka.

Daje to pewno wyobrażenie na temat domniemanej superowosci tego produktu. Czytajcie etykiety i analizujcie je :D
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Razor88

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 15
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1676 dnia: 21.01.2022, 20:06 »
Ja już łowiłem zanętą Competion Karp na jesieni tamtego roku.
Na grębowie, kuter porcie, weryni i ranczu nad jeziorkiem. Wszędzie dawała dobre wyniki.
Zanęta sama w sobie jest zbyt delikatna żeby utrzymać karpie w łowisku, potrzebny do niej jest pellet.
Natomiast robi spore zamieszanie w łowisku, trochę jak slop.
Profil tej zanęty jest też inny niż pozostałych, bardziej przypomina ciasto na kulki proteinowe niż zanęty do method feeder. (Kazeina, WPC, proszek mleczny, wiesiołek, soja, mąka kukurydziana, konopie)
Jest napakowana białkami roślinnymi i węglowodanami. Kazeina i WPC (białko WPC czyli serwatka) plus proszek mleczny robią robotę chyba
Skąd masz informację o tym składzie? Konopii tam na 100% nie ma, wpc to nie serwatka zupełnie inny skład, poziom białka jak i właściwości.
Kozi alchemikiem nie jestem. Info z opakowania. Nie wiem czy w składzie tej zanęty tkwi jej siła czy w pracy i wygladzie. Kiedy podajnik trafia do wody robi się wokół niego słodka mleczno-kukurydziana chmura. Duże karpie nie boją się jasnych plam na dnie i chyba je to przyciągało nawet jesienia przy czystej wodzie. Ta zanęta zachowuje się trochę jak ten liquid z mainline Smart

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1677 dnia: 21.01.2022, 20:07 »
Ciekawa ta zanęta ,może cena niezbyt, ale warty temat paru złociszy i testu , z kolei to że mączek rybnych nie ma wcale mi nie przeszkadza :)

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1678 dnia: 21.01.2022, 22:10 »
Nie wiem czy pamiętacie takie zanęty jak OPNAL. To była kosa. Podejrzewam, że feeder bait brał od nich inspirację :P

Offline Tell me Artur

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1679 dnia: 26.04.2022, 15:31 »
Rozrabiał już ktoś tą białą zanętę, Jak ją trzeba domaczać. Kupiłem na testy ale żadnego info nie ma na opakowaniu.