Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 798539 razy)

Offline Miwol

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 087
  • Reputacja: 130
  • Lokalizacja: Piaseczno
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5175 dnia: 24.11.2022, 21:22 »
Niestety Drapieżnik ma źle zrobiony system. Zawartość koszyka nie jest zapisywana w bazie danych na serwerze, tylko w ciasteczkach na danym urządzeniu/aplikacji. Przez to trzeba dodawać rzeczy do koszyka na każdym urządzeniu osobno.

Nie trzeba, wystarczy przelogowanie się

Zrobiłem parę testów i niestety muszę stwierdzić, że błąd jest poważniejszy niż myślałem i może niezłe wkurzyć.

Do odzyskania koszyka na drugim urządzeniu rzeczywiście wystarczy się zalogować, ale pod jednym warunkiem - koszyk na drugim urządzeniu musi być pusty. W przeciwnym wypadku zamiast produktów, które mamy zapisane w koszyku na pierwszym urządzeniu, zobaczymy obecną zawartość koszyka. Można to przetestować na komórce w trybie zwykłym i incognito.

Dla przykładu. Otwieramy kartę na komputerze i logujemy się, a następnie dodajemy sztycę do koszyka. Potem otwieramy stronę na komórce i dodajemy do koszyka kosz podbieraka, a następnie logujemy się i przechodzimy do koszyka. Zamiast sztycy i kosza zobaczymy sam kosz podbieraka. Kiedy na komputerze przejdziemy do koszyka, to również zobaczymy tylko kosz podbieraka. Po sztycy ani śladu. Na żadnym urządzeniu.
Pozdrawiam,
Michał

Złów i wypuść

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5176 dnia: 25.11.2022, 08:24 »
Jak myślicie, ile metrów bieżących folii bąbelkowej trzeba użyć, aby spakować kosz podbieraka? Zmierzyłem, siedem ;D Ktoś w Drapieżniku mocno się przyłożył do foliowania. Myślałem, że tego podbieraka dziś nie odpakuję :)
Artur

Offline mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 038
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5177 dnia: 25.11.2022, 08:41 »
Te ich pakowanie niejednokrotnie wywoływało u mnie nerwowe reakcje i mało cenzuralny potok słów

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5178 dnia: 25.11.2022, 16:41 »
Paczki dzisiaj odebrane od kuriera, jak zawsze bez zastrzeżeń. Mały gratis w postaci ręcznika i 2 zapachów do auta wpadł.
Bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie półka boczna z NuFish 6040 Hooded Tray. Świetne wykonanie na to liczyłem, w przyszłości pojawi się mała recenzja.
 

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5179 dnia: 25.11.2022, 16:50 »
Ok, małe podsumowanie tego całego BF.
Z roku na rok cała magia BF pryska. Coraz więcej mamy raczej Black Week, gdzie od pon do pt lun niedzieli mamy zniżkę.
Nikt już nie czeka na piątek, z jednej strony to dobrze, bo mamy czas na przemyślane zakupy, a z drugiej strony to powinny być mega ceny na piątek i kto pierwszy ten lepszy :)
Braki magazynowe były olbrzymie, w sumie były pojedyncze sztuki lub ich brak sprzętu z wyższej półki. Jedynie ultegry XTE, XTC i SPOD miały stany po średnio 10 sztuk na wersję.

Zakupy w ten BF zrobiłem w drapieżniku, raczej takie uzupełniające jakieś duperela, bo wychodziło parę groszy taniej niż na allegro.
Wpadła mi jedynie ultegra spod typowo do spombowania kupiłem, ale w porównaniu do ultegry XTC to ten ten spod to jest o 3 klasy gorszy kołowrotek. Podobno nowe ultegry XTE są mega kozackie, a w nowym roku wyjdzie nowa wersje spoda XTE oraz nowe Power Aero.

Na koniec mała dygresja. Wędkarstwo na przestrzeni ostatnich 2 lat stało się drogie, a wręcz bardzo drogie jak popatrzymy na ceny sprzętu, zanęt i paliwa :) Karta idzie w górę, a zarybienia na jesień były u mnie średnio mniejsze o 30% rok do roku.
Ciekawy jestem jak to się wszystko potoczy, bo wędkarzy powinno ubywać. A cały cyrk z zatrutą Odrą, brakiem odpowiedzialności od Wód Polskich i ich dziwne przepisy wędkowania na nowy rok nie napawa optymizmem.
Aczkolwiek każdemu życzę, byście mogli pielęgnowali swoje hobby, bo to jedyna odskocznia od dzisiejszego świata.
 :P 8) :thumbup:

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 038
  • Reputacja: 666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5180 dnia: 27.11.2022, 17:14 »
Z ciekawości zapytam: dostał ktoś w tym roku gratis od Drapieżnika ? Zrobiłem nie małe zakupy i nic poza zeszytem,gdzie w tamtym roku był stoper np.czy też ręczniki,lub waga/obcinaczki.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5181 dnia: 27.11.2022, 17:19 »
Ja na 3 paczki (osobne zamówienia) dostałem tylko 2 zeszyty.
W zeszłym tygodniu na prestona i koruma nic nie dostałem.
Ogólnie słabo z tymi gratisami, ale ja wole nic nie dostać niżeli duperela, które i tak wyrzucę, a ręcznik wg mnie to nr 1 jako gratis.
I paczki na święta nigdy nie dostałem pomimo vip'a, ale że nie, że narzekam :P

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5182 dnia: 27.11.2022, 17:23 »
Ja w tym roku dostałem 2 otwieracze, latarkę, podkładki pod kubek i zaciski do torebek z zanętą

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 867
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5183 dnia: 27.11.2022, 17:26 »
Tylko raz mi się tafio zamówienie bez gratisu, przeważnie zapach - chyba ze 6 sztuk, latarka, otwieracz.
Dzierżno uzależnia

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5184 dnia: 27.11.2022, 17:40 »
Stoper poprzednio. Ostatnio nic.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 218
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5185 dnia: 27.11.2022, 17:47 »
Panowie zawsze w zeszytach możecie napisać ... nie robi się zakupów dla gratisów.  Skoro prezent to rabat.
 :-X 8) :P :'(

Na poważnie wolałbym gratis koszt przesyłki otrzymać...
Maciek

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5186 dnia: 27.11.2022, 17:48 »
Ja teraz na prestona kupiłem centrisa i nic nie dali. Na wiosnę zamówienie na ledwie 200 pln i dali ręcznik czy wiaderko za 20 pln. Chyba pod koniec roku pln na koncie się nie zgadza albo przygotowują się na 2023. Podobno gorszy niż ten czy tamten rok.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5187 dnia: 27.11.2022, 18:09 »
Ja teraz na prestona kupiłem centrisa i nic nie dali. Na wiosnę zamówienie na ledwie 200 pln i dali ręcznik czy wiaderko za 20 pln. Chyba pod koniec roku pln na koncie się nie zgadza albo przygotowują się na 2023. Podobno gorszy niż ten czy tamten rok.
Ciężko powiedzieć, bo z jednej strony znowu kiepskie stany magazynowe, więc nie mogli dużo zarobić na topowym sprzęcie. A z drugiej strony tygodniowe promocje mocno podciągnęły sprzedaż.
Na BF poszło około 2.500 zamówień (bardzo mało). Od nowego roku było ponad 60.000 zamówień dzięki promocjom tygodniowym.

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 038
  • Reputacja: 666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5188 dnia: 27.11.2022, 18:22 »
Ja teraz na prestona kupiłem centrisa i nic nie dali. Na wiosnę zamówienie na ledwie 200 pln i dali ręcznik czy wiaderko za 20 pln. Chyba pod koniec roku pln na koncie się nie zgadza albo przygotowują się na 2023. Podobno gorszy niż ten czy tamten rok.

Możliwe,ale jak rozmawia się z ludźmi,to 1000 zł jest raczej dolną granicą,aniżeli górną,tak więc źle to nie wyglądało raczej.

Mi te gratisy do szczęścia nie są potrzebne,a zapytałem z ciekawości.

Offline TOmaSZ93

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podkarpacie
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #5189 dnia: 27.11.2022, 18:39 »
Panowie wy gorzej jak baby nie idzie wam dogodzić ;D
C&R