Autor Wątek: Magazyn wędkarski Spławik i Grunt  (Przeczytany 19295 razy)

ProBono

  • Gość
Odp: Magazyn wędkarski Spławik i Grunt
« Odpowiedź #15 dnia: 15.11.2016, 05:53 »
Marcin - jak najbardziej wezmę propozycje pod uwagę. Dziękuje

ProBono

  • Gość
Odp: Magazyn wędkarski Spławik i Grunt
« Odpowiedź #16 dnia: 15.11.2016, 18:16 »
Tak ja to widzę. Czekam aż odezwie się Redaktor Naczelny. Tło zmienione, pierwsza okłada z moim przykładowym zdjęciem, ogólna forma jest widoczna.

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Magazyn wędkarski Spławik i Grunt
« Odpowiedź #17 dnia: 15.11.2016, 18:19 »
Myślę że ciag znaków 'autor artykułu: [nick]' będzie za duży :/ Pomysł naprawdę świetny jeśli chodzi o grafikę, aczkolwiek tutaj bym dał coś w stylu 'Autor: [nick]' - w domyśle mamy artykułu, każdy będzie wiedział o co chodzi :)

ProBono

  • Gość
Odp: Magazyn wędkarski Spławik i Grunt
« Odpowiedź #18 dnia: 15.11.2016, 18:21 »
Myślę że ciag znaków 'autor artykułu: [nick]' będzie za duży :/ Pomysł naprawdę świetny jeśli chodzi o grafikę, aczkolwiek tutaj bym dał coś w stylu 'Autor: [nick]' - w domyśle mamy artykułu, każdy będzie wiedział o co chodzi :)

ok, inne spojrzenie jest cenne, już zmieniłem. Dzięki

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Magazyn wędkarski Spławik i Grunt
« Odpowiedź #19 dnia: 15.11.2016, 18:24 »
Super! Idzie za całokształt :thumbup:

ProBono

  • Gość
Odp: Magazyn wędkarski Spławik i Grunt
« Odpowiedź #20 dnia: 15.11.2016, 18:40 »
Super! Idzie za całokształt :thumbup:
;) :beer:

Kadłubek

  • Gość
Odp: Magazyn wędkarski Spławik i Grunt
« Odpowiedź #21 dnia: 15.11.2016, 19:56 »
Super! Idzie za całokształt :thumbup:
;) :beer:

Odemnie też :bravo:
Moja sugestia jest taka niech kolega ProBono jeżeli ma siły czas i chęci zrobi szablon z którego można będzie korzystać.
Ułatwi to znacznie wstawianie wszystkiego bo podmieni się zdjęcia, text i będzie gotowe. Ustawi się mniej więcej przejście lub tło jako znak wodny (nie pamiętam jak to się nazywa) i z następnym będzie łatwiej :D

Wtedy zostanie tylko pisanie artykułów i lekka zmiana-dopasowanie do niego wyglądu strony.

Oczywiście jeżeli ProBono się zgodzi to zrobić pro publico bono. ;D

ProBono

  • Gość
Odp: Magazyn wędkarski Spławik i Grunt
« Odpowiedź #22 dnia: 15.11.2016, 20:00 »
Super! Idzie za całokształt :thumbup:
;) :beer:

Odemnie też :bravo:
Moja sugestia jest taka niech kolega ProBono jeżeli ma siły czas i chęci zrobi szablon z którego można będzie korzystać.
Ułatwi to znacznie wstawianie wszystkiego bo podmieni się zdjęcia, text i będzie gotowe. Ustawi się mniej więcej przejście lub tło jako znak wodny (nie pamiętam jak to się nazywa) i z następnym będzie łatwiej :D

Wtedy zostanie tylko pisanie artykułów i lekka zmiana-dopasowanie do niego wyglądu strony.

Oczywiście jeżeli ProBono się zgodzi to zrobić pro publico bono. ;D

Właśnie taki mam plan aby zrobić szablon jeśli chodzi o okienka i wygląd. Zmieniły by się tylko tytuły i zdjęcie główne oraz zdjęcia autorów. Właśnie o to mi chodzi aby ,,utworzyć stały wygląd" po konsultacjach społecznych :)

Kadłubek

  • Gość
Odp: Magazyn wędkarski Spławik i Grunt
« Odpowiedź #23 dnia: 15.11.2016, 21:53 »
Moim zdaniem
Pierwsza strona (okładka) bez opisu co jest w środku a spis treści bez numerków z przodu lub odwrócić numerację tj. numer strony i nazwa artykułu.
Nazwa magazynu a na dole do strony na dole link do strony

Artykuły oznaczyć spławikiem jak pod spławik, grunt jak pod grunt lub nie oznaczać wcale bo to spis treści - dodatkowy smaczek ale więcej zabawy z różnymi małymi obrazkami. Wg mnie najlepiej będzie bez grafiki.

Napis: strona 1, strona 2 etc. dać wyśrodkowany na pasku a do loga (na środku) dodać " .pl"

Stworzyć jakieś tło na strony (na wszystkie) bo narazie widzę paski lub dać delikatne przejście z tego koloru co jest na biały - będzie uniwersalnie.

Do magazynu: umieścić zwycięzcę konkursu na najlepsze zdjęcie lub wg nas najlepsze zdjęcia z forum

ProBono

  • Gość
Odp: Magazyn wędkarski Spławik i Grunt
« Odpowiedź #24 dnia: 26.08.2018, 09:24 »
Odwiedzam jak bardzo potrzeby dla nas temat, jak bardzo ciekawy dla nas temat. Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś wieści o nowych numerach? Czy coś spowodowało zatrzymanie dalszych numerów i rozwoju tego mgazynu? Czy są jakieś trudności, przeszkody? Pozdrawiam