Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Sprzęt / Odp: Tyczka na karpia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pknr1 dnia Dzisiaj o 20:08 »
Dzięki wielkie za podpowiedzi przyznam że dużo tego jak dla osoby co nigdy nie miała z tym do czynienia :) łowisko jest fajne a połowy będą do max 1.5 m . Przyznam szczerze że wędkuje na feeder ale jak koleś rozłożył się około 50 m naprzeciwko mnie i widziałem jakie choruje ryby na tyczkę to po prostu się zakochałem :) i postanowiłem spróbować hehehe jeszcze raz dzięki . A tyczka myślę że max 10 m na początek mi wystarczy więc 🙂
Preston Edge Monster Margin, Sensas T-Rex Carp 54/74. I któryś z tych wybiorę na początek :)

Co do Edge Monsterów to topy przychodzą chyba z obsadzonymi tulejkami i bocznym slotem. Do Sensasów będziesz musiał dobierać tulejki ale za to masz top do kubka. :thumbup:
12
Zanęty / Odp: Jakie kulki na początek karpiowania?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michał N. dnia Dzisiaj o 19:46 »
Kulka która jest zrobiona na jajach się nie rozpuści sama z siebie chociażby z tego powodu że jest w niej ścięte białko. Testy w pojemnikach z wodą nie mają żadnego sensu bo nie odzwierciedlają tego co jest pod wodą czyli chociażby cisnienia jakie panuje. Kulki rozpuszczalne to zupełnie inna technologia produkcji.

Ok.
Używam do nęcenia,dają radę. Używam do łowienia,też dają radę.
13
Filmy w sieci / Odp: Ciekawe filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 19:35 »
Mistrzowskie opowieści feederowej treści:

14
Sprzęt / Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pr00 dnia Dzisiaj o 19:31 »
https://fish.shimano.com/ja-JP/product/reel/hanyouspinning/a075f000041pcq1qac.html

Nowy Shimano Exsence BB, fajna alternatywa do feedera czegolnie 4000MHG, bebechy te co Stradic, płytka szpula, Shimanowski quick drag ( Rapid Fire Drag) nawój 95cm, kołowrotek przeznaczony do łowienia labraksow więc będzie miał dużo mocy. Zamówiłem jeden z Japonii bo mi się bardzo design podobał, mają wysłać 3go czerwca.
15
Zanęty / Odp: Jakie kulki na początek karpiowania?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kozi dnia Dzisiaj o 19:23 »
Kulka która jest zrobiona na jajach się nie rozpuści sama z siebie chociażby z tego powodu że jest w niej ścięte białko. Testy w pojemnikach z wodą nie mają żadnego sensu bo nie odzwierciedlają tego co jest pod wodą czyli chociażby cisnienia jakie panuje. Kulki rozpuszczalne to zupełnie inna technologia produkcji.
16
Zanęty / Odp: Jakie kulki na początek karpiowania?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michał N. dnia Dzisiaj o 19:12 »
Skąd ta pewność? U mnie kulki utwardzone albuminą i wpc80 nie wytrzymają na włosie często nawet nocki. W tych z Decathlona nie ma żadnego utwardzacza.

Może rozróżnijmy pojęcia rozpuszczania,i obgryzywania. Kulki Wellmix nie rozpuszczają się po paru godzinach. Testowałem kilkukrotnie w pojemnikach z wodą.
Po dobie konsystencja była mało co miększa ,niż normalnie.
17
Zanęty / Odp: Jakie kulki na początek karpiowania?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mleczny96 dnia Dzisiaj o 18:58 »
Moim zdaniem tak, chyba żebyś znalazł jakąś firmę która robi to z pasji a nie dla pieniędzy a raczej takich nie ma 😅

Najlepiej kupić sprawdzić jak długo pracuje jak długo pachnie, też nie zawsze kulki beton które są twarde po 2 dobach to dobre rozwiązanie, na szybką zasiadke np 1 nockę wolałbym kulkę która szybciej pracuje
18
Zanęty / Odp: Jakie kulki na początek karpiowania?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wojtek8583 dnia Dzisiaj o 18:51 »
Czyli w sumie jeden czort jakiej firmy wezmę kulki w tej półce cenowej bo będą miały zbliżony skład?
19
Hyde Park / Odp: Odkrywamy tajemnice metyloaminy: zastosowania, właściwości i ciekawostki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 18:36 »
Nie ogarniam, czemu ten spam ma służyć.
Do naszych zastosowań to niepotrzebne.

Po co te bzdury ktoś tu wrzucił?
20
Giełda / Odp: Akcesoria i Elementy Zestawów Karpiowych
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tench dnia Dzisiaj o 18:31 »
 
 Fotka.

 

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10