Autor Wątek: Testy, próby, doświadczenia - analiza i wnioski  (Przeczytany 12318 razy)

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Testy, próby, doświadczenia - analiza i wnioski
« Odpowiedź #45 dnia: 22.02.2015, 10:07 »
Cytuj
Gratulacje za taką produkcję, czekam na wyniki pierwszych testów. :thumbup: Co do prób w wodzie, to sparawdź koniecznie jak się zachowują w temperaturze w granicach 15-20 stopni. Powinny o wiele szybciej się rozpuszczać.
Dziękuję :-[
Temperatura jest owszem wrogiem, ale najbardziej tylko tych bez dodatków sypkich.
Co do spadania z haka to tak samo jak powyżej, ale kombinuję z dodatkiem bawełniano-wiskozowego wsadu.
Robert

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Testy, próby, doświadczenia - analiza i wnioski
« Odpowiedź #46 dnia: 22.02.2015, 10:15 »
Trzymam kciuki, sam przetestuje jesli pozwolisz ;)
Firmom wędkarskim bym nie pozwolił, ale kolegom z Forum na pewno pozwolę, przecież inaczej bym tego nie pokazywał :)
Robert

Offline ViS

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 450
  • Reputacja: 27
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kamil
    • Galeria
  • Lokalizacja: Sint-Truiden (Belgia)
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Testy, próby, doświadczenia - analiza i wnioski
« Odpowiedź #47 dnia: 22.02.2015, 21:24 »
Trzymam kciuki, sam przetestuje jesli pozwolisz ;)
Firmom wędkarskim bym nie pozwolił, ale kolegom z Forum na pewno pozwolę, przecież inaczej bym tego nie pokazywał :)
A mógł byś zdradzić jak mniej więcej to przygotowałeś? Użyłeś samej galaretki czy coś? Bardzo mnie to zaciekawiło.
Jak byś mógł napisać coś o etapie produkcji był bym bardzo wdzięczny :) jak uzyskałeś taki kształt... :D może być i na priv jeżeli nie chcesz aby wpadło w nie powołane ręce :)  Z mojej strony mogę obiecać ze nie zdradzę przepisu bez twojej wiedzy i zgody :) No chyba ze zajmiesz się sprzedażą jako swoich unikalnych przynęt i nie chcesz zdradzać szczegółów to ja to rozumie ;) a i chętnie kupie ten pelecik jak by cos  :)  zazdroszczę niektórym ze maja taka głowę do kombinowania i tworzenia nowych rzeczy od przynęt po sprzęt i jakieś akcesoria :) super to sie prezentuje :thumbup: :bravo:
!Przepraszam za brak Polskich znakow!
:)
https://www.facebook.com/polishvikingscarp