INNE > Hyde Park

Gotujemy!

(1/158) > >>

MarcinD:
2,5 kg Sushi w cenie jednej rolki z baru :-D Polecam robić swoje, 40 min roboty poza gotowaniem ryżu, i jedzenie na parę dni gotowe. Sushi z wasabi (tylko S&B, broń Boże z Lidla bo gorzkie), serkiem philadelphia (z Lidla za 3 zł), sezamem, ogórkiem (koniecznie bez miąższu i ze skórką), łososiem wędzonym na zimno (brzuszki wędzone na zimno są zwykle za 50-60 zł, na 7 rolek poszło 330 g).

Mosteque:
Pięknie! Uwielbiam sushi, ale cena zabija. Muszę się zabrać kiedyś za robienie. :bravo:

Dzisiaj upiekłem sobie golonkę. Najpierw gotowana, potem podpieczona. Wyszła idealna. Mięso rozpływające się w ustach, chrupka skórka. Ach...

booohal:
Ja robię detoks po weekendzie, tj. pokrzywa + czystek :-[

MarcinD:
Do tej pory zrobiłem 60 rolek, zwykle robię 6 sztuk z 0,5 kg ryżu i reszty dodatków, koszt to 35 zł, dziś 7 rolek i wyszło 40 zł. To jedzenie na wypasie dla 2 osób na 2-3 dni, moim zdaniem wychodzi cenowo bardzo przyzwoicie :-D To bary zrobiły z tego sztukę, i sprzedają to za kosmiczne ceny.

Semit:

--- Cytat: Mosteque w 14.05.2018, 20:53 ---Pięknie! Uwielbiam sushi, ale cena zabija. Muszę się zabrać kiedyś za robienie. :bravo:

Dzisiaj upiekłem sobie golonkę. Najpierw gotowana, potem podpieczona. Wyszła idealna. Mięso rozpływające się w ustach, chrupka skórka. Ach...

--- Koniec cytatu ---
Najlepiej na noc człowiekowi smaka narobić, pewnie i browarek zimniutki do golonki był..... >:( ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej