MEDIA i MULTIMEDIA > Nasze zdjęcia

Bartek.B - zdjęcia mniej wędkarskie

<< < (2/8) > >>

Mosteque:
Niestety...
W mojej okolicy co chwila jakaś tablica "Amerykański gnilec pszczół", czy jakoś tak. Chodzi o chorobę/grzyba zabijającą czerwie. To tak w bonusie, poza syfem zrzucanym na pola, który wybija pszczoły całymi rojami :(

katmay:
To akurat jest trzmiel, ale przyznam, że wrzosowisko widziałem ostatnio chyba będąc w liceum. Świetne foty.
O! Na drugiej jest pszczoła. Tych jest mniej. W tym roku widziałem nawet paręnaście. Gdyby nie słoneczniki, które zasadziłem, pewnie bym nie widział żadnej.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Semit:

--- Cytat: katmay w 06.09.2019, 09:27 ---To akurat jest trzmiel, ale przyznam, że wrzosowosko widziałem ostatnio chyba będąc w liceum. Świetne foty.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

--- Koniec cytatu ---
Jest i pszczoła kolego. ;) Fajne foty. :thumbup:

Sebula:
Świetne :beer: Też mnie korci, aby wyposażyć się w sprzęt i zacząć robić fotki. Na zasiadkach mam dużo czasu, więc warto spacerować i pykać fajne fotki.

Bartek.B:
Dziękuję bardzo. Mam to szczęście,  że trochę dzikiej przyrody się u mnie ostało i ma się dobrze. Wrzosowiska koło Bornego Sulinowa robią wrażenie.Jest to rezerwat przyrody. Kilka hektarów pięknych wrzosowisk jak okiem sięgnąć. W środku kilkadziesiąt uli do których bałem się podejść. Trochę tych pszczół latało. Nie zmienia to faktu, że coraz ciężej znaleźć łąkę z różnymi owadami czy roślinami. Wszystko to co graniczy z polami, staje się pustynią.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej