SPRZĘT i AKCESORIA > Giełda

Wymieńmy się przynętami!

(1/50) > >>

Mosteque:
Zachęcony pomysłem naszego nowego kolegi Morgoth13 proponuję, co następuje:

Każdy z nas ma multum (u mnie raczej malutkie multum) przynęt. Jak robimy zakupy, to kupujemy kilka opakowań różnych kulek i często jest tak, że te, na które mamy mało brań, będą nam kwitły na szafce, aż uschną albo same uciekną...

Idea jest taka, że będziemy sobie przesyłać umowną ilość przynęt, np. po 10 kulek danego rodzaju. I tak w jednym liście za jakieś 5 zł możemy otrzymać od kogoś z 5 różnych przynęt, co normalnie, żeby przetestować, musielibyśmy ze 100 zł zapłacić.

Ja mam na wymianę:
Od Sonu: 8-10 mm Tutti i Ananas (tego jeszcze najwyżej dla dwóch osób) oraz miękki pellet ochotkowy 4 mm.
Od Lorpio: popki Tutti 10 mm
Moje: kulki ~6-8 mm i ~14 mm na mące grochowej. Na jesieni i na wiosnę wyjąłem na nie kilka ładnych płoci, lina i karpiki (na te małe, bo na duże miałem tylko jedno branie z ucieczką wędki, ale się nie zacięło). Tylko je trzeba cienkim szydełkiem albo wiertełkiem traktować, bo lubią pękać.

Zachęcam Szanowne Koleżeństwo do wstawiania swoich propozycji!

Marcin:
Pomysł myślę, że bardzo dobrzy, problem może tylko być z tym jak to przechowywać jak się zbierze tego więcej :)

Ja od siebie mogę zaproponować do wymiany:

Kulki
Drennan 8-10mm Tutti Frutti, Ananas, Scopex, Crab&Krill
SB 8-10mm Krill
Lorpio 10mm Truskawka, Biały Halibut (tonące), Tutti Frutti, Wanilia (pop-up)

Dumbelki
Drennan 6mm Tutti Frutti

Pellety
SB 12mm Pikantna Kiełbasa, Krill

Kozi:
Ja bym chętnie odkupił po parę peletów oraz kulek w różnych smakach

Mosteque:
Jestem po pierwszej wymianie i polecam ten system. Za 10 zł (cena listu pol prio ode mnie do kolegi) mam kilka nowych przynęt do przetestowania :)
Dogadujmy się na priv, a tutaj wstawiajmy tylko, co kupiliśmy i mamy na wymianę.

Ja na razie odpadam, bo już mam mało, ale zgłoszę się po kolejnych zakupach.

Ziemek89:
Może znajdzie się ktoś chętny na wymianę. Podsiadam:

Drennan Bandit Dumbells 8/10mm - Tutti Frutti
Drennan Bandit Dumbells 8/10mm - Pineapple Punch
Sonubaits Pellet O - Spicy Sausage / 8mm
Lorpio kulki Pop-up Magic Mini Boilies Tutti Frutti 12 mm
Lorpio kulki tonące Magic Mini Boilies Strawberry 12 mm
Lorpio kulki Pop-up Magic Mini Boiles two color Bubblegum 10 mm (killer na mojej komercji :fish:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej