PRZYNĘTY i ZANĘTY > Zanęty

Nęcenie łyżką zanętową

(1/5) > >>

ledi12:
Siema :)

Nie mam jeszcze spomba, ale mam łopatkę (podobną do tych, którymi karpiarze necą kulkami). Z góry przepraszam za swoją niewiedzą, gdyż nawet nie wiem jak to nazwać. Przechodząc do meritum - >Czy taki sprzęt pozwoli zanęcić kukurydzą i kulkami na dystansie 30m ? Czy nie warto nawet próbować i wszystko rozsypie ?

P.S znalazłem nazwę i zeedytowałem :D

Awek:
Raczej będzie ciężko 30 m, ja stosuję łopatkę karpiową którą wkręcam do sztycy od podbieraka - 2,6m, długie ramię robi robotę i wtedy macham ile sił, leci nawet spoko ale raczej nie na 30m, (nęce kukurydzą)  ok. 15 m max, albo mam złą miarę w oczach :D

Awek:
Kulki na pewno polecą dalej niż kuku.

zwykly_michal:
Mam łyżkę zanętową i kule wielkości mandarynki lecą na około 20-25m, luźne nasiona na 10-15 m ale mają rozrzut. Pewnie można zanęcić łopatką na 30 m ale podstawa to sklejenie ziaren. Spróbuj i sprawdź czy warto inwestować w spomba.

ledi12:

--- Cytat: zwykly_michal w 19.04.2021, 11:29 ---Mam łyżkę zanętową i kule wielkości mandarynki lecą na około 20-25m, luźne nasiona na 10-15 m ale mają rozrzut. Pewnie można zanęcić łopatką na 30 m ale podstawa to sklejenie ziaren. Spróbuj i sprawdź czy warto inwestować w spomba.

--- Koniec cytatu ---

Spomb już do mnie jedzie. Niemniej dzisiaj się wybieram na większe amury.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej