SPRZĘT i AKCESORIA > Ogłoszenia nieaktualne

(L) Kołowrotki

(1/14) > >>

Morgoth13:
Dzień dobry,

tym razem licytacja kołowrotków. Proszę pisać wyłącznie w tym wątku (praktycznie nie czytam maili z braku czasu). Licytacja do 25 maja, do północy, może jednak zostać skrócona. Kołowrotki w bardzo dobrym stanie )wg informacji kolegi z tego forum, który w ramach koleżeńskiej pomocy sprawdził ich stan).

Oto lista kołowrotków:
1) DAIWA PROCASTER EVO 2506 A

Kołowrotek zakupiony na tym forum kilka lat temu, podpięty był tylko kilka razy do matchówki. Na szpulach (głównej i zapasowej) nawinięte są jakieś żyłki ale nie pamiętam co dokładnie. Cena startowa to 100 zł.

2) SPRO PASSION 740 M + dodatkowa szpula (zakupiona kiedyś i nigdy nie użyta). Karton zastępczy. Używany sporadycznie. Cena startowa to 60 zł.

3) SPRO PASSION 740 M. Karton zastępczy. Używany sporadycznie. Cena startowa to 50 zł.

4) SHIMANO BAITRUNNER X-AERO 4000FA. Obie szpule, reduktory pojemności. Zakupiony w Angling Direct przed Zlotem na Sielskie Wodzie. Używany tylko na Zlocie na Sielskiej Wodzie oraz Batorówce (zloto-urlop w towarzystwie Radzia z Mariem oraz Mateusza i Bartka K.). Cena startowa 300 zł.

5) OKUMA BARBARIAN BN-30. Używany wyłącznie na powyższym zloto-urlopie na Batorówce. Cena startowa to 50 zł.

6) DAIWA EMBLEM SPOD + dokupiona zapasowa szpula (kupiona za 35 funtów) z nawiniętą plecionką . Kołowrotek zakupiony w Anglind Direct przed  powyższym zloto-urlopem. Zabrany na Batorówkę gdzie okazało się, iż nie zabrałem ze sobą spombów :D Przykręcony tylko raz do spoda SPRO (sprzedany niedawno w licytacji dzięki uprzejmości Mosteque'a), ogólnie nigdy nie został wykorzystany. Cena startowa 300 zł.

Nawinięta plecionka to dokładnie ta: https://www.anglingdirect.co.uk/tf-gear-banana-marker-float-braid?queryID=0d89b09e14ee5baafa0efc180828a810&objectID=31301&indexName=live_ad_uk_products

7) DAIWA CAST'IZM BR 25A. Kołowrotek zakupiony był w Angling Direct i podpięty był do brzanówki trzyskładowej Koruma. Cena startowa 300 zł.

8) DAIWA EMCAST BR 3500A. Kołowrotek zakupiony był w Angling Direct i podpięty był do brzanówki trzyskładowej Koruma. Cena startowa 200 zł.
UWAGA: tylko jedna szpula, gdyż druga jest gdzieś w domu ale się dobrze schowała (m-c temu ją widziałem :) )
UWAGA: tylko pojedyncza korbka, podwójną kiedyś podarowałem Koledze.

9) DAIWA EMCAST BR 4000A. Kołowrotek zakupiony był w Angling Direct i podpięty był do brzanówki trzyskładowej Koruma. Cena startowa 200 zł.
UWAGA: tutaj są obie szpule
UWAGA: tylko pojedyncza korbka, podwójną kiedyś podarowałem Koledze.

UWAGA - w pozycjach 8 i 9 można zamieniać szpule (sam tak z nich korzystałem). Do końca licytacji postaram się odnaleźć brakującą szpulę od modelu 3500A.

Zdjęcia i opisy postaram się uzupełnić w dniu jutrzejszym.



Kowerdak:
No to ja zacznę, daje 100 na pozycję nr 1 ;D

Kamyk 9:
Daiwa castizm 25 czyli pozycja nr 7 jak stan bardzo dobry to proponuję te 300 zł .

gustlik89:
Pozycja 2 i 3 w jakim stanie oba Spro? Jak stan bardzo dobry to daje 120zl za oba

darty:
Pozycja 7.   350zl..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej