INNE > Hyde Park

Elektronarzędzia do domu - jakie wybrać?

(1/10) > >>

sherod:
Witajcie,

Jestem na etapie szukania jakiś elektronarzedzi akumulatorowych do domu. Wkrętarko-wiertarka, szlifierka kątowa itp.
Użycie bardziej hobbystyczne oraz do prac wykończeniowych podczas budowy domu.

Czy ktoś używa elektronarzędzi firmy Parkside, Einhell, Ryobi, Dedra itp i może się o nich wypowiedzieć?

Mosteque:
Był już o tym kiedyś temat.
Polecam Parkside'a. Jakość w stosunku do ceny nie ma sobie równych. Wiadomo, że nie są to narzędzia profesjonalne, ale do normalnych prac domowych niczego więcej nie potrzeba.

sherod:

--- Cytat: Mosteque w 04.11.2021, 09:08 ---Był już o tym kiedyś temat.

--- Koniec cytatu ---

Temat był poruszony podczas wyboru wkrętarki do mieszania zanęty, padało wtedy duzo odpowiedzi na sprzęt markowy.

Mnie jednak bardziej interesują opinie o różnorakich sprzętach - nie tylko wkrętarkach i bardziej w celu hobbystycznym/domowym.
No i był to 2019 rok, może coś się zmieniło od tego czasu.
Mocno nastawiam się na sprzęt polskiej firmy Dedra, zwłaszcza, że Dedra robi też sprzęt ogrodniczy, który jest zasilany tym samym systemem co elektronarzedzia.

Mario8:
Dedra zamawia wszystkie elektronarzędzia w czajnach , plusem Dedry jest to ,że zamawiają rzeczy ze średniej  półki .
Mam ich elektronarzędzia i są dobre .
Mam Eichnela i też mi pasi , choć to też chinol .

Dużo dobrego słyszałem o Ryobi .

Swar89:

--- Cytat: Mosteque w 04.11.2021, 09:08 ---Był już o tym kiedyś temat.
Polecam Parkside'a. Jakość w stosunku do ceny nie ma sobie równych. Wiadomo, że nie są to narzędzia profesjonalne, ale do normalnych prac domowych niczego więcej nie potrzeba.

--- Koniec cytatu ---

Również polecę parkside, do hobbystycznego majsterkowania nic więcej nie potrzeba, jeśli narzędzia do ciężkiej roboty to bardzo dobry jest dewalt

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej