SPRZĘT i AKCESORIA > Sprzęt

Kołowrotek Browning Black Viper SLC

(1/3) > >>

dkonrad23:
Dzień dobry.
Chce zakupić kołowrotek do feedera 4.2m 150g.
Wybór padł na Browning Black Viper SLC 660.
Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym młynkiem? Szukałem informacji na temat tego konkretnego modelu jednak prawie nic nie znalazłem. ;D

Modus:
Warto brać pod uwagę, że marka Browning właśnie znika z rynku (pomijam sklepowe niedobitki), co może mieć negatywny wpływ na ewentualne kwestie serwisowe i dostępność elementów zapasowych.

dkonrad23:
A jest coś wartego polecenia do takiego mocniejszego feedera?
Zależy mi na dalszych rzutach.
Łowiska głowie z dużą populaca karpia 10+, amura i jesiotra.
Cena max 500 zł

Martinez:
Mam Flagman Armadale Big-Pit. Kawał maszynki, stosunkowo wysoka szpula. Minus - brak możliwości zamontowania łożysk w korbce. Kolejna wada - brak dodatkowej (zapasowej) szpuli. Całkiem przyjemnie się tym rzuca, hamulec "typowy" dla Flagmana, pojedynczy, metalowy, duży klips. Na uwagę zasługuje system "wormshaft", który bardzo ładnie układa żyłkę, przez co łatwiej schodzi ze szpuli w czasie rzutu.
Czy bym go polecił? W budżecie do 500 zł - myślę, że tak. Chociaż na typowo ciężkie łowienie to mam przeznaczone Shimano Ultegra XSD 5500. Ale to już wysoko ponad Twój budżet.

Michał N.:

--- Cytat: dkonrad23 w 23.03.2024, 22:00 ---A jest coś wartego polecenia do takiego mocniejszego feedera?
Zależy mi na dalszych rzutach.
Łowiska głowie z dużą populaca karpia 10+, amura i jesiotra.
Cena max 500 zł

--- Koniec cytatu ---

Popatrz by Dome lc 5500.
Mocny,duży,dobry hamulec.
Jakby co,mam na sprzedaż,ale tak czy tak,bardzo polecam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej