SPRZĘT i AKCESORIA > Sprzęt

MAP Parabolix 11FT SUV czy Drennan Acolyte Commercial Feeder 11FT ???

(1/3) > >>

Michu83:
Witam. Stoję przed dylematem które kijaszki wybrać. Łowię na komercji, karpiki ok 5-10kg ale zdarzają się przyłowy +15kg. Na chwilę obecną mam N Zona Z power 11ft  i szukam czegoś trochę delikatniejszego. Pytanie do użytkowników czy owe wędki w miarę dają radę kontrolować hole ryb ok 10kg. Czy raczej ryba panuje nad nami i trzeba czekać aż się zmęczy a przy okazji splącze zestawy wszystkim sąsiadom >:(

pr00:
Nie miałem Aco więc o niej się nie wypowiem. Map Suv to chyba najlepsza wędka jaką kiedykolwiek miałem, jest odpowiednio elastyczna żeby pracować przy rybach 2kg ale z 12 też sobie bez problemu poradziła. Siła tej wędki tkwi w dolniku, tutaj jest dużo zapasu mocy. Przelotka startowa ma około 16mm więc można solidnie rzucać, 70 metrów powtarzalnie da się łowić.

Michu83:
Ja z kolei widziałem Aco w sklepie. Blank w tej wędce nie ma chyba nawet 10mm, i mam obawy czy nie będzie brakowało MOCY tej wędce przy większej rybie.

alex1897:
Wydaje mi się że pod twoje wymagania idealnie może pasować sensas Black Arrow slim competition. Małe ryby nie spadają a nad przyłowem 10+ jest pełna kontrola, wędka pracuje na całości i szybkość jej gaśnięcia robi wrażenie jak masz gdzieś możliwość sprawdzić na żywo to polecam przed zakupem chociaż sprawdzić ten kijek

Modus:
Wkrótce na rynku pojawi się nowa generacja serii Parabolix Black Edition (z dodatkiem "Pro"), którą mają odróżniać bardziej responsywne blanki z grafitu nowszej generacji. Jeżeli wchodzić teraz w starą serię, to w ramach solidnej promocji :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej