MEDIA i MULTIMEDIA > Nasze zdjęcia

Zdjęcie miesiąca II - wrzesień i październik - 2021 dogrywka

(1/2) > >>

s7:
Witam
Po sprawdzeniu głosowania i odjęciu punktu za głosowanie niezgodne z regulaminem, mamy dogrywkę o drugie i trzecie miejsce.
Głosujemy tylko na jedno ze zdjęć. Termin, do którego można głosować to 10.11.2021 godzina 18:39
Zasady głosowania pozostają takie same jak w konkursie zasadniczym.

Zdjęcie nr 4


Zdjęcie nr 11

cthulhu:
Poszło. Konsekwentnie na to samo zdjęcie co w pierwszej turze, chociaż wtedy też między tymi dwoma się zastanawiałem.

fishunter1990:
Dziękuję serdecznie za oddane głosy i składam gratulacje dla zwycięzcy, bo ta fotka na szczycie podium była raczej formalnością :bravo:. A teraz być może głupie pytanie - czy my z Michałem mamy również uczestniczyć w dogrywce, bo oddanie głosu lub nie, może mieć znaczenie, choć ja już i tak czuję satysfakcję bycia na podium :)?

Mosteque:
Fish, na siebie głosować nie wolno, więc głosowalibyśmy Ty na mnie, ja na Ciebie, więc w ogólnym rozrachunku nic to nie zmieni ;)

A pierwsze miejsce miażdży. I też na nie głosowałem, o ile dobrze pamiętam.

fishunter1990:

--- Cytat: Mosteque w 08.11.2021, 19:19 ---Fish, na siebie głosować nie wolno, więc głosowalibyśmy Ty na mnie, ja na Ciebie, więc w ogólnym rozrachunku nic to nie zmieni ;)

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie o to mi chodziło, tyle, że jak któryś z nas zagłosuje a drugi nie, to wtedy ten drugi ma przewagę :-X. Czyli czekamy na głosy forumowiczów... :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej