SPRZĘT i AKCESORIA > Zakupy

Pomoc w zakupie wędki z UK

(1/8) > >>

pr00:
Cześć. Potrzebuję pomocy w zakupie wędki z UK, niestety sklep nie wysyła do Polski. Dzwoniłem do nich ale niestety nie da w stanie pomóc mi z wysyłką do Unii. Mieszka może ktoś z Was w UK i byłby w stanie zakupić mi ten sprzęt a następnie przesłać do Polski ? Chodzi dokładnie o ten sprzęt.

https://www.tackleuk.co.uk/Shop/RodsFeederRods/Daiwa-Nzon-Distance-Special-Feeder-Rods.htm

majestic:
Się spytam bo mała wiedza u mnie. Ten model w Polsce nie jest dostępny?.

pr00:

--- Cytat: majestic w 10.08.2023, 10:57 ---Się spytam bo mała wiedza u mnie. Ten model w Polsce nie jest dostępny?.

--- Koniec cytatu ---

Nie jest, drapieżniki nawet nie wiedzą kiedy będzie.

motov8:
Nic dziwnego, same deklaracje celne i papiery to kupa roboty no i opłaty wysokie. Teraz podobno się uprościło, ale przez pierwsze 2 lata pisałem nawet na forum to wysyłka była niemożliwa, chyba, że lubisz 2x płacić podatek.

zwykly_michal:
Deklaracje celne to chwila ale zwyczajnie nie opłaci się im w to bawić.

Chciałbym zauważyć, że zakup z wysyłką do UK i później dalej wyjdzie koszmarnie drogo. VAT w UK, wysyłka do Polski i pewnie znowu VAT według polskiej stawki. Jeżeli doliczają wysyłkę do podstawy opodatkowania to będzie jeszcze drożej.

Koszt wysyłki można sprawdzić tutaj www.parcel2go.co.uk Nie wszystkie firmy kurierskie będą chciały przyjąć wędkę plus rozmiar opakowania. Jeżeli powyżej 1.5m to pewnie żadna. Kiedyś były firmy kurierskie typu "Mietek i spółka" i wozili wszystko. Sam wysyłałem spoilery wielkości zderzaka samochodowego :)

Mogę się podjąć zadania. Szczegóły ustalimy na priv.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej