Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprzęt / Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mariucha dnia Dzisiaj o 21:12 »
O chyba to jest ta żyłka. Dziękuję za pomoc.
2
Hyde Park / Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robson dnia Dzisiaj o 21:04 »
3
Filmy w sieci / Odp: Ciekawe filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fishunter1990 dnia Dzisiaj o 20:47 »
4
Sprzęt / Odp: Mikado katsudo slim method feeder - wasze opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez magister82 dnia Dzisiaj o 20:47 »
Zastanawiam sie nad 3.5 w 3 składzie. jednak ostatnio zaczolem donecac wiekszym koszyczkiem. Mam flagmana Squadropro car do 90q i szklanka bez dociążenia lata bez problemu.
5
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Powrót nad Odrę i nowa taktyka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fishunter1990 dnia Dzisiaj o 20:45 »
Majówka nad Odrą (w miarę możliwości) jest u mnie jakby zapisana w tradycji, więc i w tym sezonie nie omieszkałem znaleźć się 1 maja nad brzegiem rzeki. Pogoda w tym dniu postanowiła sprawić sobie figla, gdyż oprócz lampy z nieba od pewnego czasu zaczęło wiać jak na Bałtyku. Parasola nie szło utrzymać, mimo iż palącego żaru nie odczuwało się tak bardzo, to ostatecznie zakończyło się spaleniem japy i ramion, co odczuwam do dziś ;). Po zanęceniu bopperem mixem ziaren i pelletu, posłałem kosze 140-160g w okolice rozmytej główki. (Nie)stety brzanówki pokazały przez 9 godzin tylko 4 brania - leszcza i trzech kleni 45-48cm. Brania atomowe, a hole przyjemne, ale efekty słabe jak na ogólny czas zasiadki. Nie wiem czy to przez tarło, czy inne czynniki, ale ponoć ogólnie w tym dniu (a może i dłużej) ludzie narzekali na brania. Kumpel zszedł na zero, natomiast drugi złowił kilka leszczy, z czego tylko jeden był godny uznania. Tym razem na moich zestawach zrobiły furorę waftersy w kolorach fluo, robactwo i kukurydza dużo słabiej. Z ciekawostek - mieliśmy kontrolę PSR, panowie bardzo mili, żadnych zgrzytów itp. Nadmienię, iż ostatnio byłem kontrolowany nad Odrą w 2008r., więc uznaję to za dobry symptom :thumbup:. Generalnie jestem zadowolony z odrzańskiej inauguracji, choć biorąc pod uwagę stosunek brań do spędzonego nad wodą czasu, pozostaje mały niedosyt. W głowie już kolejne wyjazdy nad dużą rzekę ;).









6
Sprzęt / Wędka do ciężkiego slidera do 1200 zł
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pknr1 dnia Dzisiaj o 20:37 »
Szukam dla znajomego kija pod zawody który ogarnąłby łowienie ciężkimi sliderami. Sam się na tym nie znam bo matchówkami łowie tylko lekkimi wagglerami do 3g i lżejszymi sliderami gdy wymaga tego sytuacja dlatego chciałbym zapytać kogoś kto siedzi w tym głębiej.

Kwota do wydania to max 1200zł. Ale wiadomo że fajnie by było gdyby znalazło się coś nieco taniej ;). Kolega kupuje kij nieco "z przymusu".
Z góry dzięki za pomoc.

Edit: dodam tylko że musi być długość 4.5m.
7
Giełda / Odp: (S) zestaw woblerków na klenie i jazie, uniwersalny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez yakuza dnia Dzisiaj o 20:05 »
PGR sprzedany osobno.
Aktualna cena zestawu to 70zł

Sent from my ASUS_I006D using Tapatalk

8
Sprzęt / Odp: Kołowrotek VDE-Robinson Match FD 406
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Norbas dnia Dzisiaj o 20:03 »
Odgrzeję temat.
Idzie do mnie VDE-Robinson Team Nano Core MX3 Match 3,90 m 6-18g którego chcę używać ogólnie "spławikowo" z szczególnym nastawieniem na łowienie method wagler o którym sporo opowiada Luk na YT.
Spławiki drenana ( "ołówki przezroczyste z dociążeniem w wersji 1,5g oraz 2g) również w drodze.
Doradzono mi by wybrać do tego wędziska kołowrotek Robinson VDE-R Match FD - chyba że doradzicie coś lepszego w kwocie do 210zł?
Luk zaleca wielkość kołowrotka 3000 do tej metody połowu i wędziska 390cm jednak wędka wędce nie równa.
Czy ktoś może posiada to wędzisko i doradziłby czy akurat do niego lepiej wybrać wersję 306 czy 406?
Pozdrawiam
9
Grunt / Odp: Jak łowić na rzece - wasze metody, porady, doświadczenia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez flowgrid dnia Dzisiaj o 19:29 »
marcopolo: dzięki :beer:
10
Giełda / (S) kołowrotek spro sp1 4000 2 sztuki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bartekmat dnia Dzisiaj o 19:25 »
Sprzedam dwa kołowrotki spro Sp1 w rozmiarze 4000, używane sporadycznie, stan bdb. Kołowrotki kupione końcem 2022 roku w plecione. Na szpulach nowa zylka matrix submarge 0.23, korby wkręcane w napęd. Szpula średnicy 54 mm, wysokość 20 mm. Cena za 2 szt 550 zł + koszt wysyłki. Zdjęcia mogę podesłać mailem lub innym komunikatorem
Strony: [1] 2 3 ... 10