Autor Wątek: Kołowrotek do 200 zł do Jaxon Genesis Pro Method Feeder 3,30 m 60 g  (Przeczytany 2816 razy)

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Podjechałem do lokalnego Decathlonu gdzie mieli mieć Ninja 4000 LT jednak okazało się że jej nie ma, była jednak starsza wersja - Ninja 4000A. Wiem, że jest to kołowrotek rozmiarowo większy i cięższy niż wersja 4000 LT, udało mi się ją jednak wyrwać za 135 zł i mogę go w każdej chwili oddać więc wziąłem żeby przymierzyć do kija. Teraz pytanie - zostawiać w tej cenie czy jednak oddać i za 200 zł kupić wersję 4000 LT
Zostawić.
Będzie Pan zadowolony. :)
Adam

Offline jack.s

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hajnówka

Sam nie wiem, czy ten wolny bieg jest mi potrzebny.
Z tym wolnym biegiem to zależy sporo od tego jakie masz nawyki na łowisku, jaką metodą akurat łowisz i na co się nastawiasz. WB dla mnie to stały punkt programu przy karpiówkach, kiedy zasiadki są długie, pali się ognisko/grilla, są znajomi i wędkowanie to czysta rekreacja.
 Przy zakupie feederów też myślałem brać z WB, bo już byłem przyzwyczajony do tej wygody, ale wziąłem bez i nie żałowałem ani razu. Do feedera po prostu wolny b. nie jest potrzebny, bo jak już łowisz tą metodą to masz wędkę pod ręką i jesteś gotowy do zacięcia.

Offline Boger

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 1
No, ok. Poczekam do poniedziałku aż przyjdzie kijek i wtedy przymierzę do niego tego Ninja 4000A i zdecyduję czy jest ok czy jednak coś mniejszego.
Jego cena wydaje mi się b. dobra i w tych pieniądzach nic lepszego nie dostanę.

Póki co dziękuję Wam wszystkim za opinie i porady.

BTW: Fajne forum :) Super, że "żyje" i można się poradzić w krótkim czasie :) Dzięki!

Offline marqius

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
A może.. https://narzedziagdansk.pl/pl/p/KOLOWROTEK-GENLOG-FEEDER-EXTREME-4000FFD-10-LOZYSK/7845



Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka