Autor Wątek: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź  (Przeczytany 1893617 razy)

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 860
  • Reputacja: 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3360 dnia: 01.11.2016, 14:05 »
Czy ktoś z Was posiada albo miał do czynienia z wędką mikado golden lion ? To sprzętowa budżetówka, ale w moim łowieniu się takie sprzęty jak najbardziej sprawdzają :P Chodzi mi o pracę kija czy jest bardzo sztywny ?

Offline grych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grunwald
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3361 dnia: 01.11.2016, 15:20 »
Siema. Reklamowaliście kiedyś brak dostawy InnPostt ? Wysyłka miała trafić ( teoretycznie ) do mojego paczkomatu w ubiegły piątek. Tymczasem wg strony "sledzenie paczki" utknęła gdzieś w paczkomatach nadawcy. Ostatni status to : Przesyłka została już wyjęta z Paczkomatu Nadawczego i jest przekazywana do oddziału InPost. Konsultanci innpost nie wiedzą co się stało z paczką- niby nadal to weryfikują-już po raz 2 im zleciłem weryfikacje, i każą pisać protoków reklamacyjny. Dodam, że paczka już opłacona na kwote ponad 100 zł. Ktoś z was miał podobny przypadek??

Od czasu do czasu coś tam sprzedaję i miałem podobną sytuację - kupujący zgłosił mi, że przesyłka nie dotarła. Na początku postanowiłem zgłosić to do in-postu i wyciągnąć od nich odszkodowanie. Niestety nie jest to takie proste i po kilkunastokrotnej wymianie meili z miłą panią dałem za wygraną, a w międzyczasie kupującemu wysłałem drugą przesyłkę z towarem, który wcześniej zakupił. Na szczęście sprzedana przeze mnie rzecz nie była specjalnie droga i nie zubożyła mnie o nie wiadomo jakie pieniądze. Moja rada - zaginięcie paczki zgłoś sprzedającemu (!) - to on powinien reklamować to w in-poście, ci z kolei mają 30 dni na rozpatrzenie sprawy. Jeśli nie możesz lub nie chcesz czekać na rozstrzygnięcie sprawy przez in-post spróbuj dogadać się z nadawcą na zwrot kasy (jeśli to był zakup), lub ponowną wysyłkę tego samego towaru :)

Offline kmc23

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Łodzi
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3362 dnia: 01.11.2016, 18:45 »
Siema. Reklamowaliście kiedyś brak dostawy InnPostt ? Wysyłka miała trafić ( teoretycznie ) do mojego paczkomatu w ubiegły piątek. Tymczasem wg strony "sledzenie paczki" utknęła gdzieś w paczkomatach nadawcy. Ostatni status to : Przesyłka została już wyjęta z Paczkomatu Nadawczego i jest przekazywana do oddziału InPost. Konsultanci innpost nie wiedzą co się stało z paczką- niby nadal to weryfikują-już po raz 2 im zleciłem weryfikacje, i każą pisać protoków reklamacyjny. Dodam, że paczka już opłacona na kwote ponad 100 zł. Ktoś z was miał podobny przypadek??

Od czasu do czasu coś tam sprzedaję i miałem podobną sytuację - kupujący zgłosił mi, że przesyłka nie dotarła. Na początku postanowiłem zgłosić to do in-postu i wyciągnąć od nich odszkodowanie. Niestety nie jest to takie proste i po kilkunastokrotnej wymianie meili z miłą panią dałem za wygraną, a w międzyczasie kupującemu wysłałem drugą przesyłkę z towarem, który wcześniej zakupił. Na szczęście sprzedana przeze mnie rzecz nie była specjalnie droga i nie zubożyła mnie o nie wiadomo jakie pieniądze. Moja rada - zaginięcie paczki zgłoś kupującemu - to on powinien reklamować to w in-poście, ci z kolei mają 30 dni na rozpatrzenie sprawy. Jeśli nie możesz lub nie chcesz czekać na rozstrzygnięcie sprawy przez in-post spróbuj dogadać się z nadawcą na zwrot kasy (jeśli to był zakup), lub ponowną wysyłkę tego samego towaru :)
Witam, zgłosiłem sprawe sprzedawcy. Mam nadzieje, że nie będzie problemów. Sprzedawca zaufany- kilkukrotnie robiłem u nich zakupy i za kazdym razem wystawiałem najwyższą notę. Tak więc jestem dobrej myśli.
 :thumbup:
Rano nie brały, potem przestały.

Offline grych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grunwald
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3363 dnia: 01.11.2016, 19:03 »
Jeśli sprzedawca jest zaufany i zależy mu na klientach powinien pomóc :D

Offline PawelL

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 230
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kozienice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3364 dnia: 01.11.2016, 19:51 »
Moja rada - zaginięcie paczki zgłoś kupującemu - to on powinien reklamować to w in-poście, ci z kolei mają 30 dni na rozpatrzenie sprawy. Jeśli nie możesz lub nie chcesz czekać na rozstrzygnięcie sprawy przez in-post spróbuj dogadać się z nadawcą na zwrot kasy (jeśli to był zakup), lub ponowną wysyłkę tego samego towaru :)

Nakrzyczałem niepotrzebnie, bo pewnie w cytacie powinno być : sprzedającemu tak teraz zakładam.
Edytowałem!
Paweł.

Offline grych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grunwald
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3365 dnia: 01.11.2016, 20:05 »
Oczywiście, że powinno być sprzedającemu. Wcześniejszy post poprawiłem. Sorrrryyy ;)

Offline PawelL

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 230
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kozienice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3366 dnia: 01.11.2016, 20:13 »
No bo jakbym nie wyłapał kontekstu Twojej wypowiedzi, to byś musiał przeczytać co zdążyłem zedytować :P
Paweł.

Offline KermitFrog

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3367 dnia: 01.11.2016, 20:22 »
Ile miesięcy może leżeć własny miks zanętowy w woreczku strunowym bez utraty właściwości?

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3368 dnia: 01.11.2016, 20:30 »
Zamrażalnik. Wieczność ;D
Krzysztof

Offline KermitFrog

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3369 dnia: 01.11.2016, 20:34 »
:D Niestety nie u mnie. Nie mam udostępnionego zamrażalnika. Chodzi o czas przechowywyania w warunkach normalnych, pokojowych.

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3370 dnia: 01.11.2016, 20:46 »
Jak szczelnie zamkniesz i będziesz przechowywał w suchym zaciemnionym miejscu . Spokojnie do wiosny, dobrze też abyś usunął jak najwięcej powietrza z worka.

MrProper

  • Gość
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3371 dnia: 01.11.2016, 20:48 »
Oczywiście jak mole Ci sie do niej nie dobiorą ;)

Offline KermitFrog

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3372 dnia: 01.11.2016, 21:02 »
Dzięki, jeszcze jedno.... Sól do mixu, lepiej miałka, czy ta grubsza?

MrProper

  • Gość
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3373 dnia: 01.11.2016, 21:07 »
Ja stosuje drobna

Offline makaro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rybki moje rybki, gdzie jesteście.
  • Lokalizacja: Nowa Sól
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #3374 dnia: 01.11.2016, 21:09 »
Ja stosuje morską taka w kryształkach.
Marek