Autor Wątek: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź  (Przeczytany 1893652 razy)

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6945 dnia: 26.07.2018, 19:48 »
Z pewnością nerwowy.... Zluzuj, i bardzo proszę nie kieruj agresji w stronę naszego kumpla, który chciał Ci pomóc swoim doświadczeniem, a ja proponuję zadaj to pytanie do producenta może tam uzyskasz satysfakcjonująca Cię odpowiedź, czy są dedykowane.....

Słońca Życzę
Słońca życzę

Offline Rych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Cały Świat / Gdynia
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6946 dnia: 26.07.2018, 20:00 »
Ja nie kieruje agresji w stronę nikogo, porostu liczyłem na jasna odpowiedz w stylu: "tak są łączniki gru takie i takie, lub nie ma do tego łączników od guru, ale pasują te i jakiś przykład, lub nie ma do tego łączników i trzeba montować stoper" już podziękowałem za wszystkie rady, ale akurat nie o nie pytałem. W każdym razie już znalazłem zastępstwo, i kupie Koszyk zanętowy Drennan Method Bomb.

Offline Mardead

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 476
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mrzezino
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6947 dnia: 26.07.2018, 20:09 »
Rych nie denerwuj się... Teraz rozumiem o co może Tobie chodzić...
Najpewniejszy zestaw na sztywno z obojętnie jakim podajnikiem jest łącznik taki co wygląda jak krętlik agrafka... Wciśnięty do podajnika rzadko z niego wychodzi...
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/pozostala-oferta-cresta/20271-lacznik-cresta-in-tube-hooklength-connection-swivel-roz-8-semi-fix.html?search_query=lacznik&results=509
Tylko nie wiem czy ten rozmiar akurat będzie pasował...

PS: Myślę, że jesteś typem faceta co jest " konkretny " Zadajesz pytanie i oczekujesz konkretnej odpowiedzi, a nie dywagacji bo może tak lepiej , a może tak.
Jestem też taki... dopiero podczas wspólnych wypraw zmieniam zdanie jak moje postanowienia się nie sprawdzają.
Marcin

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6948 dnia: 26.07.2018, 20:11 »
Zatem mój błąd, widocznie miałem jakiś oczopląs, gdyż widziałem jakieś takie, sam nie wiem pytanie retoryczne czy też sugestia, że ktoś mógłby pomyśleć że jesteś jak to napisałeś ułomny czy coś takiego. Jestem przekonany że  dopóki ktoś nie pozna Cię  osobiście  nie  pomyślałby  nawet  przez sekundę  w ten sposób  a już na pewno nie Mardead, przeczytałem jeszcze raz i już tego nie widzę, więc chyba na pewno mi się zwidziało coś sorry.

Słońca Życzę
Słońca życzę

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6949 dnia: 26.07.2018, 20:11 »
Racja łowie z wolnymi biegami, ale to ma być tylko do testów, bo wcześniej nie próbowałem łapać z pva i bym nie próbował, ale jedna woda na której łowie ma głębokość 8-12m. Co prawda udawało mi się łowić, normalnymi metodowymi koszykami, ale dużo zabawy jest żeby odpowiednio mieszankę przygotować. Dziękuje za liczne porady, ale dalej nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie.

Edyta: Nie warto. :(

Offline Mardead

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 476
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mrzezino
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6950 dnia: 26.07.2018, 20:15 »
Rych... Nie wiem czy są łączniki Koruma, które mogą spełnić Twoje oczekiwania.
Poszukam pomyślę i postaram się wymyślić rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania.
Marcin

Offline Rych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Cały Świat / Gdynia
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6951 dnia: 26.07.2018, 20:28 »
A wiec tak Mardead jeszcze raz dzięki za czas i porady, ale faktycznie lubię jasno i konkretnie, (dlatego znalazłem już zastępstwo i nie marnuj czasu na szukanie co by pasowało). Myślę ze te drenanowskie method bomb, będą równie dobre co te od guru pod PVA

Paul John: To nie zwidy ja po prostu nie lubię tych zawistnych kropeczek "..." ale doszedłem do wniosku, że to może być kolegi przyzwyczajenie (mechaniczny odruch), a nie obraza w moja stronę dlatego szybko edytowałem.

A co do Ciebie kALesiak to naprawdę nie rozumiem o co ci chodzi, i po co strasz się mnie obrazić.

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6952 dnia: 26.07.2018, 20:30 »
Zatem luz i wszystko jasne.

Słońca Życzę

Słońca życzę

Offline Mardead

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 476
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mrzezino
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6953 dnia: 26.07.2018, 20:39 »
Rych zapraszam na wspólne wędkowanie razem ze zgraną ekipą z północy. Konfrontacja wiedzy, umiejętności i ogromna dawka dobrego humoru. Po prostu luz i wymiana doświadczeń.
Marcin

Offline Rych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Cały Świat / Gdynia
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6954 dnia: 26.07.2018, 20:48 »
Rych zapraszam na wspólne wędkowanie razem ze zgraną ekipą z północy. Konfrontacja wiedzy, umiejętności i ogromna dawka dobrego humoru. Po prostu luz i wymiana doświadczeń.

Już pisałem ze z chęcią bym was odwiedził na tych zawodach, ale to tylko jak zdążę wrócić do kraju. Lecz  niestety napisałem to w złym wątku Pana "Tommy54" a tam były inne dyskusje i chyba nikt nie zauważył =]

Edit: Dziękuje za zaproszenie

Offline Szymeq

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 463
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • C&R!
  • Lokalizacja: Przywidz
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6955 dnia: 26.07.2018, 21:06 »
Rych zapraszam na wspólne wędkowanie razem ze zgraną ekipą z północy. Konfrontacja wiedzy, umiejętności i ogromna dawka dobrego humoru. Po prostu luz i wymiana doświadczeń.

Już pisałem ze z chęcią bym was odwiedził na tych zawodach, ale to tylko jak zdążę wrócić do kraju. Lecz  niestety napisałem to w złym wątku Pana "Tommy54" a tam były inne dyskusje i chyba nikt nie zauważył =]

Edit: Dziękuje za zaproszenie

Ja zauważyłem i bardzo się ucieszyłem, że nasze grono się powiększy.

Marcin bardzo lubi kropkowac... :D jednak widzę, że nie wszyscy zdążyli się przyzwyczaić ;D faktycznie czasem można mieć mylące wrażenie dogryzania. Ja zawsze czytam 2 razy (albo i 3 :D ) i zawsze mi się gęba cieszy, bo w sytuacji zartobliwego drażnienia (szczególnie mnie >:O >:O ;D ;D) na wspólnym wypadzie, Mardead jest mistrzem! Wszyscy z nas to super chłopy!!!!
Pozdrawiam, Szymeq ;)


Offline Rych

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Cały Świat / Gdynia
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6956 dnia: 26.07.2018, 21:20 »
Super w takim razie mam nadzieje, ze uda mi się zdążyć wrócić, żeby przyjechać na te zawody, bo to będzie najlepsza okazja do poznania większości ekipy i do tego w jednym miejscu.

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6957 dnia: 29.07.2018, 20:29 »
Wie może ktoś gdzie znajdę https://www.carpmix.pl/organizery-piorniki/1910-delphin-two-sides-tackle-box-a-03-pudelko-na-akcesoria.html  oczekiwanie na dostawę trwa już zbyt wiele miesięcy...

Ryba1987

  • Gość
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6958 dnia: 29.07.2018, 21:22 »
Wie może ktoś gdzie znajdę https://www.carpmix.pl/organizery-piorniki/1910-delphin-two-sides-tackle-box-a-03-pudelko-na-akcesoria.html  oczekiwanie na dostawę trwa już zbyt wiele miesięcy...

Miałem kiedyś bardzo podobne do przynęt spinningowych ale koledze sprzedałem. A to nie będą praktycznie te same z mikado i jaxona ?

https://archiwum.allegro.pl/oferta/mikado-pudelko-na-gumy-przynety-akcesoria-uac-d001-i7106503289.html
https://allegro.pl/podwojne-pudelko-na-przynety-wedkarskie-jaxon-i7149186863.html

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Odpowiedź #6959 dnia: 29.07.2018, 21:32 »
O widzisz to mikado jest bardzo podobne ;) dzięki :thumbup: