Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2017  (Przeczytany 773857 razy)

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #420 dnia: 02.02.2017, 13:16 »
Skąd w Was tyle agresji ?? Czytając tą relacje i komentarze dochodzę do wniosku, że wędkarze w PL to same kutasy, i kłusownicy, a może 100 % z tych wędkarzy, co tam byli łowi zgodnie z regulaminem ?, A może część z nich wypuszcza ryby ???
A może nie byłeś u nas nad wodami...
Po przemyśleniu masz racje same kutasy i kłusownicy...

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #421 dnia: 02.02.2017, 13:21 »
Proponuje zmienić nazwę forum na Kutasy i Kłusole - KIK :) :D ;D :P :P :facepalm:
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #422 dnia: 02.02.2017, 13:25 »
Przecie SiG to Spławik i Grill 😀
Pozdrawiam
Mirek

MrProper

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #423 dnia: 02.02.2017, 13:30 »
Skąd w Was tyle agresji ?? Czytając tą relacje i komentarze dochodzę do wniosku, że wędkarze w PL to same kutasy, i kłusownicy, a może 100 % z tych wędkarzy, co tam byli łowi zgodnie z regulaminem ?, A może część z nich wypuszcza ryby ???
A może nie byłeś u nas nad wodami...
Po przemyśleniu masz racje same kutasy i kłusownicy...

A nawet jeśli nie mięsiarze, to tylko czyhający na okazję darmowego "za-futrowania" miejscówki

A Ty jakim typem wędkarza jesteś- że żeś sie tak oburzył, że kolega wypowiedział się w ten nie inny sposób.
On nie wymienił nikogo z imienia, nie wskazał jaki procent wędkarzy w ten sposób postępuje  nie wskazał na żadnego użytkownika tego forum.

Czyżby sprawdzało się powiedzenie uderz w stół, a nożyce się odezwą?

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #424 dnia: 02.02.2017, 13:37 »
Skąd w Was tyle agresji ?? Czytając tą relacje i komentarze dochodzę do wniosku, że wędkarze w PL to same kutasy, i kłusownicy, a może 100 % z tych wędkarzy, co tam byli łowi zgodnie z regulaminem ?, A może część z nich wypuszcza ryby ???
A może nie byłeś u nas nad wodami...
Po przemyśleniu masz racje same kutasy i kłusownicy...

A nawet jeśli nie mięsiarze, to tylko czyhający na okazję darmowego "za-futrowania" miejscówki

A Ty jakim typem wędkarza jesteś- że żeś sie tak oburzył, że kolega wypowiedział się w ten nie inny sposób.
On nie wymienił nikogo z imienia, nie wskazał jaki procent wędkarzy w ten sposób postępuje  nie wskazał na żadnego użytkownika tego forum.

Czyżby sprawdzało się powiedzenie uderz w stół, a nożyce się odezwą?
Jestem wędkarzem, który ryby wypuszcza, i szanuje innych wędkarzy, nawet tych, którzy biorą ryby. Nie wyzywam nikogo od kutasów i kłusowników tylko dlatego, że go nie znam. Relacja bardzo fajna ale po co wyzywać innych wędkarzy od kłusowników - były jakieś podstawy do tego - wręcz przeciwnie kontrola była - wiec sami porządni wędkarze, a skąd wiadomo, że kutasy przetrzebią rybostan ??.
Poziom agresji wobec innych wędkarzy jest wg mnie nie do przyjęcia - ja nie chciałbym być wyzywany od kutasów przez wszystkich nieznajomych.

MrProper

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #425 dnia: 02.02.2017, 13:45 »
Jasne rozumie oburzenie twoje.
Ale większość wędkarzy niestety tak postępuje. Zdarzają sie mniejszości (mam nadzieję że ta liczba rośnie) którzy łowią tylko i wyłącznie rekreacyjnie.
Ale uwierz mi słuchając komentarzy, gdy pokazywałem filmiki z moich zasiadek, innym "wędkarzom" w różnym wieku. Nie spotkałem się ze słowami słusznymi z moją, czy twoją ideeą, i  użył bym bardziej nie cenzuralnych słów, aby określić takiego kogoś.


Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #426 dnia: 02.02.2017, 13:49 »
Jeśli naprawdę wypuszczasz ryby, to zapewniam Cię, że przez większą część "wędkarzy" nazywany jesteś przynajmniej idiotą.

Ja się z takim losem godzę, bo jak to kiedyś ktoś ładnie powiedział: "orły nie przejmują się wróblami". Od siebie dodam tylko, że szkoda wielka, że te wróble srają mi do mojego orlego gniazda...

Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline makaro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rybki moje rybki, gdzie jesteście.
  • Lokalizacja: Nowa Sól
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #427 dnia: 02.02.2017, 14:15 »
Jestem wędkarzem, który ryby wypuszcza, i szanuje innych wędkarzy, nawet tych, którzy biorą ryby. Nie wyzywam nikogo od kutasów i kłusowników tylko dlatego, że go nie znam. Relacja bardzo fajna ale po co wyzywać innych wędkarzy od kłusowników - były jakieś podstawy do tego - wręcz przeciwnie kontrola była - wiec sami porządni wędkarze, a skąd wiadomo, że kutasy przetrzebią rybostan ??.
Poziom agresji wobec innych wędkarzy jest wg mnie nie do przyjęcia - ja nie chciałbym być wyzywany od kutasów przez wszystkich nieznajomych.


Kolego jak poznasz Mirka i jego wypowiedzi na tym forum, to takie słownictwo nie będzie Ci obce.
Mirek jest specyficzny i nazywa rzeczy po imieniu.
Marek

Offline pio19681

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 095
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KIELCE
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #428 dnia: 02.02.2017, 14:20 »
Ciekawe, ile sam dostał ,,kutasów" nad wodą całkiem nieświadomie...  Kurde, ciekawe ile ja dostałem?... :)
"Dopóki nie było internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów..."
S. Lem.

Offline mirgag

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 829
  • Reputacja: 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mirosław
  • Lokalizacja: Głogów - Zielona Góra
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #429 dnia: 02.02.2017, 16:30 »
Koledzy, problemem nie jest to, że ktoś siada na moje nęcone miejsce. Problemem jest to, że „ktoś” nas chce skłócić, abyśmy nie byli jedną zgraną wędkarską rodziną. Takimi zgranymi osobami źle się rządzi. A kiedy się kłócimy, to sami widzicie co się dzieje. Nic nie możemy sami zrobić. Żadnego punktu regulaminu zmienić. Mamy robić tak, jak nam mówi wierchuszka. I każdy ma inne zdanie, bo tak mam z mózgów zrobiono sieczkę (innym gówno).

Problemem, który nadmieniłem jest to, że ja będąc w zgodzie z prawem muszę opuścić rybne łowisko, (które sam zorganizowałem, bo inni raczej ryb nie łowili, tylko mi kibicowali), i kiedy wędkarze opuszczą łowiska, na ich miejsce wkraczają łowcy, dla których nie istnieją limity, zasady, prawo.

Problemem jest to, że dzieje się to zgodnie z obowiązującym prawem, bo zgodnie z nim, musisz w godzinę po zachodzie słońca opuścić łowisko. Woda nie jest chroniona w ogóle. Pytam, dlaczego? Obecność wędkarzy jest niewątpliwie psychologiczną ochroną, brak wędkarzy, to „róbta co chceta”.

Często przejeżdżam nocą mostem w pewnym mieście i jest tam zatoka, która ma połączenie z Odrą. Jeśli jadąc przypuśćmy o północy i widzę na lodzie światełka, to co one tam robią? Kłusownicy robią sobie swoiste Wszystkich Świętych?

Czasami wstyd przed innymi kolegami że robi się coś niewłaściwie jest większym prawem niż całe to zasrane prawo, które jest tylko z nazwy. 
*Jedynie upór i determinacja są wszechmocne*
Mirosław

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #430 dnia: 02.02.2017, 17:57 »
Robert

Offline kkza

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 793
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Będzin
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #431 dnia: 03.02.2017, 19:25 »
Coś tu dzisiaj cicho.
Korzystając z wolnego popołudnia spędziłem ok 1,5 godziny na lodzie z mormyszką,
wyniki nie powalają (jak zwykle na tej wodzie) ale liczy się, że ręka rybą śmierdzi.
Na fotce największy dzisiejszy zawodnik, łącznie było ich 8 sztuk.
Karol

Method feeder, odległościówka, podlodówka
Tęsknię za przepływanką.

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #432 dnia: 03.02.2017, 20:32 »
Zimowy garbusek :bravo:. Przychodzi weekend i pada deszcz, dziki zachód >:O
Zbyszek

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #433 dnia: 03.02.2017, 20:39 »
Karolu, gratuluję determinacji :bravo:
Jacek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2017
« Odpowiedź #434 dnia: 03.02.2017, 20:58 »
Karol, widzę, nie odpuszcza :bravo:
Krzysztof